Тайната на дългата и гъста коса-14

  • 46 270
  • 416
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 4 966
Естествено,че за миене говори.
Нали за коса се говори в темата. Laughing

Аз си купих съставките.От утре съм с вас.
Цяла година се чудих на маската,и накрая преодолях задръжките си...

# 61
  • Мнения: 231
И аз започнах с маската косата ми е мазна в корените и сухи краища  2 пъти съм си правила
 маската като нямах  кой знае колко време и стоях по 2 часа определено има резултат косата
 ми стана по жива макар че от 10 годишно боядисване с руси бои си е изтощена ще продължа
и дано има ефект върху заздравяването на косъма

# 62
  • Мнения: X
и дано има ефект върху заздравяването на косъма
dgeni1966, Исайкова добре дошли  bouquet
Определено има ефект върху здравината, еластичността и блясъка на косъма, и то колкото повече, толкова повече (както казва и Мечо Пух) Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 4 272
Красим, Сикретгардън сигурно е имала предвид миене на косата. За дълга коса наистина не се препоръчва миене повече от 2 пъти седмично, за да не се изтощава.
Джени1966, добре дошла! Моля те, слагай тук-там препинателни знаци, че много трудно ти се чете постинга ooooh!

# 64
  • Мнения: 607
Момичета,и аз вчера след доста колебаене най-после си взех Тривитаминол и мисля още днес да си направя маската.Дано да има ефект и върху моята изтощена руса коса.Вие звучите доста оптимистично и се надявам и аз да мога да се похваля след време.

# 65
  • Мнения: 9
Здравейте,с риск да повторя нещо казано,но тъй като не успях да разбера,моля кажете ми,кой от двата тривитаминола е по добре да взема от аптеката,този водоразтворимия или масноразтворимия?Ветеринара ми предлага повече водоразтворимия.Благодаря предварително.

# 66
  • Мнения: 3 695
Здравейте всички, вчера си направих маската и незнам дали си въобразявам но си усещам косата страхотна, толкова мека, без сухи крайща супер. Искам само да попитам от каде да си взема лавандулово масло, търсих в няколко аптеки но няма?

# 67
  • Мнения: 4 496
Красим, Сикретгардън сигурно е имала предвид миене на косата. За дълга коса наистина не се препоръчва миене повече от 2 пъти седмично, за да не се изтощава.

doh #SillyЕстествено,пак съм мислила за други неща... Mr. Green Mr. Green

Добре дошли на Исайкова,Джени 1966,Angelena и ru! Hug Hug Hug Hug

водоразтворимия или масноразтворимия?
Аз ползвам мастноразтворимия.  bouquet

# 68
  • Мнения: 985
Браво бе! Аз от кога чакам новата тема, а вие вече сте навъртяли 4 страници. Crossing Arms
Запис пък! Crossing Arms

# 69
  • Мнения: 310
Здравейте! Виждам че тук се обсъжда една конкретна маска, но ще се престраша да попитам и за друго.Има много специалистки по поддръжка на коса Wink. Във форума прочетох , че като съставка за такива маски се използва и стимулатор Икаров.Тутакси го купих. Косата ми е много суха, освен че дълги години е боядисвана, после е изрусена и сега пак поддържам цвета с боя. Та въпроса ми е: мога ли да направя маска с този стимулатор, зехтин и мед например? Иска ми се да избегна яйцето, заради боята. Ще помогнете ли със съвет?

# 70
  • Мнения: X
водоразтворимия или масноразтворимия?

Мастноразтворимия. Остави го ветеринаря - той прави ли си маската на собствената глава? Mr. Green

Искам само да попитам от каде да си взема лавандулово масло, търсих в няколко аптеки но няма?
В дрогериите или в някоя по- заредена аптека. Peace

Браво бе! Аз от кога чакам новата тема, а вие вече сте навъртяли 4 страници. Crossing Arms
Запис пък! Crossing Arms
Heart Eyes Hug

Та въпроса ми е: мога ли да направя маска с този стимулатор, зехтин и мед например? Иска ми се да избегна яйцето, заради боята. Ще помогнете ли със съвет?
Може, разбира се - тествай и ако не ти понася по една сменяй съставките, докато намериш точните. А яйцето въобще не е задъжително. За моята коса си е направо съсипващо, други са изключително доволни. Rolling Eyes

# 71
  • София
  • Мнения: 4 272
А какво съдържа този стимулатор Икаров? Напиши тук съставките и пробвай, защо не Wink И после докладвай!

# 72
  • Мнения: 9
красим , благодаря за приветливото посрещане,както и за бързия отговор. Wink

# 73
  • Мнения: X
А какво съдържа този стимулатор Икаров? Напиши тук съставките и пробвай, защо не Wink И после докладвай!
Растителни и етерични масла, най-общо казано.
Аз не съм го използвала.
Наподобявал много този на Фито (с разлика в цената - значително по - ниска) Flutter

# 74
  • Мнения: 310
Сега се намазах само със стимулатора, да пробвам. След един ден мисля да забъркам и маската. Идеята ми е да е по- мазничко- все пак косата е много суха, а меда- заподхранване, той е универсална съставка.

Общи условия

Активация на акаунт