липсва ли ви нещо от моминските години?

  • 6 918
  • 141
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 428
И аз така...

# 106
  • Мнения: 43
Не сега ми е по- добре, въпреки грижите

# 107
Приятелките, с които подритвахме листата в парка всяка есен LaughingМъжа ми го намира за загуба на време, уви.Липсва ми и стаята ми, много Cry

# 108
  • Монтана
  • Мнения: 499
Моминската свобода-не че сега я нямам,но е по друго

# 109
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Липсва ми моето си свободно време,тръпката в началото на връзката,дискотечните дни и най-вече безгрижния живот

# 110
  • Мнения: 100
Свободното време, но като сложа нещата на кантар пак бих го пожертвала за това, което имам сега.

# 111
  • Мнения: 8
липсва ми свободното време,излизането с приятелки...невинните флиртове и танците.обожавам да танцувам

# 112
  • Мнения: 23 408
Липсва ми свободното време за четене. Но не мога да кажа, че съм недоволна, да имаш дете и съпруг си е забавление.
Да и на мен ми липсва времето с книгите,както и чувството,че си безгрижен

# 113
  • Мнения: 94
В доброто старо време /неотдавна/ ми беше омръзнало от неспирните купони, флиртове и живота  ден за ден. Мечтаех за семейство, съпруг и спокойствие.
Днес имам мечтата си, а копнея за старото време.

# 114
  • Мнения: 329
На мен ми липсва смелостта, даже по-скоро риска, вече съм много предпазлива и не толкова луда глава. Не разполагам изцяло с времето си и приятелският ми кръг се промени.

# 115
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Липсва ми безгрижието, спокойствието, да си хвана багажа и да замина където искам и за колкото време искам.
Tired Peace Cry

# 116
  • Мнения: 867
В доброто старо време /неотдавна/ ми беше омръзнало от неспирните купони, флиртове и живота  ден за ден. Мечтаех за семейство, съпруг и спокойствие.
Днес имам мечтата си, а копнея за старото време.


С тази разлика че аз не мечтаех точно за семейство, но все пак съм била готова.

# 117
  • Мнения: 72
Липсва ми възможността да се влюбвам, без да се притеснявам, че някой ще види особения ми поглед, насочен към обекта на чувствата ми.
Липсват ми и безгрижните дни.
Cry Cry Cry Не че сега не съм щастлива , но ... това наистина ми липсва  Tired

# 118
  • Мнения: 678
липсва ми да  Grinning - Чужбина

# 119
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Само сънят. Обаче пък как ми липсва... Tired

Общи условия

Активация на акаунт