липсва ли ви нещо от моминските години?

  • 6 919
  • 141
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 884
Не ,старая се постоянно нищо да не ми липсва Mr. Green. Сега ми е по-добре от преди!

# 121
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Безгрижието. Както и трите ми приятелки, с които изкарвахме до зори с 1-2 бутилки и кутия цигари. Понякога ми липсва и самото желание да изляза на дискотека, например. Щото ако ви кажа откога не го практикувам този спорт  #Crazy

# 122
  • София
  • Мнения: 553
За нищо на света не бих заменила сегашния си живот с предишния и нищо не ми липсва. СЕГА е моят живот : моите любими две същества - дъщеря ми и мъжа ми. Въпреки трудностите понякога - сега живея, преди просто съм съществувала.

# 123
  • БГ
  • Мнения: 356
Липсват ми  разговорите с майка ми, която виждам рядко, поради голямото разстояние,  липсват ми приятелите  от гимназията, те си останаха най истинските.
Липсва ми понякога оптимизма на младостта.

# 124
  • Мнения: 448
Липсват ми женските ни партита.По цял ден си стояхме безгрижно, гримирахме се, говорехме си глупости, забавлявахме се...Сега не че не може да сме само жени, но всяка е натоварена с проблеми и се получава Клуб на оплакващите се Confused
Липсва ми безгрижието, нищо друго.

# 125
  • Мнения: 492
Липсва ми свободното време. Сега просто нямам такова. Едничкият час да кажем, който си е само за теб - за женските му глезотии.

# 126
  • Мнения: 1 152
От скоро започна да ми липсва и взех все по-често и по-често да си спомням с умиление за тези години на пълна свобода, безвремие и тотална независимост - финансова и емоционална.

# 127
  • София
  • Мнения: 605
липсват ми купоните,излизанията без да се притесняваш колко е часа е станало,безкрайното обикаляне по магазините,близостта на родителите ми,безотговорността Laughing

# 128
  • Мнения: 154
Свободата ,но като се замисля каква свобода е била по -скоро самота  Wink

# 129
  • Мнения: 4 753
по скоро ми липсват ученическите години преди да започна работа, тогава четях книги по цяла нощ, защото през деня нямах време от шматкане с приятелки и ставах на обяд

# 130
Липсват ми женските ни партита.По цял ден си стояхме безгрижно, гримирахме се, говорехме си глупости, забавлявахме се...Сега не че не може да сме само жени, но всяка е натоварена с проблеми и се получава Клуб на оплакващите се Confused
Липсва ми безгрижието...
Peace и флиртовете

# 131
  • Варна
  • Мнения: 641
ДАааааа..., дискотеките, флиртовете, четенето по цяла нощ, наивността, абсолютна безметежност...   Утре ще ги преживея отново чрез дъщерите ми.

# 132
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 701
Независимоста .

# 133
  • Мнения: 1 536
липсва ми сън,лично свободно време,
шляенето с приятелки по магазини и кафе,да прочета една книга или да изгледам филм без 1000 прекъсвания...
И аз не бях оценила колко време имах преди,за всичко,но едно за сметка на друго.
не съжалявам нито за секунда ,просто такъв е живота

# 134
  • Мнения: 336
Липсва ми домът! Сега как да кажа - живея в дома на мъжа ми, но това не е МОЯТ дом. Не знам дали някога ще го приема като такъв  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт