Работна тема писма

  • 24 900
  • 467
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 341
lavender,влез да видиш споко  Hug

Фоксче,прати ми снимката ако искаш ще ги клъцна няма проблем.

# 16
  • София
  • Мнения: 9 517
благодаря, Креми, предложиха ми помощ вече и аз се възползвах.
Ва-ва, дали можеш да сложиш линк към албума в началото на темата?

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Сетих се още нещо:
как да проследим броя писма- ако изпращате електронно писмо, може да добавите копие до мейла, който ДарЗаМен е направила.

Добавила съм албума, но лично моето мнение е, че паролата му не трябва да е общодостъпна. В нета четат не смао добри хора и могат да си поиграят да изтрият най-малкото всички снимки.

# 18
  • Мнения: 1 843
Махай я тогава, ще я даваме на лични.

# 19
  • sofia
  • Мнения: 7 477
колко снимки искате?
ще си поиграя утре да пооправя няколко,но ще ми е кофти да ги режа милите сладури Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 722
И аз ще имам нужда от помощ за рязане на очите  newsm78
Само да питам, че бавно стоплям - само поглед от началото или да сложим и поглед от по-късен период ?

# 21
  • Мнения: 677
С писмото ще се справя и мисля да е общо за мен и Цеци двете истории, без да навлизам в подробности за мен,да не се заяде някой как съм си открила родата.Надявам се,да ме разберете.
Малко ми е трудно с писането,имам напредвид думи в главата много,но трудно ги подреждам.
Ще се справя за този дълъг срок 10 дена.
За снимките хич ме няма,ако някой има очичките на Цеци снимани да ги прати.
Мисля идеята е очите на децата,а не как точно гледат.Защото сега като гледам бебешките снимки от дома на Цецко му светят очичките и е радостен.
Нямам нищо против от срещата ни зимата ако някои има снимките да качи и очичките на моя сладур или мама Галя от някоя фотосесия с тримата юнаци.
За всички. Hug

# 22
  • космополитно
  • Мнения: 941
В късно-ранна доба влязах тук за да съм в час с идеите . Четох, четох и изведнъж... ми стана страшно... и много смешно. Още едно доказателство, че и в най-сериозните дела може да се открие нотка хумор:
Нещо не се справям  Cry но ще пробвам пак,
Моля за помощ от приятел, който да отреже очите

Роси, очи...просто очи слагаме. Те са достатъчни.

ако искаш ще ги клъцна няма проблем.

Успяхте да усмихнете уморените ми очи! Идеята да се представят прозорците към човешката душа е прекрасна!...
Е, ако не съм в тона на темата който трябва да клъцне постинга ми!

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Още една идея ми хрумна, паралелно с писмата, които се оказаха малко на брой да направим електронна картичка Очите на нашите деца.
Тази картичка може всеки да я разпрати и наистина ще им затрупаме мейлите и пощенските кутии с картички.
Какво мислите?

# 24
  • София
  • Мнения: 9 517
Аз съм "за електронната картичка" с очите им, стига да има някой достатъчно кадърен да я направи (със сигурност не съм аз).

# 25
  • Мнения: 677
И на мен нощес ми дойде идеята очичките да са на едно място.Така ще имат по-голям ефект.
Освен това мисля за всяко писмо да си измислим някакви изречения за начало и край,които да са еднакви.За начало какво ще пишем и за край къде да се отговори.Освен това,не съм сигурна,че ще отворят писма просто от непознат е-майл.Масово ги трият и от целият ни труд може да се отворят едно две писма.Трябва да обмислим как да го направим от някакъв общ е-майл,който все пак да има някаква тежест.Незнам Роси да каже нещо от ДБМ,което дасе подразбира и да не е просто някакъв си е-майл.wa-wa също да даде идея за това как да го направим.За деня ясно,че може да е един и същ за пращане.Но трябва другите неща дасе обмислят.
Днес вече ще взема още два телефона надявам се.
това е от мен
 Hug

# 26
  • Мнения: 1 843
Все хубави идеи.
С Креми (пак едновременно!) мислим да натоварим един другар, дано да има време, да направи колаж и да ги отпечатаме на плакати. Но това със сигурност няма да стане утре, още повече, че трябват повече очички...

Чудесно - електронна картичка, правилно това за мейла, всичко е така. Това, което обаче е сигурно, че това са неща, които могат да се коригират и решават в движение, а дотогава най-важното си остава многобройността, активността, човешкият фактор.
Без многобройна подкрепа и реакция, файдата е малка.

Може би трябва да се помисли за начини как да популяризираме повече идеята.

Междувременно, явно и протестните действия започват да намират повече съмишленици. И все пак - недостатъчно.

Как да се преборим със скептицизма, с неверието, с апатията? За това не ми хрумват идеи. А на вас?

# 27
  • София
  • Мнения: 9 517
Как да се преборим със скептицизма, с неверието, с апатията? За това не ми хрумват идеи. А на вас?
Нямам отговор, за съжаление. Най-тежкото в случая е апатията. Между другото има ли някой регистриран в БАО, за да пусне тема, аз сега ще пусна във форум осиновители. Пуснала съм и в Зачатие, но знам само за един човек, който ще се присъедини към инициативата (надявам се, за сега).

Готова съм с моето писмо - заболя ме душата докато го пишех, дано някой го прочете наистина  Cry

Всички предложения са правилни и ги подкрепям.

Дар за мен, може ли на лични паролата?

# 28
  • Мнения: 2 722
Фоксче, аз съм регистрирана в БАОО - казвай с какво да помогна

# 29
  • София
  • Мнения: 9 517
Пусни им една тема за инициативата, а ако дават - пусни и линк към тази тема, и от там може да изскочи някой осиновител  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт