Отговори
# 240
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
 smile3525Верче, честито ти порастнало момченце! Да е много здрав Крумчо и всичко което си пожелае и той и ти да ви се сбъдне!  smile3525
Весел празник!
smile3525



На мен снощи ми се стъжни направо. Пепи ми вдигна температура и до сутринта не можах да я смъкна. Днес го оставих при майка ми, да вика лекарката и да казва какво да правим. Иначе вчера като бяхме на консултацията нищо му нямаше на детето. Направо съм се пищисала. Как ще работя днес не знам... а имам толкова много работа...

# 241
  • Мнения: 700
Верич, да ти е жив и здрав Крумчо и скоро да го сдобиете с братче или сестриче!

Хайде Геа дай да видим партито или поне пиши как беше! Laughing

Момичета, пак съм болна, преди 2 седмици се опитах да лекувам ангина с хомеопатия и много се зарадвах, че се получи, но ето ме пак с подуто гърло след 2 седмици. Нещо не съм фен на тези алабалистики Naughty Ема е при баба си и няма да я взимам поне седмица, че преди я заразих и се изредихме всички болни, сега смятам да я пощадя.

Някой ще ходи ли на оцелелия Би Джиис довечера. Аз съм там, ама нещо не съм фен Rolling Eyes

Зори, аз преди седмица взех на мъжо много готина жилетка за годишнината за "подаръчен" подарък, а вечерта за "емоционалния" подарък му взех много готин подаръчен комплект - восък и печат с неговата буква от един нов магазин за подаръчни стоки на Графа до нотариата. "C'Art" се казва. Има всякакви неща за писане - дори има комплекти перодръжки, мастилници, попивателни. А той си пада по писане. Даже книга има издадена Wink

Хайде, хубав ден и да се пазите от болести!

# 242
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРУМЧО!
ВЕРЧЕ,ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ!МНОГО ДА ВИ СЛУША И ДА ВИ НОСИ ОЩЕ ПОВЕЧЕ РАДОСТ И ЩАСТИЕ!ЦЕЛУВКИ ОТ НАС.

Вчера партито мина супер!Преси е едно прекрасно детенце!Е,малко е щурав,ама и моята не му отстъпва. GrinningСнощи качвах снимки до побъркване,ама си струваше усилието.Вижте какви са сладури всички,най-вече рожденника!http://nataliiiii.multiply.com/photos/album/7
Целувки и весел ден!

ПП.Дринка,дано Пепи да се оправи бързо и да не е нещо сериозно! Praynig

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 10:03 от bini_og

# 243
  • София
  • Мнения: 4 578
ЧРД НА КРУМЧО! ДА Е ВСЕ ТАКА УСМИХНАТ.
Ади, бързо да се оправяте, че пак ще ни се размине неделното кафе, май...

# 244
  • Мнения: 1 209
Хей страхотни сте!!! Благодаря ви мили мамчета!!! Черпя с нещо вкусничко, за нашето пораснало момче...





# 245
  • Мнения: 1 930
Еййййй, днес е 25 бе, преди 2 години на този забележителен ден резнаха кака Вяра и извадиха едно малко човече, дето днес вече е мъж.
Честит празник, Верче, да ви е жив и здрав- и на двамата с Краси, много да се гордеете с него и да ви доведе убава снаха Mr. Green

Честит Рожден ден на Крум!

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 12:26 от Гея

# 246
  • Мнения: 1 930
Партито ни беше на ниво, мога да отбележа. Много весело, много щуро, само дет аз в 10 бях вече като призрак а Пресиян искаше да си легне, само ако всичките играчки спят при него....но не успя да ги събере на леглото. Много се беше превъзбудил. бях решила да се напоркам, ама нъц.....нищо като го пратим в командировка в Плевен, с татко му ще се наковем като казаци и ще  се чувстваме по младоженчески....
Бини мерси за снимките, за подаръка и за всичко,
Живе и на вас безкрайно много благодаря, разбира се и на кака Меги.
Айде да поработим, пък кака Вяра да отвори и по една бира Wink

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 12:20 от Гея

# 247
  • София
  • Мнения: 1 254
Честит Рожден Ден на Крумчоооооо!



П.П.: Мале Гейо ма, баси зловещата картинка си постнала. аххаххахах С няква глава на мишка и свещ отгоре...  Joy

# 248
  • Мнения: 1 930
бе тва е сърпрайз, бе, нищо не разбираш..

Смених я, добре

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 12:27 от Гея

# 249
  • София
  • Мнения: 1 254
Бе къв сърпрайз.. с кръв около врата Grinning
И що я смени ся, няма да могат другите да видят. Пууу. Ми любопитните какво? да мрът ли ся?

# 250
  • Мнения: 1 930
Нали я видя вече ти..ай сядай да четеш за изпити...

# 251
  • Мнения: 167
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРУМЧО!!!

ВЕРЧЕ, ПОЖЕЛАВАМ МНОГО, АМА МНОГО ЗДРАВЕ, РАДОСТ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ НА ПОРАСНАЛОТО ТИ МОМЧЕ И НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!
 Tada newsm59 Tada  bigdance2 newsm38 Tada

# 252
  • Мнения: 1 440
И сега к'ва беше таз мишка...и с кръв около врата?Аз съм от любопитните и сега не мога да спя.
А и през нощта не спах.

# 253
  • Мнения: 7 803
честит празник на крумчо   bouquet
и аз съм от любопитните  Crazy

# 254
  • Мнения: 346
Честит празник на рожденниците от отминалите дни !
Честит празник на Крум!



Мен ме е обхванала някаква депресия и ми е едно тъпо......

Зори, да не те отчайвам ама това с ревността може да продължи дълго ..при нас хем разликата е голяма и вече 2 години борба с баткото. Най важното е Алек да не се чувства изолиран и самотен .....

Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт