Отговори
# 255
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Гейооо давай снимката бързо че умрехме от любопитство.

# 256
  • Мнения: 263
Честит рожден ден на Крум!!!

Светле, искаме мишкатааа!
Леле, гледам снимките от снощи - ма много бе! Бини, добре, че беше ти Simple Smile, в едната ръка Ивето - в другата фотото  Laughing, нямаше тебе кой да цъкне. Трябва да направим и едно предколедно събиране.

# 257
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ма като гледам на Преско майка му какво е сочно парче... и с това рокле... пу пу да не са ти уруки. Страшна мацка.

# 258
  • Мнения: 1 930
уууу, пепел ти на устата ма Дрино .....мишка нема вече..изплаши я кака ви Мандарина и тя избега.
Моля клюкарките да се разкарат от седянката Twisted Evil

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 17:01 от Гея

# 259
# 260
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
що мъри... аз комплименти ти правя а ти...
тюх, напускам седянката

# 261
  • Мнения: 2 494
Честит рожден ден на Крумчо!!!
 Hug  bouquet

# 262
  • София
  • Мнения: 1 254
На Гея първата картичка за Крумчо беше следната: Един тигър държи една тора, на върха на тората или по-точно върху почти цялата торта една миша глава отрязана до врата и там малко кръв, а на върха на главата и около нея свещички! Романтика!  Joy

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 19:47 от Манди Портокалова

# 263
  • Мнения: 378
хей, момичета , благодаря за идеите- страхотни сте- аз чак сега имам време да седна на компа- нали знаете че моят малък се прибра в къщи , та екшъна отново е тук с пълна сила Simple Smile но е голяма радост...

гледам на раздумка сте го били ударили - та ме сеща тоз момент - не щете ли да се видим без деца - аз ако дойда ще е за 2 часа максимум щото нали се кърмим - ама все пак - нещо ми се иска да ви видя.

пък мое на общото РД да дойда за 1 -2 часа да ви видя и да ви нащракам Simple Smile

Ади- дано бързо се оправи Пепи - това с температурата е гадно. пиши какво е станало....

айде аз пак изчезвам- дано тая нощ малката не обърне на ден, че днес повечето време спа- и ако и пореве през нощта с баща и съвсем ще увехнем - и без това нема нощ дето да я спим - та ще видим.

Верич - ЧЕСТИТО ТИ МАЛЪК РОЖДЕНИК -ДА Е ПАЛАВ И ЗДРАВ, СЛАДЪК И ХУБАВ, И ВЪПРЕКИ ПАЛАВОСТТА - ПОСЛУШЕН!!! А на мама Верич пожелаваме още едно такова сладурче да я зарадва в скоро време.

айде целувки от нас .....и .....
правете деца , а не война с  мъжете си!!

# 264
  • Мнения: 67
http://www.bgphoto.net/photos/28289/o633289485612223750.jpg
Последвайте линка, ако сте ни забравили.
Не съм ви чела отдавна и не мога да се включа по темите. Искрено се надявам всички да сте здрави и малчуганите да изпълват дните ви с радост (въпреки трудностите).

# 265
  • Мнения: 1 930
Дали тигъра държи тора....е леко под въпрос....ама , ама кво е имало на върха на тора....е вече сложен въпрос....
Мандарино...штъ убия ма...

# 266
  • София
  • Мнения: 1 254
Дали тигъра държи тора....е леко под въпрос....ама , ама кво е имало на върха на тора....е вече сложен въпрос....
Мандарино...штъ убия ма...

АХхахахахахаха
Гейо шъ падна от смях! Ти си се напила ли, бе душо?  Mr. Green
Няма страшно, важното е, че тората с умрялата мишка или по-точно само главата й, само аз я видях  Joy

# 267
  • Мнения: 1 930
Брехх. видела си...ма ти си решавала задачи.....бреее.  От  косинуса  е да знаеш, обаче си направи билков чай..помага...
P.S и на мене ми е смешно, ма си тая..хех

# 268
  • София
  • Мнения: 1 254
Брехх. видела си...ма ти си решавала задачи.....бреее.  От  косинуса  е да знаеш, обаче си направи билков чай..помага...
P.S и на мене ми е смешно, ма си тая..хех

Зарежи го ти косинуса, тука ставаше въпрос за интеграли и диференциални уравнения... И вече е минало, щото имам 6 на изпита. Ти не си видяла, ама нищо... то е сигурно от ЕГНто... Старческо далекогледство. Като седнеш на стола, стигат ли ти ръцете до клавиатурата за да пишеш или ти окъсяха вече?  Joy

# 269
  • Мнения: 1 930
Аз знам , че си умна и само да нямаше 6- жива да не бях..щях да те трупясам, а диференциалните не ги коментирай, щото още не ги разбираш......като им дойде времето, тогава, не бързай. Виж в случая за жената не е важно колко и е късо, и кое....важното е на мъжа кое как му е....но ти трябва опит в Егенето.... не така наизуст, така изпити се взимат лесно.
А далекогледството е важно много, щот без него си за никъде, ма тва пак с егенето се разбира...
Айде бе, лягай си, че и аз немога, зарад теб
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт