За тези които имат бързоомазняващи се коси и нямат обем

  • 10 085
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
Значи и аз преди ползвах спрея за обем на Велла обаче то държи само 1 ден пък и трябва със сешоар което много вреди а иначе коси много и различни аз просто казвам какво се е отразило добре на моята коса който иска може да провба и а дано му се отрази хубаво и на него Rolling Eyes не задължавам никого просто е вид идея която е изпробвана  Simple Smile пък да знам че има много лакове пяни спрейове за обем обаче всичките тея продукти на химията вредят много на косата а това е просто водичка и захар

# 16
  • Мнения: 2 726
Това не го вярвам! Crossing Arms...Как да повярвам,че в коса,намачкана с наситена със захар вода,успяваш да вкараш гребен или четка?!Тц. Naughty

И аз не мога да си го представя,това е абсурд. newsm78

# 17
  • Мнения: 5 362
Абе с такава коса съм,каквато си я описала,но таз чудотворна смес дълбоко ме съмнява да помага Thinking
И на мен ми напомня за ученическите ми години,когато бретоните тип "чадърче" бяха фешън,и си ги мажехме с вода и захар.
Ноооо,за обем и против омазняване - тц  Naughty

# 18
  • Мнения: 3 315
еее  Shocked само с това остава6е да се намажем  #Crazy Sick Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 546
Мисля, че най-сигурния метод да се преборим с мазните си и тънки коси е....да ги мием честос подходящ шампоан.Това е.  Peace Wink

# 20
Ditta
да вярно е че можем да ги мием често мазните коси...но как да им придадем обем без да им навредим

# 21
  • Мнения: 937
Моята коса е тънка и мазна но една консултантка в магазина ми препоръча да си купя шампоана на Пантен за мазна коса и след това да нанасям балсам без отмиване пак на Пантен на шишето пишеше май Smooth със зелени букви казвам ви това момиче ще го споменавам само с добро. Косата ми след първото измиване се омазни след 6 дена бях потресена е сега вече месец по късно я мия на 3 ден но и това е нещо и понеже се изрусявам съм доволна че не се мия често и цвета се запазва.

# 22
  • Мнения: 1 666
Ditta
да вярно е че можем да ги мием често мазните коси...но как да им придадем обем без да им навредим

С кръгла дебела четка и сешоар, разбира се!
А ти сигурна ли си, че това мазане на чиста коса с подсладена вода е много полезно? Съмнявам се! На практика излиза, че непрекъснато си със замърсена, макар неомазнена, но все пак замърсена с нещо коса, и то нещо, което хич не е предназначено за коса. Аз предпочитам да се доверя на изпитани марки и продукти за коса.
Не ме разбирай погрешно, радвам се, че постигнала ефекта, който търсиш, просто аз не бих го опитала.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 326
Значи аз съм с коса с много тънак косъм и която няма обем и освен това бързо се омазнява и трябва да я мия секи ден за да прилича на нещо.Но сега намерих решение-вода и захар  Hug значи косата ми спря да се омазнява и има мн хубав обем   Wink пишете тука мнения

Това е точно така. Имам приятелка от 20-тина години така прави и то редовно.........така и е казала фриьорката. И наистина има ефект. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 243
Защо се чудите?! Съвсем логично е водата със захар да дава някакъв обем и да забавя омазняването на скалпа. Все пак е на принципа на лака за коса....Впръскан в корените, придава обем, а и косата се замърсява далеч по-бавно. Поне при мен е така,а и при всички познати, които ползват! Според мен, обаче, водата със захар би трябвало да се впръсква с пулверизатор, не да се търка главата ...Не знам!  newsm78

# 25
ми точно и на мен фризиорка ми го каза...се пак зная че това е малко бабин метод обаче бабините методи не увреждат косата за разлика от съвременните продукти,които са направени не за наше добро  а за нашите пари Confused

# 26
  • Мнения: 72
Мисля да опитам и да видя какъв ще е резултата. Ако не помогне, то поне няма и да навреди.

# 27
Aliana напълно вярно мислиш от опит глава не боли: Grinning

# 28
  • Мнения: 1 282
Айде, който пробва да пише в темата, за да каже какъв е резултата.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 290
И моята коса е такава. С омазняването се справих като си правя маска с хума, оцет, вода и жълтък. А и като бях бременна (и двата пъти) много се кефих защото не ми беше толкова мазна.

Общи условия

Активация на акаунт