За тези които имат бързоомазняващи се коси и нямат обем

  • 10 095
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 852
Ditta
да вярно е че можем да ги мием често мазните коси...но как да им придадем обем без да им навредим

С кръгла дебела четка и сешоар, разбира се!
А ти сигурна ли си, че това мазане на чиста коса с подсладена вода е много полезно? Съмнявам се! На практика излиза, че непрекъснато си със замърсена, макар неомазнена, но все пак замърсена с нещо коса, и то нещо, което хич не е предназначено за коса. Аз предпочитам да се доверя на изпитани марки и продукти за коса.
Не ме разбирай погрешно, радвам се, че постигнала ефекта, който търсиш, просто аз не бих го опитала.



 Peace  Peace   Peace

# 31
 с четка и сешоар се постига обем ама само за 1 ден и освен това сешоара ВРЕДИ ВРЕДИ ВРЕДИ

# 32
  • Мнения: 1 282
с четка и сешоар се постига обем ама само за 1 ден и освен това сешоара ВРЕДИ ВРЕДИ ВРЕДИ


Не само той вреди. Има още много неща, които вредят! Да не мислиш, че шампоана, който ползваме е безвреден. Всичко в него е химия! Ама коси всички имаме, нали? Важно е как се грижиш за косата си. Аз моята  я мия всеки ден, изправям я почти всеки ден също, ама е в много по- добро състояние отколкото на приятелките ми, които я мият по- рядко от мен и не ги третират с преси и други тем подобни.  Peace

# 33
  • Мнения: 674
при положение че има толкова много продукти за коса вече,защо трябва да се маже тази вода със захар  Thinking
И по колко време изкарваш с така третирана коса?

# 34
  • Мнения: 1 526
Едно време, по ученическите ми години, когато нямаше толкова много видове и марки лак и пяна за коса, някои мои съученички използваха захар и вода, за да си оформят бретон, тип стреха. Не помагаше за обем, нито против омазняване. Напротив, косата стоеше като на клечки.

И аз съм го пробвала този метод в 5 клас  Joy   Joy

# 35
  • София
  • Мнения: 1 654
Препоръчвам Дюкре-Анафаза/за косопад/ и Себал/с бяла глина/, за мазна коса и честа употреба. След измиване косата е обемна и прическата стои страхотно. Една колежка ме пита дали не ходя на сешоар и прическа сутрин  Laughing а аз дори не ползвам сешоар, само кръгла четка.

# 36
  • Мнения: 1 282
Препоръчвам Дюкре-Анафаза/за косопад/ и Себал/с бяла глина/, за мазна коса и честа употреба. След измиване косата е обемна и прическата стои страхотно. Една колежка ме пита дали не ходя на сешоар и прическа сутрин  Laughing а аз дори не ползвам сешоар, само кръгла четка.

И аз ползвам в момента Дюкре Себал и Аржеал - доволна съм. Но след като ми свършат ще пробвам и нещо друго, може би Selsun или Rene.

# 37
ми може ли да дадете разяснение за този шампоан Себал колко струва от къде да го купя...щото ако наистина ми предава обем ще се опра на него Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 1 282
Аз мойте двата общо ги взех за 30 лева, единия беше 14, другия 16, но не помня кой колко беше. А можеш да си ги купиш от всяка аптека. Аржеал-а обаче е с глина, другият не е.

# 39
ми ще пробвам  Wink и все пак метода вода и захар не е за пренебрегване Laughing

# 40
  • Мнения: 375
Аз съм най доволна от  един спрей за обем с къна  и шампоана за обем с къна.Косата ми стана плътна и наистина е обемна

# 41
  • София
  • Мнения: 1 654
В нашата аптека и двата бяха по 15.90. В кутийката има и листче с информация на което си пише че има ефект и върху прическата-не само върху проблема за който се ползва Peace

# 42
здравейте,искам да опитам медота със захарта и водата,обаче някой може ли да обясни с повече подробност,че не схванах Embarassed значи се смесват двете неща в чаша и после преди къпане или след къпане се нанася?след колко дни трябва да се измие?лепка ли  Grinning а маже ли се или какво се прави... моля ви кажете,че ми е толкова мазна косата и съм готова всичко да опитам!! baby_neutral

# 43
ми като се окъпеш оставяш косата да изсъхне без сешоар и после си намачкваш ама хубаво косата с въпросната смес и оставяш пак да изсъхне без сешоар и след туй я сресваш внимателно  Hug и държи около 4 дни без да се е омазнила

# 44
  • Мнения: 146
Аз съм най доволна от  един спрей за обем с къна  и шампоана за обем с къна.Косата ми стана плътна и наистина е обемна


Какви са тези спрейове и шампоани с къна   newsm78
Извинявам се , просто за пръв път чувам Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт