Надивяхте ли се преди се омъжите ?

  • 6 914
  • 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Тъкмо, защото се наживях и видях много дискотеки и мъже, избрах моя съпруг.  Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 3 679
Наживях се!!!
Смених няколко гаджета- пробвах и да ходя с по-двама и трима Embarassed....
Ходех по дискотеки,барове,на почивка,работех много,завърших университет...
Намерих си доходна работа....
Срещнах човека ,за когото пожелах да се омъжа и от когото да имам деца....и се кротнах
Винаги съм искала точно това- да се наживея и да създам семейство.Защото смятам ,че тези които не са си изживяли пълноценно младостта,не са се нащуряли,както се казва....съжаляват след време и някои дори развалят семействата си/не е задължително са стане така/ Confused
Не че сега не излизаме и само у дома си стоим,напротив всяка събота сме с компания някъде.Но вече предпочитаме тихо и спокойно ресторантче или на вила извън София,където просто да си поговорим или да разпуснем....
И аз вече не понасям силната музика и лудницата в дискотеките....
Но хората са казали- всичко с времето си...вече съм на 30  Laughing

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Аз под наживяване разбирам: излизания с компании, купони до среднощ, пикници, вили, кръчми, дискотеки, екскурзии, сменяне на гаджета...

Досега съм се наживяла със сигурност само на културни мероприятия Rolling Eyes

# 48
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Този въпрос "Наживяхте ли се.." ми се види като "Натаковахте ли се .." - ще ме прощавате за безсрамието. Но е ясно, че става въпрос са по-разгулен начин на съществуване.
Мога да отговоря, че добре съм прекарвала животя преди настоящия ми съпруг. Сега пак си похождам по забави, но сексуални престъпления не извършвам извън дома.

# 49
  • Мнения: 7 112
Не,ожених се за млада.Но не се оплаквам.
Мислех си, че само Лиска я броят за мъж във форумските среди.  Wink

Не съм от хората, за които бракът им е животодел -  до и след.

# 50
  • Мнения: X
Този въпрос "Наживяхте ли се.." ми се види като "Натаковахте ли се .." - ще ме прощавате за безсрамието. Но е ясно, че става въпрос са по-разгулен начин на съществуване.


Какво безсрамие, мила ми, небесна красТавица!?
И аз така го разбирам,значи съм безсрамна...

# 51
# 52
  • Мнения: 7 474
Поживях си прилично преди да се омъжа, но можеше и повечко Mr. Green
Сега обаче пак ми се е доживяло  Laughing

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Хаха..Значи е уместно вместо "наживяхте ли се" да преименуваме темата на "НА...ХТЕ ЛИ СЕ",или "НАХОДИХТЕ ЛИ СЕ" Simple Smile))

# 54
  • Мнения: 494
Аз не деля живота си на такъв :"преди" и такъв "след" брака.Вярно,смениха ми се,горе-долу, приоритетите,но със сигурност за мен важи (и така ще бъде винаги!) известния лаф:"Абе,живее ми се,бе!" Laughing...Тъй че..."Ще си живея!"
Колкото до спомени и настоящи преживявания(загатнати от авторката)...малко сме далече от петък,ми се струва! Wink.
Но пък съм безсрамна(по определението от горните постове Laughing) и ще разкажа една случка.Имах гадже,доста по-голям от мен.Заведе ме на купон и се надрусахме с хашиш(по онова време беше на мода из средите,в които се влачех).После ме остави при едни мадами,които кротко си пийваха и отиде някъде...де да го знам къде,в друга стая...Като излезе,те дойдоха при мен и без да се обясняват започнаха да...както и да е...другото е за петъчна тема,но спомените си струват! LaughingСладкото,в случая ,беше,че моят човек се присъедини в един момент,като ясно даде да се разбере,че предварително беше спретнал организацийката на "мероприятието"...
Преди време,в "буйната ми младост",разпусках от якото учене и многото труд над един неблагодарен инструмент(пианото ми!) с всевъзможни щуротии,включително и от не дотам законно естество-началото на демокрацията в "нашата мила родина" си беше жива анархия и добре,че дойдоха малко по-свестни времена,че кой знае какво щеше да ми роди експериментаторският мозък!!! newsm78 Laughing
Сега,мисля че използвам енергията си в по-положителна посока,но пък и целите ми са други...както казах и приоритетите."Бесът" в мен обаче,едва ли ще умре напълно някога,та затова написах:"Ще си живея!" И в бъдеще... Laughing Wink

# 55
  • Мнения: 4 668
Кой както иска да си го разбира наживяването  Sunglasses

# 56
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Купони, пиене, екперименти с наркотици....стигат ми Mr. Green....за тях съм се наживяла. За мъже - не съм сигурна newsm78.

# 57
  • Мнения: 24 467
Че то и сега си живея, определено не по- зле от преди да се омъжа, в някои отношения, даже в повечето- и по- добре.

# 58
  • Мнения: 753
Доста добре, мога да се похваля за мнооого неща, стъпих на 3 континента, работих, живях, всичко.....сама реших да спра и да потърся друг начин на живот, по 'спокоен' Mr. Green и сега съм страшно доволна, че всичко беше с времето си, да станеш майка за първи път на 30 години въобще не е лошо....според мен гледаш по много по различен начин на нещата....
сестра ми нон-стоп ми мрънка, че причината за развода и е че не се е 'наживяла' като мен newsm78, аз това честно казано не го разбирам, избора беше лично неин да се омъжи на 21,...сега си 'живее', а детето и е вечно при баба..

# 59
  • Мнения: 3 576
Да, наживях се, даже предостатъчно.
Много се радвам, че детето и брака дойдоха точно в момент, в който се бях уморила от бурния ми начин на живот и сега нищо не ми липсва.
Поне мога да кажа със сигурност, че съм си избрала най-добрия мъж  Mr. Green

Сега толкова съм се кротнала, че старите ми дружки във веселбите не могат да ме познаят, съпруга за пример.  Blush
Предпочитам семейните гостувания пред задимените кръчми и дискотеки, обожавам да спя - докато преди не мога да си представя как съм издържала до 4-5 на дискотека, а после от 9 на работа, и на другия ден отново се повтаря историята.
В редките случай сега като ходя накъде до късно после ми трябва седмица реанимация....  Rolling Eyes
А това с ходенето почти всеки уикенд до морето беше всяко лято, Слънчев бряг - дискотеки, барове..... сега - семеен курорт all inclusive  Joy



Общи условия

Активация на акаунт