Темата на позора.Или с какво прегреших днес?

  • 6 208
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Така...Здравейте момичета  Съгласни ли сте в тази темичка,да пишем,кой с какво е прегрешил?Дали шоколад,пица,дюнер,хляб,или каквото и да е,различно от позволеното в диетата ни.Вярно е,че прегрешенията до известна степен,дават и стимул,и се компенсира част от храната на следващия ден.Но когато са в големи количества,вече определено няма смисъл от тях.Тук ще си се смъмряме една друга,защо сме се издънили и да се надяваме че ще го правим по-рядко.Надявам се темичката да ви хареса,ако ли не - ключ 
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 861
Хе, хе, чудесна тема! Още с нищо не съм прегрешила днес - 2 ябълки и 1 банан, ама колко време има ощеее. Аз прегрешавам към 9-10 вечерта  Embarassed

# 2
  • Мнения: 305
Аз по вско време,но чудно и аз все още не съм,освен с бобената салатка,ама тя не мисля че е кой знае какво ,така че не я броя  Blush

# 3
  • Мнения: 4 200
Ох. И аз съм така. Вчера издържах до 22:15 и после до 23 какво изядох  Embarassed
Днес пак започвам отначало. Засега се държа.

# 4
  • Мнения: 621
Мдам в тази тема май ще съм най-редовна Mr. Green

Днес вече съм прегрешила с две солети и шепа фъстъци Mr. Green ама аз трудно се чувствам гузна от такива дреболии Crazy

# 5
  • Мнения: 305
Радвам се че темичката ви харесва момичета  Hug Hug Hug
Галатея,няма да си само ти Simple Smile Аз ще ти правя компания сигурно честичко,макар че не си го пожелавам.На никой не го пожелавам де   bouquet

# 6
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Бисквитки с пълнеж. Не е много, но не ми се полага, че имах няколко супер нережимни дни и днес трябваше да е първият нормален. Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 147
.. и аз съм от редовно прегрешилите Blush
.. ., но до момента не съм, но до довечера има доста време и дано устискам Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 453
Ванче, да си жива и здрава мила Hug Вече първи ден съм без прегрешения Joy Супер темичка.дано ни послужи и да не грешим Peaceнадявам се да не се разписвам често тук Laughing

# 9
  • Мнения: 1 092
темата е страхотна smile3521
аз  нямам прегрешения днес и  силно се надявам да не съм чест "гост" тук Praynig

# 10
  • Мнения: 294
Преди два дни ядох локум ooooh!Вещи нали няма да влиза тук?????? Whistling

# 11
  • Мнения: 621
Прегрешенията се допълниха с още няколко солети Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 424
Страхотна тема  Peace 
Днес нямам прегрешение  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 13 512
Преди два дни ядох локум ooooh!Вещи нали няма да влиза тук?????? Whistling
отивам да те изпея Laughing

# 14
  • Мнения: 3 360
Преди два дни ядох локум ooooh!Вещи нали няма да влиза тук?????? Whistling

Това не е по темата Mr. Green."..с какво прегреших днес?" Joy
Аз съм чиста като ангелче-никакви прегрешения Laughing

# 15
  • Мнения: 498
Много готина темичка!  bouquet
Днес нямам прегрешения,надявам се рядко да ми се налага да пиша тук.

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не съм прегрешила. Всъщност нищо не съм яла. Надявам се, да устискам докато си легна...

# 17
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Не съм прегрешавала,защото в момента не съм на диета  Party Party Laughing

# 18
  • Мнения: 394
Още не съм прегрешила но тъй като си легнаха вече всички а на масата се е залежал полу кроасан останал от щерката та за сега само си го гледам но май след малко ще изчезне та го броя още от сега за прегрешение тъй като утре  вместо да е в кофата той ще е натопло в коремчето ми или залепен на дъто!!! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 13 512
Аз сега съм в чуденка с какво да прегреша...така ми стърже стомаха....

# 20
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Монда, току-що и аз изпитах същото състояние... и опатках една огромна шепа грозде bowuu Това да ми е кахъра, де, стискам ти палци да не станеш грешница Party

# 21
  • Мнения: 13 512
Монда, току-що и аз изпитах същото състояние... и опатках една огромна шепа грозде bowuu Това да ми е кахъра, де, стискам ти палци да не станеш грешница Party
гроздето грях ли е? Аз имам да избирам между банан и безвкусна нектарина newsm78

# 22
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Щеше да е грях, ако си го бях топнала в масло, примерно Simple Smile Овкуси си нектарината с банан.

# 23
  • Мнения: 13 512
Никой не е безгрешен.Какви нектарини,банани..аматьорщина. Луканка,кашкавал и маслини  е равносметката:35:

# 24
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Евала. Ако бях на близо щях да те черпя една ракия Mr. Green

# 25
  • Мнения: 13 512
а,не!Това вече е грях.

# 26
  • Мнения: 305
МОмичета убийте ме!!Сутринта с кафето отидоха и 2-3 бисквити Бискрем,онея с шоколада  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 27
  • Мнения: 2 956
Таз темичка дали ще порасне много  Mr. Green
За вчера 3 залъка хляб, 4-5 малки картофчета и ракия  Blush всичко вечерта  newsm43

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
От 2 седмици не съм прегрешавала с нищо.
А дано и занапред е така. Laughing

# 29
  • Мнения: 305
Дано, Исайкова  Hug

# 30
  • София
  • Мнения: 177
Аз не съм на диета, по-скоро от няколко дни правя опити да огранича сладкото. И така го ограничих, че тази сутрин внезапно изядох един шоколад "Милка" с цели лешници Grinning. ЦЯЛ. Но не ми е гузно, даже се чувствам емоционално и физически много по-добре Heart Eyes
Както казва Пипи Дългото Чорапче, "Не страдам от луничките си, аз си ги харесвам." Crazy

# 31
  • Мнения: 330
Таз темичка дали ще порасне много  Mr. Green
Ей това се казва риторичен въпрос!  Mr. Green

Аз днес съм на лунна и да се надяваме, че няма да има прегрешения ама вчера и онзи ден ... два рожденни дни ми се насъбраха и тая торта трюфел дето я правих така ме влечеше ... че взе че накрая ме привлече!  Whistling Изядох повече от рожденника, за който я правих  ooooh!

# 32
  • София
  • Мнения: 177
[quote author=Dream4e

Аз днес съм на лунна и да се надяваме, че няма да има прегрешения ама вчера и онзи ден ... два рожденни дни ми се насъбраха и тая торта трюфел дето я правих така ме влечеше ... че взе че накрая ме привлече!  Whistling Изядох повече от рожденника, за който я правих  ooooh!
[/quote]

Е то да правиш торта и да не си хапнеш, е направо нечовешко. Stop

# 33
  • Мнения: 305
Даам,няма да ти се караме,пък и то отдавна било  Hug .Аз утре имам рожденник баща ми и в другиден доста ще пиша тук

# 34
  • Мнения: 596
Хапвам от време на време нещо сладичко- шоколадов бонбон или малко сладолед, но не го считам за прегрешение. Прегрешение ще е да изям цяла кутия бонбони и половин кг сладолед. За мен е по- добре така , иначе при дълго лишаване от сладко , може да ми падне пердето и после не отговарям за действията си.Както е казал Оскар Уайлд " Единственият начин да устоиш на изкушението е да му се отдадеш" 
А , да..... бирата , не е споменавам, защото не съм я спирала.    Crazy

# 35
  • Мнения: 861
В крайна сметка не ядох друго освен плодове вчера, ама ходих на диско и що водка изпих  ooooh!.
А по темата дали темата ще стане дълга  Crazy със сигурност  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 3 789
аз днес прегреших с парче козунак Blush

# 37
  • Мнения: 2 147
 Embarassed вечертта ми приключи с доста парчета ябълков сладкиш Embarassed Hug
днес мисля да не пиша тук Simple Smile Hug

# 38
  • Мнения: 13 800
Охоооо! Познати муцуни Laughing

Много добре замислена тази темичка, хм Wink Тук си признаваме, в другите викаме: " Innocent И що ли не отслабвам Rolling Eyes"   Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 177
Охоооо! Познати муцуни Laughing

Много добре замислена тази темичка, хм Wink Тук си признаваме, в другите викаме: " Innocent И що ли не отслабвам Rolling Eyes"   Joy

Ние понеже тайно от себе си, бе Wink Едната ръка не знае какво прави другата, както се казва.

# 40
  • Мнения: 13 800
Тъй, де, тъй Laughing

Вече ми е любимата тема Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 956
Охоооо! Познати муцуни Laughing
Много добре замислена тази темичка, хм Wink Тук си признаваме, в другите викаме: " Innocent И що ли не отслабвам Rolling Eyes"   Joy
Мъ...аз... newsm56 и там си признавам,ама ся не говорим за тез неща  Blush

# 42
  • Мнения: 861
Охоооо! Познати муцуни Laughing

Много добре замислена тази темичка, хм Wink Тук си признаваме, в другите викаме: " Innocent И що ли не отслабвам Rolling Eyes"   Joy
rotfImbo

# 43
  • Мнения: 3 360
Една круша Embarassed-на можах да и устоя....

# 44
  • Мнения: 523
Една круша Embarassed-на можах да и устоя....
Че това прегрешение ли! newsm78

# 45
  • Мнения: 3 360
Една круша Embarassed-на можах да и устоя....
Че това прегрешение ли! newsm78

Направо ме  гложди,че не можах да  и  устоя Crossing Arms/не че съм я изяла Embarassed/Дано ми помогне  на WCпроблема ooooh!

# 46
  • Мнения: 523
Една круша Embarassed-на можах да и устоя....
Че това прегрешение ли! newsm78

Направо ме  гложди,че не можах да  и  устоя Crossing Arms/не че съм я изяла Embarassed/Дано ми помогне  на WCпроблема ooooh!
Ти да не си на някакъв режим изключващ плодовете? newsm78Защото ако не си не виждам причина за безпокойство!Да беше шоколад да,ама това е круша!

# 47
  • Мнения: 3 360
С Дюкан съм-ударно GrinningРазбираш ме  сега,нали?  bouquet

# 48
  • Мнения: 523
С Дюкан съм-ударно GrinningРазбираш ме  сега,нали?  bouquet
Определено да! Peace Понякога когато трябва да ядем плодове,ни се яде всичко друго,но не и плод!А когато сме на ударно даваме всичко за един плод! BlushИзвинявай просто не беше уточнила на какъв режим си! Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 352
4 биквити...  smile3511

# 50
  • Мнения: 305
Сос Бешамел

# 51
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Кисче, стига де, какво му е на шоколада? Crossing Arms Не знам що така се плашите от него, няма страшно  bouquet

Роски, пак не ти е достатъчно стабилно прегрешението, нали не си изяла целия пакет Wink

# 52
  • Мнения: 352
Chocolata ама как ми се искаше.... Embarassed

# 53
  • Мнения: 4 678
С нищо не можете да прегрешите,ако утре във фитнеса го изгорите smile3521

# 54
  • Мнения: 3 360
С нищо не можете да прегрешите,ако утре във фитнеса го изгорите smile3521

 smile3501Че и в рима-браво на теб!

# 55
  • Мнения: 4 200
Днес прегреших с всичко, което изядох на вечеря. Трябваше да е само ориз, но след цял ден готвене си хапнах от всичко по малко и стана...

# 56
  • Мнения: 305
Сутринта шоколадова бисквита с кафето

# 57
  • Мнения: 1 279
Денят едва сега започва, та...
Ама вчера - с печени ябълки!Натюр!Без никакво подслаждане, ама то не бе една, не бяха две, че три и кусур...А режимът ми е "уж" ВМ-НВХ! Rolling Eyes
Ама ми се усладиха...Не е за разправяне!!!

# 58
# 59
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Парче тестена закуска - ама бях навън, много. Изгорих го не във фитнеса, а в бягане. След децата  Laughing

# 60
  • Мнения: 305
Бисквитки и от части с един ябълков крем.Като цяло е диетичен уж,само където има малко брашно и мед

# 61
  • Мнения: 1 279
Ориз с пиле!!! Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 2 956
Аз днес не си играх,ама хич  Laughing
С това     и с това .

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 17:44 от Дика

# 63
  • Мнения: 305
Дика,колко си лоша.Да слагаш снимки на такива вкусотии  Crossing Arms

# 64
  • Мнения: 2 956
Махам ги бе...няма проблеми  Mr. Green аз за по-голяма нагледност   Laughing
Айде върнах ги-знам,че се шегуваш де  Laughing

# 65
  • Мнения: 305
А бе,не ги махай,аз се шегувах.Просто голяма красота бяха  Hug

# 66
  • Мнения: 603
Дика, лелееее страхотни са вкусотийте на първата снимка, искаммм eat eat eat

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ха,много хубава тема Party
Май често ще съм тук Confused
На каквато и диета да съм,редовто прегрешавам със солетите на детето Mr. Green.Уж за него ги купувам,а аз ги изяждам всичките ooooh! и то не по 1пакетче.........

# 68
  • Мнения: 13 800
Ау, щом почнахме и снимков материал да пускаме, съвсем я закъсахме Mr. Green

Моето снощно прегрешение беше късното ядене. Режимно, но късно. И доста Embarassed

Май ще трябва да си лягам с кокошките Thinking

# 69
  • Мнения: 305
Два шоколадови бонбона Фигаро

# 70
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
за днес нямам прегрешения Grinning
Но вчерашното ми е голям - плодова пита от Неделя (сънувах я цяла седмица Crazy)

# 71
  • Мнения: 3 360
И аз топъл хляб сънувах,ама Embarassed.....Никакви прегрешения! Naughtyаааааа smile3505

# 72
  • Sofiа
  • Мнения: 3 243
И аз топъл хляб сънувах,ама Embarassed.....Никакви прегрешения! Naughtyаааааа smile3505
ами........... Embarassedаз такова, вече почти постигнах какъвто резултат исках и реших да се наградя, но сега вече съм послушна пак. В понеделник ще си избия плодовата пита във фитнеса Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 2 840
На мен ще ми е по-лесно да се впиша в тема "с какво НЕ прегреших днес"
Там списъкът ще е много по-кратък Mr. Green

# 74
  • Мнения: 352
днес и вчера прегреших с много неща,но то си беше направо умишлено...Simple Smileтрябва да си размърдам метаболизма и от утре пак..  Sunglasses

# 75
  • Мнения: 394
днес и вчера прегреших с много неща,но то си беше направо умишлено...Simple Smileтрябва да си размърдам метаболизма и от утре пак..  Sunglasses
Ох и аз се отпуснах след вечерната пица в петък и я подкарах с прегрешенията до днес Sick

# 76
  • Мнения: 330
Е, Дика, да бях прегрешила и аз с неща като твоите хич нямаше и да ми е толкова гузно, ами то ...   ooooh! Rolling Eyes  Вчера ми беше почивен разтоварващ (натоварващ) ден и взех ,че ядох какви ли не глупости - то не беше един гаден шоколад, още по-безвкусни фъстъци ...  #2gunfire
Да си бях направила нещо вкусно, поне да ми остане хубавия спомен за мотивация ...

# 77
  • Мнения: 227
Снощи късно - шоколадови бисквити Сюрприз - 5 бр.
Днес сутринта - 4 сладки и една паста вкусна ОВИ И САрИ! ужжжааассс! Това само до 11 часа!  bowuu  Embarassed  amiiii
Искам да се стегна, обаче незная защо не мога! имам да свалям 2 кг задължителни и 1 кг. утешителен! нещо не мога да гладувам вече - само като помисля за глад тичам до лафката.  ooooh!
Итова ако не е позор!  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 392
Днес колежката черпи ,че е станала леля- 3  бонбона и 1 сладка.

# 79
  • Мнения: 2 956
Бреййй- никой не идва тука да си признава...дано да е ,защото няма прегрешения де  Mr. Green
Аз вчера и днес (за сега) - с нищо  bowuu 

# 80
  • Мнения: 4 200
Ох - като чета кой с какво е прегрешил и ми се прияжда още повече. Вчера си бях ок, но днес вече имам един морков извън диетата. И съм замислила да вечерям след 2 часа - а после.......... кой знае какво ще изям.

# 81
  • Мнения: 5 362
С едно парфе Blush (за сега)

# 82
  • София
  • Мнения: 2 840
Вчера - баница с лапад.
Днес май ще се нахвърля връз грозде.Още стискам зъби, ама се давя в собствената си слюнка.Нечовешко е. Sick

# 83
  • Мнения: 658
Вафлички с кисело мляко #2gunfire

# 84
  • Мнения: 65
запис
Пържени картофи със сирене (много сирене)  Embarassed

# 85
  • Мнения: 352
слунчогледови семки Embarassed ужасна съм...

# 86
  • Мнения: 1 685
 PeaceНаправо се абонирам-ежедневно Mr. GreenАма как да влизам тука,като дори и да съм устискала,докато изчета кой с какво/все едно съм изчела ресторантско меню/и скорострелно се изнасям към кухнята.. ooooh! Hug

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ей сега изплющях,една голяма купа кус-кус Rolling Eyes
Детето не го искаше,и аз да не става зян............ ooooh!
а съм на Лунната.срам,сраааааааам Embarassed

# 88
  • Мнения: 2 492
Ей сега изплющях,една голяма купа кус-кус Rolling Eyes
Детето не го искаше,и аз да не става зян............ ooooh!
а съм на Лунната.срам,сраааааааам Embarassed

Е не е истина , аз тамън влязох да се похваля каква съм сериозна и нямад а прегрешавам .
А сега само мисля за кус кус ... ужас .
Дано само си остана с мисленето .
Едно нещо да обичам много и вие веднага ще го пишете точно него .  #Cussing out

# 89
  • Мнения: 3 372
Снощи прегреших с 2 еклера Embarassed пържени картофи и сирене Embarassed

# 90
  • Мнения: 4 195
Супер тема!За сега с нищо не съм прегрешила. Peace

# 91
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Супер тема!За сега с нищо не съм прегрешила. Peace

Дано и аз го казвам по-често!

# 92
  • Мнения: 3 360
И днес удържах геройски на всички "гадости" hahaha JoyАма съм инаааат Mr. Green

# 93
  • Мнения: 1 454
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Tutti, за 6 дни на Дюкан...или колкото се падат там имаш - 6 килограма?

Май ината ти е голям...ядеш ли изобщо , защото аз за същия период приблизително със се ограничаването и фитнеса съм на 0

# 94
  • Мнения: 330
Днес прегреших с едно "Медалион"-че на Suchard Sensations, ама въобщееее неее съжалявам  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 857
Аз с ужасно много киндерчета  Embarassed

# 96
  • Мнения: 305
Аз докато пиша прегрешавам с индииско кашу,обожавам го  Cry не е честно  #2gunfire

# 97
  • Мнения: 3 372
Снощи с бял хляб #Cussing out

# 98
  • Мнения: 3 360
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Tutti, за 6 дни на Дюкан...или колкото се падат там имаш - 6 килограма?

Май ината ти е голям...ядеш ли изобщо , защото аз за същия период приблизително със се ограничаването и фитнеса съм на 0

Да!И на мен не ми се вярва,ама първите дни беше така-ден/килограм  LaughingСега не мърда стрелката,но то накъде повече-има време.А за яденето -ям,всичко позволено в режима-без нарушения и мноооого вода Peace

# 99
  • Мнения: 352
пуканки и картофена салата  doh

# 100
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
За първи път от девет месеца насам ядох хляб. Една филийка с кайма /ама беше съвсем мъничка/, но не го смятам за чак такова прегрешение.

# 101
  • Мнения: 4 200
1/2 ябълка, а съм само на ориз.

# 102
  • Мнения: 498
пих студен чай

# 103
  • Мнения: 305
6 шоколадови бонбона,кашу,бадеми(печени),жито с орехи и стафиди,сладолед,шоколад ЛЗ, newsm78 май е това  #2gunfire
П.С това беше вчера,защото имаше повод  Embarassedднеска гледам да съм по-стриктна

# 104
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Като чета тук оставам с впечатление, че доста от съгрешилите нямат нищо навъпреки да повторят  Twisted Evil Ама така няма да има резултати. Не казвам, че трябва да сме супер стриктни, но все пак . . айде малко сЮрЬОзност! Докат' сА обърнИм - дошла Коледата! Почват едни сбирки, едни сладости и радости . . а ние - пак с "дебелите" дрешки. Дето трябва уж да ни скриват килцата. ето нещо стимулиращо. Поне за мен  Laughing
http://www.promod.eu/sales - я какви красоти! да си харесаме по нещо, а?

# 105
  • Мнения: 305
jd Права си,аз по принцип с такава цел направих темата,да казваме с какво сме прегрешили и да си помагаме взаимно,като се критикуваме един вид,за да не повторим.Макар,че и аз май не съм много стриктна в това.Но вчера наистина имах повод,но ще гледам да компенсирам идните дни   bouquet

# 106
  • Мнения: 4 195
Изядах един еклер днес! newsm61

# 107
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 378
Аз, като прегрешавам, после пия много вода. Струва ми се, сякаш с нея го отмивам някакси и последствията са по-малки.
Днес май прекарих с кашкавала. Иначе - ден свободен, без забрани, ама ми стана тежко. И близо три кила вода после изпих.

П.П. Е, на рожденни дни и други приятелски сбирки  . май няма начин. Не е и голям проблема, ако си остане за вечерта разпускането, де. И се съчетае с чупки в кръста, демек - танци Laughing

# 108
  • Мнения: 305
Да права си  Hug На Рожденни дни,просто няма начин,рожденника се обижда,ако примерно не си взема от нещо,а и все пак е за негово здраве.Мойто не беше РД,но пък беше вечер с любимия,който го нямаше близо месец  Rolling Eyes .А за водата и аз го правя това,гледам да пия повече,че така поне едно нещо да съм спазила.Но понякога,не се получава.Хич не обичам да пия само вода  Crazy Сокче,ала бала може,ама вода нарочно се старая да я пия и с какво отчаяние си броя чашките  Shocked но ще свикна Peace .Дано не пишете тук днес ,момичета,че ще ви се караме   bouquet

# 109
  • Мнения: 498
И аз снощи имах много прегрешения,по една хапка,ама от много неща и сега ме е яд,ама много ме е яд #Cussing out

# 110
  • София
  • Мнения: 3 789
Оооооох Tired и аз вчера прегреших, ама мноооого!
Ядох агнешко печено с ориз и гъби.....
ядох суха паста......
ядох ябълка.......
само като се сетя и ми идва сама да се  #2gunfire

# 111
  • Мнения: 305
Мишленце,само сухата паста ми се струва зле,другото не толкова,но все пак зависи от режима ти. Гледай да си по стриктна   bouquet

# 112
  • София
  • Мнения: 3 789
Обещавам! Peace
Обещавам! Peace
Обещавам! Peace
Обещавам! Peace
Обещавам! Peace

# 113
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Сладурани сте ми вие Heart Eyes Аз днес ядох парче от тази торта за обяд в комбинация с ароматно черно кафе: . Но както казах, това ми беше обяда, така че няма да си развалям вечерята заради едното парче торта, де Peace

# 114
  • Мнения: 857
Леле когато аз съм на диета май трябва д подлагам и детето на такава... ooooh!  все се изкушавам от неините пюрета и каши...днес и доядох кашата с круша

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Преди два дни ядох локум ooooh!Вещи нали няма да влиза тук?????? Whistling

Гледай ти, гледай ти ...  Tired Tired Tired Каква хубава темичка, а аз чак сега я забелязвам  newsm66 newsm66 newsm66

# 116
  • Мнения: 3 372
С много работи прегреших снощи....картофи, руло, торта.....фанта, чипс Blush Blush Blush Бях на Рожден ден Whistling

# 117
  • Мнения: 1 279
Гледай ти, гледай ти ...  Tired Tired Tired Каква хубава темичка, а аз чак сега я забелязвам  newsm66 newsm66 newsm66

Е, сега отнесохте голям пердах от Вещи!!! Laughing
Бедна ви е фантазията направо!!! Laughing
Давайте и аз да се нареждам до вас - с моя кренвирш от преди половин час, че зад моето обемно гъзище, може да се скатае някоя по-елегантна мама и да и се размине тупаника! Laughing

Давай, Вещи, па дано ми дойде акъла в главата!!!  Hug

# 118
Понеже нещо много се нервирах днес за глупости newsm45 smile3516, реших да си устроя гала вечеря лично за мен,зная че това е  newsm34 обаче не мога иначе.Искам да ви попитам според вас следното меню диетично ли е:
Варени броколи , моркови и ориз с голяма салата от краставици и домати cookвече го готвя ама кажете вие как  мислите newsm78

# 119
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
nikolkrum, екстра е, да ти е сладко  chef

# 120
  • Мнения: 1 454
Ами...на мене целият ден ми е грешен...сутринта за закуска 3 малки банички от тези в пликчетата с малко Активия...след това...3 кутиики шоколад...след това ...всъщност в момента си хапвам бисквити Хогаренас със фибри, а съм си взела и сушени сливи...


довечера мисля да хапвам салатка марулена...ама дали?

тцтцтц
ама като се изреди е ужасно

# 121
  • Мнения: 2 147
...днес мисля да не съм грешна, щото ми писна Embarassed #Crazy
вчера хапнах домашнаторта, първата на дъшеря ми, мамо опитай и аз не мога да отказвам и това в 22.00 #Cussing out

# 122
  • Мнения: 1 454
Хммм надявам се и на мен да ми писне...вече взе да ми се доспива от толкова храна...направо....

Общи условия

Активация на акаунт