Темата на позора.Или с какво прегреших днес?

  • 6 220
  • 122
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 195
Супер тема!За сега с нищо не съм прегрешила. Peace

# 91
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Супер тема!За сега с нищо не съм прегрешила. Peace

Дано и аз го казвам по-често!

# 92
  • Мнения: 3 360
И днес удържах геройски на всички "гадости" hahaha JoyАма съм инаааат Mr. Green

# 93
  • Мнения: 1 454
 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Tutti, за 6 дни на Дюкан...или колкото се падат там имаш - 6 килограма?

Май ината ти е голям...ядеш ли изобщо , защото аз за същия период приблизително със се ограничаването и фитнеса съм на 0

# 94
  • Мнения: 330
Днес прегреших с едно "Медалион"-че на Suchard Sensations, ама въобщееее неее съжалявам  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 857
Аз с ужасно много киндерчета  Embarassed

# 96
  • Мнения: 305
Аз докато пиша прегрешавам с индииско кашу,обожавам го  Cry не е честно  #2gunfire

# 97
  • Мнения: 3 372
Снощи с бял хляб #Cussing out

# 98
  • Мнения: 3 360
Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Tutti, за 6 дни на Дюкан...или колкото се падат там имаш - 6 килограма?

Май ината ти е голям...ядеш ли изобщо , защото аз за същия период приблизително със се ограничаването и фитнеса съм на 0

Да!И на мен не ми се вярва,ама първите дни беше така-ден/килограм  LaughingСега не мърда стрелката,но то накъде повече-има време.А за яденето -ям,всичко позволено в режима-без нарушения и мноооого вода Peace

# 99
  • Мнения: 352
пуканки и картофена салата  doh

# 100
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
За първи път от девет месеца насам ядох хляб. Една филийка с кайма /ама беше съвсем мъничка/, но не го смятам за чак такова прегрешение.

# 101
  • Мнения: 4 229
1/2 ябълка, а съм само на ориз.

# 102
  • Мнения: 498
пих студен чай

# 103
  • Мнения: 305
6 шоколадови бонбона,кашу,бадеми(печени),жито с орехи и стафиди,сладолед,шоколад ЛЗ, newsm78 май е това  #2gunfire
П.С това беше вчера,защото имаше повод  Embarassedднеска гледам да съм по-стриктна

# 104
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Като чета тук оставам с впечатление, че доста от съгрешилите нямат нищо навъпреки да повторят  Twisted Evil Ама така няма да има резултати. Не казвам, че трябва да сме супер стриктни, но все пак . . айде малко сЮрЬОзност! Докат' сА обърнИм - дошла Коледата! Почват едни сбирки, едни сладости и радости . . а ние - пак с "дебелите" дрешки. Дето трябва уж да ни скриват килцата. ето нещо стимулиращо. Поне за мен  Laughing
http://www.promod.eu/sales - я какви красоти! да си харесаме по нещо, а?

Общи условия

Активация на акаунт