Зимно палто

  • 16 954
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 511
И на мен ми е време за ново палто, ама все не мога да се наканя да тръгна по магазините. И ботуши нямам.
Мразя да пазарувам!

Блазе ти, че мразиш  Laughing Laughing Laughing Да бях и аз така  Tired Laughing

# 16
  • Мнения: 240
И като заговорихте за това - къде има магазини на Елизабет? Преди имаха два на Графа, но май вече не са там  newsm78

Има един на Витошка почти срещу Дика е. Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера влизах в Елизабет на Витошка с идея за палто - уви, нищо не ми хареса. В Дика същата работа. Мерих един подплатен тренчкот - приличах на мечка, нацедена в шлифера на инспектор Дюдю hahaha И това като правите смтка, че съм дребничка и сравнително слаба. Отвратителен модел просто Sick

# 18
  • Мнения: 880
И аз сега бях в Елизабет и нищо не ми хареса.Моделите са от миналата година.Има и някои нови,но и те не ми допаднаха(с разни лъскави частици).Има обикновени черни палта,които стават,но просто не грабват окото.Цените са между 150-200лв.

# 19
  • Мнения: 3 835
Вчера влизах в Елизабет на Витошка с идея за палто - уви, нищо не ми хареса. В Дика същата работа. Мерих един подплатен тренчкот - приличах на мечка, нацедена в шлифера на инспектор Дюдю hahaha И това като правите смтка, че съм дребничка и сравнително слаба. Отвратителен модел просто Sick

Инспектор Дюдю! Mr. Green Ейййй, виждала съм хубави палата, ама не се сещам къде. Като се сетя ще пиша.

# 20
  • Мнения: 8 917
Вече е пълно по магазините с палтенца, направи една обиколка и ще си харесаш не едно, а повечко... Laughing
Peace Най-добре е този вариант Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 3 797
Много ми харесват палтата в Експензив.Тази година не съм влизала и не знам дали са ги пуснали и дали има нещо интересно, но по принцип са точно по моя вкус

# 22
  • Мнения: 4 435
Много ми харесват палтата в Експензив.Тази година не съм влизала и не знам дали са ги пуснали и дали има нещо интересно, но по принцип са точно по моя вкус

Имат супер неща.Накупила съм си един куп етно поли от там,от тези до глезените.

# 23
  • Мнения: 1 149
Дайте нещо да видим де

# 24
  • Мнения: 4 076
Тъй като имам по-изчистени,класически модели ,вчера си купих от магазина на Капаска ето това шарено палто за повишаване на настроението през мрачните зимни дни.Иначе е изпипано-кройка,детайли,качество на плата и ми стои прекрасно  Embarassed.165 лв.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179599

# 25
  • Мнения: 1 234
Тъй като имам по-изчистени,класически модели ,вчера си купих от магазина на Капаска ето това шарено палто за повишаване на настроението през мрачните зимни дни.Иначе е изпипано-кройка,детайли,качество на плата и ми стои прекрасно  Embarassed.165 лв.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179599
Тъкмо го видях като ти разглеждах албума в темата за ботушите,та щях да питам от къде е Wink
Много е хубаво Peace Нещо такова искам и аз,с висока талия и коланче и такъв някакъв цвят с настроение Hug Със здраве да си го носиш Stop

# 26
  • Мнения: 1 236
Тъй като имам по-изчистени,класически модели ,вчера си купих от магазина на Капаска ето това шарено палто за повишаване на настроението през мрачните зимни дни.Иначе е изпипано-кройка,детайли,качество на плата и ми стои прекрасно  Embarassed.165 лв.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179599
Наистина е много сладко и аз го видях в темата с ботушките и тъкмо щях и аз да питам откъде е!С много радост и кеф и да си го носиш!  bouquet

# 27
  • Мнения: 38
аз имам две, но едното вече е за изхвърляне... мисля да си купя от Ла Редут (www.laredoute.fr)
така като гледам ще ми излезе по-евтино
Finty, мила, ти пазарувала ли си от този online магазин и ако "да" сподели как става...  Simple Smile Иначе има страаашни неща  Peace

# 28
  • Мнения: 38
Тъй като имам по-изчистени,класически модели ,вчера си купих от магазина на Капаска ето това шарено палто за повишаване на настроението през мрачните зимни дни.Иначе е изпипано-кройка,детайли,качество на плата и ми стои прекрасно  Embarassed.165 лв.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179599
Направо е върхът!!!  Simple Smile Да си го носиш със здраве!  Peace ,,Capasca" е една от любимите ми марки дрехи - половината ми гардероб е техен  Party

# 29
  • Мнения: 4 076
Благодаря,момичета,успешни покупки и на вас!
В Капаска наистина имаше и други хубави палта-бяло,черно,пепи,тъмнолилаво...в най-различни стилове.Струва си да се погледне.В Даниели също получават страхотни палта,невероятен плат,елегантни,но дори на разпродажба бяха над 300 лв.и реших,че ще се въздържа от покупка.

Общи условия

Активация на акаунт