Идва ли ви да набиете любимия?

  • 5 504
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Sf
  • Мнения: 808
Мадам Льо НЕспас, благодаря за предоставената възможност   bouquet

Идва ми други неща да му направя... Но това е щото нямам още бебе.

Но както казва една приятелка - като дойде бебето, забрави за себе си поне през първата година. Вече няма АЗ, а има бебе вкъщи. Мъжете в повечето случаи не помагат и при липса на отвержени баби, майката е сам войнът е войн. За първескиня /красива дума/ е трудно отначало. Аз сигурно ще се ошашкам и ще следя дали диша като спи и всички други прекалени майчински грижи.

Така че, когато най ти е изкипяло, е нормално да си го изкараш на половинката. А да ти кажа - повечето разбират, усещат, че не ти се вика ей така или не, че той е виновен за нещо, и гледат да се стараят повече.

Спок. Не д-р Спок, а просто спокойно. Бебетата порастват, болестите минават, макар да ти се къса сърцето, докато детето боледува, мъжете лека полека се променят, но затова и ние, жените, трябва да съумеем да ги накараме да се чустват важни и необходими в отглеждането на бебето  Grinning

Много говорих за необебена, но поне така смятам аз да постъпя един ден. Не ме съдете, ако съм сбъркала някъде  Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Кроасания,
Късмет с обебването!  bouquet

# 62
  • Sf
  • Мнения: 808
Кроасания,
Късмет с обебването!  bouquet

Искрено благодаря!!!

# 63
  • Мнения: 5 622
Идва ми, разбира се. На всичко отгоре съм ужасно спонтанна в реакциите си. Така и не се отучих от това с възрастта....

# 64
  • Мнения: 3 091
Кроасания,
Късмет с обебването!  bouquet
Praynig
И благодаря!

# 65
  • Мнения: 413
 ДАААА,идва ми - откакто се роди и бебето  Rolling EyesАми той нищо не разбира от бебета и аз само трябва да го напътствам.Ей го вчера и дал една мръсна биба в устата Sickдобре,че не обича биби...

# 66
  • Мнения: 460
направо ми идва да го убия ,когато не си е прибрал дрехите на место! Rage Rage fight

# 67
  • Мнения: 4 737
 Забравила съм вече, детето ми е голямо и самостоятелно. За затъпяването обаче помня ясно, нямах с кой две приказки на кръст да вържа.

# 68
  • Мнения: 141
все още съм само бременна-нямам идея дали е от хормоните или от факта,4е по4ти нямам контакт с хора/професията ми е свързана с хора,много хора/,но съм толкова изнервена,буквално изпадам в истерия и искам да го убия.аз съм страшно темпераментна и немога да крия емоции,докато тои вси4ко таи и преживява в себе си-може да е адски побеснял,но виждаш една каменна,да не кажа и безразли4на мутра пред себе си и просто ти иде да я разбиеш

# 69
  • Мнения: 494
Както би казала баба ми:"Еш пъ ти!!!Чи как да не?!" Laughing Laughing Laughing
Доскоро бях за втори път по майчинство,та искам да питам-що разравяте "живи рани" още???Нямате милост,ей!! Laughing
Само дето, в моя случай,с ръка на сърцето мога да кажа,че и аз сигурно съм предизвиквала(предизвиквам!)подобни садистични пориви у половинката ми. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green
За подробности около моите терзания обаче няма да говоря,защото мно'у ш'съ депресирам,само ще кажа,че ужасно добре разбирам всички,писали преди мен! Grinning

# 70
  • Мнения: 2 716
Винаги ми е идело да го цапна. И преди ожребването и след това. Та до ден днешен.
Всичко си може, но не попипва. Как да не го утепаш с лопатата  Mr. Green
Обичам самотата и не ми е липсвал много социалния живот. Обичах да чета книжки, докато бебето спи. С второто беше по-трудно, щото имахме и кака  Crazy
Но и като поотраснат, проблемът със свободното време и кой работи повече, повече се грижи за децата и т.н. си остава.
Да живеят бабите  Peace

# 71
  • Мнения: 1 860
Ох, Вергилия, много си сладка.  Flutter сори за спама.  Blush

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ела, кака да ти каже.  spoko
Ние с "Милото" създадохме единен фронт - хората (ние) против малкия извънземен звяр.  Laughing Може би стана така, защото нямахме бабина помощ.
Може би, защото късно се обебихме. Може би защото не сме любители на заведенията и пр. нощн живот, та не ни липсват. newsm78 Де да знам.
Но някак още повече се сближихме. И аз като тебе бебегледах, работех и не се кефех на градинските разговори за пюрета.
Ей го сега второто цъфна. Малко по-сложна ситуацията... Обаче какво стана? Сега сме тримата. Пак ние (хората) срещу изънземното бебИ.
Ние тримата се грижим за него, когато трябва окайваме се, охкаме, пъшкаме, оплакваме се един на друг, хвалим се. Нали сме си тримата, най-близки на света.
П.П. По бегли спомени, Фром твърдеше, че това било най-здравата брачна връзка - двама срещу останалия свят.  Laughing И ний тъй, ама срещу бебето.  Mr. Green
Пък като се очовечи Крумчо, ще го вземем в отбора. Да видим следващата кауза каква ще бъде?
 hahahaНие четиримата срещу останалия свят? Я по-добре да си вземем хамстер. Wink

# 73
  • София
  • Мнения: 3 099
Спок. Не д-р Спок, а просто спокойно. Бебетата порастват, болестите минават, макар да ти се къса сърцето, докато детето боледува, мъжете лека полека се променят, но затова и ние, жените, трябва да съумеем да ги накараме да се чустват важни и необходими в отглеждането на бебето  Grinning

Единственото, което мога да допълня е, че когато бебето дойде, нищо от тези наши вярвания не помага - яко стрес и притеснения, а за правилен подход към мъжо нямаш време и да мислиш!

Успех и от мен!

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз си изкарвам злобата на мъжа ми рядко и то предимно сутрин като се кача на кантара и показва с + 1кг. Ставам ужасно зла. Иначе по другите въпорси и аз като Вержи . Останах 2 пъти сама уикенда с децата, ама абсолютно сама и в неделя вечерта сама си говорех. Не се чувствах добре с нервите и понеже в петък ми взимат децата за уикенда винаги пърхам от кеф към 17ч и багажа им чака ли чака на вратата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт