Идва ли ви да набиете любимия?

  • 5 524
  • 139
  •   1
Отговори
# 75
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Горгоната ме подсети.
Преди два месеца мъжът ми избяга в чужбина. За една седмица. Чаках го на вратата като индианеца Джо (вж. "Том Сойер") в пещерата. Протегнала немощна ръчица и с оцъклен поглед. Shocked
Дадох си сметка колко много ми помага туй момче. Паметник неръкотворен ще му вдигна. Че как да го бия! Mr. Green
П.П. Сега аз ще бягам, ха-ха.
После има да ме обожават!  Party

# 76
  • Мнения: 4 753
Ах, каква си.... Mr. Green

# 77
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
По около 20 пъти на ден  Mr. Green
Но проблемът не е в него, покрай мен почват да му растат крилца  Laughing, аз съм много серт и очаквам всички да владеят телепатията. Удържам се, свикнала съм си с характера и го контролирам, а и дамите не правят такива неща  bowuu

# 78
  • Мнения: 2 161
Като сме разделени,пред духовният ми взор един идеален ми изглежда,сууупер.Като се върне,като се поотърся малко и започват да ми минават разни мисли за сбивания,шибвания и така...А той като усети ми казва:Ама много ме обичаш,обаче от разстояние.

# 79
  • Мнения: 1 233
1. Промениха се, да. И хубави страни си има, и лоши. Рядко оставаме само двамата, времето за секс е сведено до минимум. Топ-темите са детето, яслата, памперсите и парите
2. Луднах, още не ми е минало, имам чувството, че съм с постоянен ПМС.
3. Напоследък имам време за себе си - маникюр, филмчета, фризьор, разходки пеш до яслата.

# 80
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Пак съм аз.  Embarassed
Да добавя, че ми идва да го набия. Често. Ама никога не е било заради яйцето.
П.П. Много трохи ръси. Разпилян е. Устат. И децата му са като него. ooooh!
Само за бой е.
Но уви, физическата сила е на негова страна (както често ми напомня Tired).

# 81
  • Мнения: 3 447

Но уви, физическата сила е на негова страна (както често ми напомня Tired).
Другите двама мъже ще пораснат, сега е времето да ги привлечеш на твоя страна  Mr. Green

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Но уви, физическата сила е на негова страна (както често ми напомня Tired).
Другите двама мъже ще пораснат, сега е времето да ги привлечеш на твоя страна  Mr. Green
Късно е. Вече са се съюзили.  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 3 447
Късно е. Вече са се съюзили.  Rolling Eyes
В такъв случай трябва да помислиш за Фердинанд  Flutter

# 84
  • Мнения: 3 091
Към Дона и Василиса: Мали, кат' шъ ви забия... леле мале! тренировки са ми нужни! ще видите кон на арфа свири ли? А памперси сменя ли?
Бъзик си правите с мен, а душата ми ридае...

макар че заради темата май започна да ми минава  newsm78 Днес ме е обзела една благост! даже една дИлова среща си спретнаф...

дали не е време за втори звяр? и после - хоп - на 4 километър  Shocked

# 85
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
дали ми е идвало да набия любимия?! Shocked
Че откакто сме заедно не си е отивало , за да ми "идва " отново!!!!

# 86
  • Мнения: 6 029
дали не е време за втори звяр? и после - хоп - на 4 километър  Shocked

а нидей сега моля ти се. никви втори бебета сега. това си е лудост наистина.

# 87
  • Мнения: 66
Доста често ! Особено когато задавам въпроси и след като не получа отговор ,започвам да си отговарям сама . Но уви   smile3512 нямам тази физическа сила , за да bambam

# 88
  • Мнения: 154
Оооо даааа! Идвало ми е и още как! Даже съм му налитала в този си период на млада мама  Embarassed. Картинката хич не беше похвална - чести кавги, вманиачаване по разни щуротии от моя страна, купища страхове, купища изисквания и недоволства. Започна да се разминава едва към втората година на детето. Уххх, голям зор беше и на няколко пъти бяхме на косъм от развод.
Ние си гледахме детето сами, далеч от близки и приятели, сменяйки за 1 година 3 града. Чувствах се ужасно самотна, макар че по детските площадки осъществих някои доста приятни запознанства с други мами. На всичкото отгоре през първите 6 месеца моето дететнце беше УЖАСНО ревливо, та изобщо не можех да си позволя лукса да изляза на разходка и да седна спокойно с книжка, докато той спи в количката или да покибича в кафене с приятелка.  Naughty
Дано милото ти да е търпеливо и склонно на компромиси! Същото пожелавам и на теб и всичко ще си дойде на мястото.   bouquet

# 89
  • Мнения: 677
Леле кви агресорки сте се извъдили. Домакинска работа нямате ли си, я марш в кухнята!

Общи условия

Активация на акаунт