АВГУСТчета с пълнички тумбаци, доволно мъркат като котараци

  • 9 560
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ох докато чакам мъжо да си сойде и да ни закара и чета из форума. Пише че може да е и от алергична реакция. Много ми е притеснено. Къде се бави значиии. Иначе не изглежда да и е лошо, даже малко по- леки са коликите. Ух много съм се уплашила.

# 241
  • Мнения: 1 216
Бъди спокойна, че бебка те усеща. Пиши като се приберете, стискам палци

# 242
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Бобченка, възможно ли е да е прокървяване от вулвата? Защото това е нормално при новородените. Но ти се успокой наистина. Шоши е права, че бебка всичко усеща. Стискаме палци всичко да е наред и да кажеш после.  Hug

Хери, аз Памперс използвах в началото и ми пропуснаха 2 пъти. Смених ги с Либеро и нямам никакви проблеми с тях. Но при нас не е особено миродавно, тъй като памперсът в повечето случаи остава сух или много малко напишкан. А пък акита от месец насам само веднъж е имало в памперса. Всичко друго отива в легенчето или върху мен  hahaha

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 16:55 от mimsat

# 243
  • Мнения: 1 216
Хубавото време е прогонило всички мами навън!!!  Hug

# 244
  • Мнения: 998
Bob4enka, успокой се, не трябва да изпадаш в паника, за да можеш да си полезна на бебка. Пиши после какво е станало  Hug

Мира
, и аз в понеделник ще ходя да записвам Цвети в Златното ключе, а кога ще започне да ходи зависи от стачката. После те чакам да се разхождаме и слабеем зедно  Heart Eyes

Хери, имам чувството че всичките миришат така ужасно. Ние в началото бяхме с Памперс, а сега сме на Хъджис ама все същото. Да питам тези които ползват Хъджис, купи един пакет размер 2, с ластиче и с картинки на Мечо пух, много ми харсаха и мъжо купи два пакета размер 3, обаче те са абсолютно различни  Rolling Eyes, нямат ластиче отзад и постоянно пропускат  Close

Шоши, за съжаление сме си в къщи, не знайно защо точно днес реших да правиме разместване и основно почистване, та вече нямам сили  Sick

# 245
  • Мнения: 105
бобченка, не се шашкай. шашкянето не помага. сигурна съм, че не е нещо сериозно.
да питам мамите с 2 и 3 деца - как изобщо смогвате. нищо не мога да свърша вкъщи.ту едното мрънка ту другото Mr. Green

# 246
  • Мнения: 1 216
бобченка, не се шашкай. шашкянето не помага. сигурна съм, че не е нещо сериозно.
да питам мамите с 2 и 3 деца - как изобщо смогвате. нищо не мога да свърша вкъщи.ту едното мрънка ту другото Mr. Green
и мен ме разпъват... не съм подреждала, чистила и т.н.Само чта детски книжки и играя с единия и гушкам и храня другия.

# 247
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
бобченка, не се шашкай. шашкянето не помага. сигурна съм, че не е нещо сериозно.
да питам мамите с 2 и 3 деца - как изобщо смогвате. нищо не мога да свърша вкъщи.ту едното мрънка ту другото Mr. Green
и мен ме разпъват... не съм подреждала, чистила и т.н.Само чта детски книжки и играя с единия и гушкам и храня другия.
Направо издивявам #Cussing out.

Тъкмо подхвана нещо, дребното писне. Тъкмо заспи - големия пък иска нещо.
Ужас направо...

# 248
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 381
Шош, моята е голяма, а и от раждането не съм оставала сама, та все има някой покрай мен. Даже днес бяхме двете на купон по случай ЧРД-то на племенника ми. Преди около час се прибрахме и след около час отиваме на ЧРД на един приятел. Емма ще пропусне това мероприятие  Mr. Green

Марти, ваксината не са я доставяли специално заради мен. Просто ми звъннаха, като я получиха. Аптеката е на приятели и за това така. Заредили са 20бр и другата седмица пак ще заредят.

На мен пък много ми харесва как са ароматизирали Памперс. Много нежна миризма.


# 249
  • Мнения: 105
направо ме успокоявате
мислех си, че на мен нещо ми куца организацията
сега и двете спят и тичам да гладя

# 250
  • Мнения: 1 216
Искам 30 мин с епилатора насамеееееееееееееее!!!  ooooh!

# 251
  • Мнения: 222
Здравейте момичета!

Много натоварен ден! Не мога да успея да седна на компютъра.

Ходихме на църква, че нали правим 40дни, попа малко да ни попее.  Laughing

Цяла следобед бяхме в Южния парк на разходка, времето е страхотно, дано само се задържи така повече време!

ЕЕЕЕЕЕЕЕ, и аз да се похваля, че са ми превели парички....Само се чудя, защото парите ми се виждат малко newsm78 newsm78 newsm78, как ги превеждат точно:::::::::::: по месеци или на болничен????????????????????

Бобченка-стискам палци да не е нещо сериозно, не се притеснявай!  Hug Hug Hug

# 252
  • Мнения: 1 380
MOMИЧЕТА МОЛЕТЕ СЕ НАС, СЕГА СЕ ВРЪЩАМЕ ОТ ПИРОВОВ.ПРЕТЪРПЯХМЕ КАТАСТРОФА.....
 Cry

# 253
  • Мнения: 1 380
КАЗАХА ЧЕ КАЛИНА Е ДОБРЕ, НО ТРЯБВА ДА Я НАБЛюДАВАМЕ 24 ЧАСА.БОЖЕ КАКВО НИ ДОЙДЕ ДО ГЛАВАТА
 Sad

# 254
  • Мнения: 229
 Praynig Ще се моля всичко да е наред Сладкишче

Общи условия

Активация на акаунт