За тези, които подкрепят учителите...

  • 19 433
  • 604
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 673
Аз също подкрепям още по-силно учителите!!! След това което чух и видях  Shocked Shocked Shocked..Два изрода си говорят без да предполагат, че ще БЪДАТ ЧУТИ.....Дано всяка крачка, която правят в живота си бъде толкова трудна, колкото е труден живота на НАШИТЕ учители... #Cussing outКултова беше репликата Дай да разТУряме седянката SickБих им разтурила на тия живота ако бях бог #Cussing outНа този етап обаче  искам всички РОДИТЕЛИ ДА СЕ ВКЛЮЧИМ В ПРОТЕСТИТЕ И ШЕСТВИЯТА...

# 301
  • Мнения: 1 178
 Срам ме е, че съм позволила такива   Animal Snail Animal Snail Animal Snail да имат нещо общо с политика, с министерства и с взимането на отговорни решения касаещи мен и децата ми!!!  Banghead. Сега разбирам от къде идват всички проблеми на страната... АКо бях на тяхно място и имах поне малко морал, нямаше да имам очи да се появя повече в общественото пространство.

Карил,  Орешарски каза "СЕДеНКАТА"  , но в надписите го бяха написали " седянката".... ама това да е кусурът.
 Аз мога да направя само едно- да им покажа "вратата"  smile3513 .
Заслужават  bash bash bash box #Sniper #Sniper #Sniper smile3557... абе, нищо не заслужават!!! Не мога да повярвам как е възможно... smile3517

Проблемът надхвърли далеч "учителките заплати". Мисля, че вече става дума за достойнството на всички българи!  Не може да позволяваме да се подиграват повече с нас!  smile3560 ignore2 newsm25 newsm25 newsm80 newsm25 newsm80 newsm25 newsm80 newsm25

Възхищавам се на учителите и ще подкрепя всеки, който знае правата си и се бори за тях!

# 302
  • Мнения: 2 673
ДОДО, и аз мисля, че оня врЪгел \незнам кво значи са я измислих тази дума\...оня Sneaky връгел каза седЕнка, ама...не бях сигурна.. SickКак ние родителите АКТИВНО да подкрепим учителите?? в училищата ли..на шествията ли.. newsm78Има ли подписка електронна.. newsm78 newsm78 newsm78

а ако нещо искам да покажа на управляващите това е едно красиво  finger

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 09:36 от Кaril

# 303
  • Мнения: 1 178
Тук има запис на новините на БТВ от вчера. Не зная какво да направим, освен да грабна пушката-играчка на сина ми и  #2gunfire . Ако не се осъзнаят всички не мисля, че нещо може реално да се промени. Rolling Eyes Confused #Crazy #Cussing out

# 304
  • София
  • Мнения: 1 075
,,Не, Цвети, няма да сме съгласни на 50%. Въобще под 75% не бива да падаме. Ние през септември загубихме 25%, а за октомври, така както вървят нещата, ще загубим 50% (поне)... Така че за да можем въобще да влезем в зимните месеци, вече не ни върши работа това 25%, което искахме.
А този плужек точно на това разчита - хората съвсем да изгладнеят без заплати и да окапят сами. Възможно е. Забравя обаче и друго - че когато човек вече няма какво да губи, е страшен! Един народ отстъпва, докато опре в стената, след това - настъпва!
И си мисля, че днес Кумчо Вълчев и Орешарски се оакаха ужасно много. Вълчев сега вече трябва да си ходи и ще е срам за нас, учителите, ако не го накараме да го направи!
Мисля си от днес и друго - че е крайно време учителската стачка да стане ОБЩОНАЦИОНАЛНА! Време е обществото да разбере най-накрая, че сме от едната страна на бариерата, а не едни срещу други!,,

Това е цитат от друг форум-съжалявам,просто това е и моето мислене.Какво чакаме-някой да ни организира ли,че да подкрепим самите нас.

Подкрепям с две ръце.

# 305
  • Мнения: 503
Karil, ето петицията, ако все още не си я видяла. http://www.bgpetition.com/teachers/index.html

# 306
  • Мнения: 39
http://www.bgpetition.com/teachers/index.html
подписка в подкрепа исканията на учителите

# 307
  • Пазарджик
  • Мнения: 49
Подкрепям - желая пълен успех на учителите и да не се предават - сигурна съм, че ще успеят с упоритост и непреклонност пред свинското правителство.

# 308
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
,,Не, Цвети, няма да сме съгласни на 50%. Въобще под 75% не бива да падаме. Ние през септември загубихме 25%, а за октомври, така както вървят нещата, ще загубим 50% (поне)... Така че за да можем въобще да влезем в зимните месеци, вече не ни върши работа това 25%, което искахме.
А този плужек точно на това разчита - хората съвсем да изгладнеят без заплати и да окапят сами. Възможно е. Забравя обаче и друго - че когато човек вече няма какво да губи, е страшен! Един народ отстъпва, докато опре в стената, след това - настъпва!
И си мисля, че днес Кумчо Вълчев и Орешарски се оакаха ужасно много. Вълчев сега вече трябва да си ходи и ще е срам за нас, учителите, ако не го накараме да го направи!
Мисля си от днес и друго - че е крайно време учителската стачка да стане ОБЩОНАЦИОНАЛНА! Време е обществото да разбере най-накрая, че сме от едната страна на бариерата, а не едни срещу други!,,

Това е цитат от друг форум-съжалявам,просто това е и моето мислене.Какво чакаме-някой да ни организира ли,че да подкрепим самите нас.
Peace

# 309
  • Мнения: 186
Подкрепям учителите,подписах и петицията и нека се молим ,стачката да успее и приключи по-бързо,за да може и децата ни най-после да тръгнат на училище.

# 310
# 311
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Преговорите на експертно ниво дават ли някакъв шанс за благополучно приключване на проблема?

 Следя уж новините по радиото, но са толкова оскъдни...

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Подписах.
Що се отнася до преговорите днес и утре  от тайните разговори между министрите се разбра, че експертите само ще задържат 2 дни положението.

# 313
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще задържат. Орешарски се измъкна по терлици в чужбина.

# 314
  • Мнения: 141
Eдинственния изход от цялата ситуация е да уволнят 30 % от учителите и тогава да им увеличат заплатите. Естественно разбирате , че 100 % увеличение не може да има току така , трябва и данъците и осигуровките и цените на стоките да се вдигнат . И тогава си помислете , че ако сега един учител взема 500 лева и след като си плати ток , вода и т.н , му остават по 12 лева на ден , то след такова увеличение , един учите ще взема 1000 лева и след като си плати ток , вода и т.н ще му остава то 120 лева , НО стоките от първа необходимост , като например сиренето ще са по 50 лева.

Всички искаме увеличение на заплати , майчинство , пенсии , но със затваряне на центъра и със не ходене на работа няма да стане. Всяко правителство като дойде на власт си има определена програма , която да следва и увеличаването на заплатите става първо чрез увеличаване на мин.работ.заплата.

Другото искане на учителите е по- добра учебна база . Но то такава имаше , имаше кабинети по химия , физика , история , физ. салони със всички необходими материали за учебния процес , къде те са сега ? Разбира се разграбени , унищожени , но хайде да не се лъжем , днескашните директори и учители са от времето за което говоря . А и как да няма подобрение на базата , почти всички училища са с PVC , нали не смятате , че учителите са събрали пари за подмяната  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт