10 неща които ме дразнят в него.

  • 13 027
  • 131
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 186
Като чета,виждам,че мъжете много си приличат ,по някой свои постъпки.И моят медразни с подобни постъпки:

1. Никога не си прибира дрехите,винаги са някъде по сотловете,по по земята.
2.Много е стиснат за дома:свиди му да купи нещо зо вкъщи-било за ядене или нещо друго,но на душичката си угажда.
3.Като излезе с децата,което му се случка рядко,все ще им купи някакъв боклук,с което много ме дразни.
4.Ако може и денем и нощем ще е на работа.
5.Никога не ходи пеш.И до най-близкото място отива с колата.
6.Мрази да излиза,почивните дни е по цял ден вкъщи пред компютъра или телевизора и нищо друго не го интересува.
7.Мрази да пазарува,да ходи по магазини.На мен ми омръзна да се прибирам натомарена като камила.Ръцете ми сякъш се удължиха от носене на пазарски чанти.
8.Като седне на масата да се храни ,все е последен и нямям нерви да го чакам по 1 час да си пие ракията ,а после още толкова да яде.
9.Много забравя.Постоянно му напомням за всичко.И е прекалено разсеян.Не знам вече колко пъти си губи документите.Постоянно някой трябва да мисли вместо него.
10.Сутрин като влезе в банята,стои по половин час и всички го чакаме.Имаме още една,но няма кой да я направи,можело и без нея.
11.Като си пийне ,започва да говори и спиране няма.

# 31
  • DE
  • Мнения: 967
Забравих да добавя най-важното нещо. Забравя ВСИЧКО!
Включително и на къде сме тръгнали с колата. Като подминем пресечката съм длъжна да го уведомя!!!
Забравя рожденни дни, имена, какво трябва да свърши...
Тръгнал един ден от вкъщи да отива при майка ми, за да и занесе важни неща, но
разбирате ли, още като влезнал в колата и забравил. За това отишъл на басейн, а
майка ми стояла и го чакала... нямам думи просто!

# 32
  • Мнения: 750
Забравих да добавя най-важното нещо. Забравя ВСИЧКО!
Включително и на къде сме тръгнали с колата. Като подминем пресечката съм длъжна да го уведомя!!!
Забравя рожденни дни, имена, какво трябва да свърши...
Тръгнал един ден от вкъщи да отива при майка ми, за да и занесе важни неща, но
разбирате ли, още като влезнал в колата и забравил. За това отишъл на басейн, а
майка ми стояла и го чакала... нямам думи просто!
Радвай се,4е теб не забравя! Mr. Green
Щото моя бившият ме беше забравил пред блока.... Joy

# 33
  • Мнения: 2 427
Голям майтап Laughing!
И моя съпруг,като влезе да ака стои с часове в тоя кенеф.Имаме една камара със списания,ТВ,стерео и към гаджета се прибавя и преносимото пц.Ако ви кажа че докато бях бременна си купих една ваза да да пишкам в нея,защото просто понякога не можех да стискам с бебето върху мехура!Срам ме е ,ама ето казах ви го.
И той недолюбва кошовете за пране.Винаги мръсните дрехи са пред душ кабината,там го оставя преди да влезе.Аз следователно вървя след него.Телефона си,без който е недопустимо дишането му е винаги забравен там където сме били за последно.Залепен е за този телефон,непрекъснато говори с някого.Когато го помоля да свърши нещо и неговата дежурна репли е,"Разбира се пиле,след малко".Което "малко"е мн.разтегливо понятие във времето.
Той е и царя на Даунлоада.В нас има толкова много дискове,че къщата се пръска по шевовете.Дърпа всичко от нета,което му дойде на акъла,качва на дискове и архивира без оглед на това дали му трябва или не.
Също неговите греши не се признават.Може да дойде да се умилква след като сме се скарали но думата "Съжалявам" или "грешката е моя"не съществуват в речника му.
Като излезем някъде не пие дори и една бира ,а се налива с кола като малките деца.
Не храносмила 70% от храните,без да има язва или колит,гастит и прочие -ити...
Яде по едно бурканче конфитюр на закуска,страх ме е че ще го хване диабета.Как не му писна тоя мармалад и конфитюр не знам!
Ааааа,забравих,не можах да го науча да ползва гъба за къпане в банята!
Аз го гоня да му чистя ушите и да му режа ноктите,иначе ги оставя на самотек.
Joy Joy Joy

# 34
Мен ме дразнят поне 100 неща
1 Дрехите му са из цялата къща - където се съблече там ги оставя
2 Никога не си изхвърля пепелниците
3 Дори да е пред компютъра, по телевизора трябва да върви нещо, което той харесва
4 Колата ни е абсолютна кочина, защото бил за опазването на природата и всичкият боклук се оставя вътре
5 Цяла неделя спи и гледа телевизия
6 Когато е гладен веднага трябва да се сервира и да е нещо интересно?! #Cussing outкоето аз да измисля
7 Сутрин вдига невъобразим шум в банята
8 Постоянно забравя неща, които съм му казала, та се налага да повтарям по 10 пъти, за да съм сигурна, че е запомнил
9 Мрази да мисли, това било моя работа
10 Никога не изхвърля боклука
11 Слага си телефона, часовника, ключовете и документите върху покривката за хранене и т.н. и т. н.

ОООООООоо все едно от мойта уста излиза Laughing Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 631
Да добавя...
Когато има махмурлук почва през 15 секунди да си пука врата, а мен този звук и самата гледка адски ме вбесяват!  #Cussing out Направо ми иде да му го извия и пукна за последно!  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 2 427
Направо ми иде да му го извия и пукна за последно!  #2gunfire
Кафе,голяма си скица! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 2 631
Направо ми иде да му го извия и пукна за последно!  #2gunfire
Кафе,голяма си скица! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Мъже, какво да ги правиш!   bouquet

# 38
  • Мнения: 425
Това какво правите ми напомня за нещо.Значи аз може и да съм по пижама и по гащи.Стоя в хола,но решавам да отиода до тоалетната.Въпроса към мен е"къде отиваш".Къде отгивам според него по пижама?!Да пия едно на центъра Mr. Green

 JoyСъщата работа и при мен Joy

# 39
  • Мнения: 2 427
Аз да ти кажа в последно време все по-често се замислям колко лесно ч'век може да влезе в затвора Crazy.Случва ми се мн.често да изпитвам ужасна необходимост да му фрасна някой тежък и опасен предмет в главата Mr. Green.Понякога като излизаме по женски с приятелки споделят същото,че понякога много им се иска да направят същото Laughing.Така ми олеква на душицата че нямам само аз такива потенциални килърски способности. Sunglasses

# 40
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Забравих да кажа, че адски много ме дразни като си пийне да залепне за телефона или за скайпа или за двете едновременно и да ми прехвърля разни хора да си говорят с мен, с които в момента изобщо не ми се говори/например свекървата/

# 41
  • Мнения: 94
Айде едно включване и от мен!
1.Никога не си прибира дрехите,мръсните чорапи са по пода и никога в коша
2.Никога не си измива банята след къпане
3.Никога не си прибира масата и имам чувството,че ако ме няма по-дълго време ще заваря всичките посуда на масата в хола-не обичал да чисти-че аз да не би да обичам!!!
4.Като седне пред компютъра и сякаш аз не съществувам
5."Не знае "къде са му дрехите и все аз съм причината нещо да му липсва-щото нали все аз прибирам де
6.Не се сеща да изхвърли боклука и трябва да му напомням по 10 пъти(това е негово задължение-така сме се разбрали)

# 42
  • Мнения: 4 668
Телефона си,без който е недопустимо дишането му е винаги забравен там където сме били за последно.Залепен е за този телефон,непрекъснато говори с някого.

Той е и царя на Даунлоада.В нас има толкова много дискове,че къщата се пръска по шевовете.Дърпа всичко от нета,което му дойде на акъла,качва на дискове и архивира без оглед на това дали му трябва или не.

Също неговите греши не се признават.Може да дойде да се умилква след като сме се скарали но думата "Съжалявам" или "грешката е моя"не съществуват в речника му.

Тези три точки са много валидни и за моят мъж ... Laughing Но и аз съм в ужас с това говорене по телефона . Нон стоп разни безмислени разговори  Sick Най ме дразни , когато вижда , че и аз говоря , но и той набира брат си за n - ти път , за да му каже някаква безмислица и се надвикваме в стаята  Close

И бих добавила 4-то  - ако ме няма мен да му кажа , няма да си намери дрехите . Нищо , че са прилежно подредени в гардероба . 

# 43
  • Мнения: 189
1. Много трудно става сутрин, мъъка
2. Не обича да сяда на масата с ракия и салата, яде за 3 минути и ми разваля удоволствието.
3. Вика ми докато карам
4. Много работи
5.  Има 20 чифта черни чорапи, които си ги различава по някакви признаци и ми прави забележки, ако не са му окомплектовани правилно
Ужас, само за това се сещам, май ми е слънце..

# 44
  • Мнения: 631
И аз ще повторя някои от вашите :


1. Никога не си хвърля дрехите за пране където трябва
2. Изисква цялото ми внимание когато си е в къщи
3. Винаги когато той е свободен аз също трябва да съм на линия без да се съобрази, че и аз имам планове.
4. Пълно безхаберие към колите - той троши, а аз ходя по сервизите
5. Риболова е на пиедистал - въдиците преди всичко и пред гола жена и гол шаран винаги избира шарана /дори и мъжки/
6. Когато подпийне говори по- високо, често се надвиква със себе си
7. Левичар е - няма домакински прибор пригоден за него
8. Аритмичен - танцува си в негов собствен стил и най-често ме размята напред назад извън всякакъв ритъм
9. Много малко спи - направо издивявам като по цели нощи зяпа в телевизора и цъка каналите
10. Това ми е най-дразнещо за момента - Първото нещо, което прави сутрин когато отвори очи е да захапе цигарата и да блее 10 мин без никаква реакция и задължително трябва да е много тихо



11. Трънчанин зодия РАК е това е най - великото в неговия характер. Фръцне ли се ела да гледаш

Общи условия

Активация на акаунт