10 неща които ме дразнят в него.

  • 13 032
  • 131
  •   1
Отговори
# 60
  • Cobrs
  • Мнения: 791
Аз ще се огранича до най-основните:
1. Зяпането сутрин - поне 20 минути в нищото, след като се е събудил.
2. Любимият му стол, върху който си оставя дрехите, защото не били мръсни, но нямало как да си ги прибере в гардероба (замислила съм като си направим дрешник да му оставя вътре един стол, за да не се дразня).
3. Понякога си мисля, че предпочита да говори с всеки друг, но не и с мен - съседи, непознати и т.н.
4. Чува това, което иска да чуе.
5. Когато знае, че е виновен за нещо заема нападателна позиция.
6. Никога не ми отговаря на въпроса: Надебеляла ли съм/Добре ли изглеждам
7. Единственият човек, който може безпроблемно да го събуди сутрин е детето.
8. Проявява нечовешко търпение по отношение на неща, за които е необходимо да се вземат бързи решения (напр. да се притича до детето, когато е на път да падне).
9. Напразните обезщания да помогне в домакинството.


# 61
  • София
  • Мнения: 1 951
Случвало ли ви се  е на много дълъг път да се повреди нещо в колата.Не е  за описване каква паника, хаос и безпорядък настъпват, в иначе много подредения ми мъж.И как безпогрешно поставя "точната "диагноза за повредата,Той ,който бил първенец на випуска си и от раз разпознавал повредите в двигателите.а в крайна сметка се оказва нещо много дребно.Това ме дразни.И като не приема никакви съвети.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 17:08 от marianasot

# 62
  • Мнения: 442
Аз да ти кажа в последно време все по-често се замислям колко лесно ч'век може да влезе в затвора Crazy.Случва ми се мн.често да изпитвам ужасна необходимост да му фрасна някой тежък и опасен предмет в главата Mr. Green.Понякога като излизаме по женски с приятелки споделят същото,че понякога много им се иска да направят същото Laughing.Така ми олеква на душицата че нямам само аз такива потенциални килърски способности. Sunglasses

Познавам една жена, която е лежала в затвора, защото един път докато кротко си чукала пържоли, мъжът и, четящ вестник нещо и се сопнал и тя като се обърнала, хвърлила брадвичката по него- точно в челото. Е, не е искала това жената, а само да го уплаши.
Затова не смея да се занимавам с пържолите...

# 63
  • Мнения: 1 254
само до 10 ли трябва да се ограничим?!  newsm78 ще опитам:
1. Хвърля си дрехите където му попадне и ги маха само след забележка
2. Вечно обещава че ще спре да пуши, но въпреки всичко продължава. Иначе се дразни аз като не изпълня някое обещание.
3. Ако някое ядене има някакъв кусур, винаги го казва и НАТЪРТВА на него. А, нали и аз ям от същото-знам че е така. (тук има доста напредък)
4. Когато шофира трябва да има една линейка пред него да му разчиства пътя. Докато слезем до работа е обидил/напсувал поне 5 човека  Embarassed
5. Като пийне малко почва да спори (понякога и със себе си) и за най-незначителни неща
6.Всички имат кусури, само не и той.
7.Ама изключително ме дразни, че в таксито или друга кола винаги се изтипосва на предната седалка и ме оставя аз да седя на задната независимо, че се возим само двамата. А като вървим пеш върви 5 метра пред мен, все едно не сме заедно  #Cussing out
8. Никога не мисли преди някоя по-голяма покупка, винаги трябва да се втурнем да купуваме веднага, в последния момент, сякаш света ще свърши. Доиста от покупките са базмислени, а като противореча, ставам лоша  ooooh!
9.Има биволско търпение ако трябва да се свърши нещо от негова страна, не предприема инициатива той да го свърши и гледа ако може някой друг да го направи. Нещо от рода на шопското: Ако работата е спешна-легаме да спим. Ако наистина е спешна-друг ще я свърши."
10. Като тръгнем за друг град аз трябва да съм навигатор и да съм запозната с всяка уличка във въпросния град. Обикновено стават големи скандали на тая тема
11. Като има футбол-света спира да съществува и всички трябва да се въртят на пета около него (дай салата, мезе, бира..)
има и още доста ама айде като дойде темата за 100те неща

# 64
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Момичета, всъщност мисля, че тези които имаме опит по-вече от 5 години брак имаме еднакви проблеми
1 мръсни чорапи
2 дрехи навсякъде
3 компютър и телевизор преди всичко
4 банята е преди всичко негова
5 колата също
6 перфектно домакинстване от ноша страна, независимо колко сме уморни
7 /ние още нямяме деця/, но по принцип детето е грижа на майката , поне докато стане съзнателен човек т.е. навърше поне 6 години, тогава вече е интирисно за бащата
8 не изхвърля боклука, докато не му е казано 5 пъти или 10
9 като пийне проявява някякви иидотски настроения
10 и т.н и т.н

# 65
  • Мнения: 473
Чета, чета  и не вярвам на очите си. Че те повечето мъже са едно към едно. Както твърдят повечето ми приятелки - "правени по калъп". Толкова много ме развесели тази тема, браво на авторката! Много ми е интересно ако те трябва да посочат 10 неща, които ги дразнят, дали ще съвпадат толкова много!

# 66
  • Мнения: 2 427
Бриета,ох аз пък имам тежко дървено чукче с остри метални шипове за пържолите.Някъде съм го покрила,не мога да го открия,чудесна работа върши/ще свърши!
Като се хихикаме така се сещам и за още нещо,дано не ви скандализирам особено.След секс,адски държи да перне завързаният на възел употребен презерватив на някое видно място в банята,направо откачам #2gunfire!!!Имам чувствто че следва някакъв своеобразен ритуал и подрежда трофеите,да се радват всички на качество и количество Rolling Eyes.Ша взема да му направя едно табло с гвоздийчета ,да надписва час дата и тегло! Joy
Аз пък си мислех няма ли някой да се намери да открие някоя темичка за 10-те неща които ни радват в него,ама дали ще се събере толова мат'риал за писане ,ни нам... newsm78

# 67
  • Мнения: 177
То се е видяло, че и аз ще започна с чорапите-винаги са на пода, докато аз не ги преместя в коша за пране. Дрехите му пък, независмо дали са чисти или мръсни, винаги се оставят смачкани на един стол и аз трябва да гадая дали са за пране или не.
2.След като се изкъпе, хавлията задължително се оставя да съхне върху спалнята.
3.Не понася да слуша чалга дори за 1 секунда, и съответно, когато сме на заведение или на гости, където други хора искат да си я слушат, настава яко мрънкане и се вгорчава вечерта на всички.
4.Не понася да гледа реклами и някои определени предавания по телевизията, така че  винаги или сменя канала или изключва звука.
5.Когато уж възпитава децата им обяснява нещата по изключително сложен, объркващ и високопарен начин, все едно са завършили поне 2 престижни университета, и когато му направя забележка, казва: " Сега може да не го разберат, ама с времето ще го осмислят"  #Crazy
6. Винаги, когато съм сготвила, и с кеф го чакам да се прибере, за да седнем да вечеряме, се оказва, че е бил страшно гладен към 6 часа и е хапнал един дюнер, и сега не е гладен.
7. Оказва се ,че най-привлекателна за него съм, когато съм по домашни дрехи, несресана, с гръб към него и лице, я към мивката, я към печката, а пък аз не понасям тогава да бъда докосвана, баш тогава хич не се намирам за привлекателна.
8. Има уникална система за миене на чинии. Ние ги слагаме мръсните в мивката, а когато той ги мие, всички съдове биват извадени, разпределени по видове..съответно 5 чинии и 5 чаши се мият за минимум половин час.
9.Всяка неделя ходи да рита, независимо от моето настроение, моите желания за прекарване на деня, климатичните условия навън и т. н.. нищо не го спира.
10. Прекалява с компютърните игри.
Сигурно има и други...Иначе си ми е най-перфектният. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 891
Вече се повтаряме  Grinning

То се е видяло, че и аз ще започна с чорапите-винаги са на пода, докато аз не ги преместя в коша за пране. Дрехите му пък, независмо дали са чисти или мръсни, винаги се оставят смачкани на един стол и аз трябва да гадая дали са за пране или не.
2.След като се изкъпе, хавлията задължително се оставя да съхне върху спалнята.

Не поема инициатива за нищо сам. Все трябва аз да взимам важните решения вкъщи  Crossing Arms
През почивните дни стои до късно вечер, а става много рано сутрин. Т.е спи много малко
Дистанционното на телевизора му е като залепено за ръката. Ако пък има футболен мач..... ooooh!
Много често, когато го попитам нещо ми отговаря с : "Ще видим"

# 69
  • Мнения: X
Божкеееееееееее, всички са еднакви!!!!Няма какво да повтарям-едно към едно по всички точки сме..То се е видяло, че ще търпим-нали са ни най-хубавите! Hug

# 70
  • Мнения: 708
1.Бръсне се по два пъти,тоест първо с електри4еска самобръсна4ка и после с обикновенна.С една дума цялата поцедура по бръсненето трае 1 4ас,а това ме влудява когато бързаме за някъде  #Cussing out

2.Какво е това гардероб не се знае,хвърля вси4ки дрехи по леглата.

3.Постоянно не6то го боли,я корем,я кръст,я глава.

4.Винаги спи с пижама,дори и при 40 градуса

5.Ходи по голяма нужда винаги по но6тите и съответно буди цялата къ6та.Винаги съм се 4удила как може да ти се ака в 12.00 посред но6т. newsm78

6.Колкото и да се старае винаги успява да ни събуди с малката като тръгва за работа.

7.Гризе си ноктите.Ето това наистина ме влудява  Shocked

8.Купува постоянно ризи,блузи и тем подобни,ама ако го пита6 все няма дрехи.

9.За да ре6и с какво да се обле4е са нужни пове4е от 4ас и половина.

10.Мрази жени с лакирани и дълги нокти,пък аз без нокти не мога  Mr. Green

п.с.ВЛАДИИИИИ добре 4е тука те намерих,4е ми липсва6е.Да вземе6 да се завърне6 при италианките,4е липсва6 много Hug

# 71
  • Мнения: 884
Момичета, всъщност мисля, че тези които имаме опит по-вече от 5 години брак имаме еднакви проблеми
1 мръсни чорапи
2 дрехи навсякъде
3 компютър и телевизор преди всичко
4 банята е преди всичко негова
5 колата също
6 перфектно домакинстване от ноша страна, независимо колко сме уморни
7 /ние още нямяме деця/, но по принцип детето е грижа на майката , поне докато стане съзнателен човек т.е. навърше поне 6 години, тогава вече е интирисно за бащата
8 не изхвърля боклука, докато не му е казано 5 пъти или 10
9 като пийне проявява някякви иидотски настроения
10 и т.н и т.н

Много си права , и аз забелязах -това са общите черти в "общия"мъжки случай. Аз надживях първите девет точки, но десетата при мен все още, и след единадесетте ни години заедно, ми предизвиква сърцебиене-а имено-прекалената инициативност. Боже, мечтая поне един месец да поживеем, без да осъществяваме някой нов план-в лично или професионално отношение.Идеите му в повечето случаи са доста смели, и честно-винаги доста успешни, но за мен не е необходимо да влагаме толкова енергия в начинания, които валят едно след друго, и пак,и пак , и пак...

# 72
  • Мнения: 410
За мое очудване,в къщи няма чорапи навсякъде и не висят дрехи от всеки шкаф,в това отношение е перфектен,но пък си има други косури Mr. Green

1.Хърка както и да легне,направо ме подлудява smile3511
2.Гризе си кожичките на ръцете
3.Компютъра и телевизора са светая светих
4.Голямо врънкане пада от моя страна докато го накарам да се избръсне,като че ли го коли човек
5.Много пуши Sad (то и аз съм пушач,ама пък чак толкова)
6.Незнае дори къде стои солта,та камо ли нещо друго
7.Винаги аз го чакам,като тръгваме за някъде
8.Голям домошар е,дори и до парка с малката излиза с мрънкане Crossing Arms
9.В допълнение към точка 8. не обича да пътува,а аз обожавам  car003
10.Ако може и до тоалетната ще отиде с колата

# 73
  • Мнения: 2 427
Аааа,след последното написано в мен се затвърди още повече убеждението че всички мъже са един дол дренки,като в матрица ляти!Направо да ти мине мерака да се жениш.Хм,ало,темата да не я четат неженени жени!

# 74
  • Мнения: 77
Да допълня само за моят типаж:
- постоянно открива проблеми на колата, пита, разпитва, и все има нещо за поправка;
- като кажа, че трябва нещо да се купи, той казва по-натам, което не идва никога;
- когато сме в тях, яде, и отива да лежи и гледа ТВ, а аз оправям масата и си лафя "приятно" с майка му; Вкъщи той помага за вдигането на масата;
- може да тренира по всяко време на денонощието, но ако е за друга работа е невероятно изморен;
- прекалено отдаден на тъпата си работа, тя дори не е платена;
- псуването ноно стоп по верме на шофиране и никога той не е виновен;
И да спра до тук.

Общи условия

Активация на акаунт