10 неща които ме дразнят в него.

  • 13 029
  • 131
  •   1
Отговори
# 105
За сега е едно единствено, но:
Пуши в банята! Това ме побърква. Пушенето по принцип ме побърква, но в банята ми е най-ужасно.

# 106
  • Мнения: 4 370
ООО страхотна тема, я да видя дали ще се напъна за 10 неща:

1. когато спи хърка (това първо се сетих, защото в момента го практикува вече)
2. прекалено щедър е към всички
3. уважава родителите си до Нта степен
4. оставя вестници навсякъде из къщата
5. оставя разни неща там където не им е местото и не се сеща да си ги прибере, докато не ми избият нервите и да му се развикам че лекарството което е взел преди 2 седмици все пак трябва да се прибере в чекмеджето а не да седи върху шкафа
6. когато ми се обади да ми каже че се прибира, винаги му се връзвам, а обикновено се прибира след час
7. не обича да ходи на море и го прави с 300 зора
8. често обича нещата да стават по неговите правила
9. традиционалист е в секса
10. работата му е винаги е приоритет

# 107
  • Мнения: 685
Хм  Crossing Arms

Пушенето  Close
Ревността
Агресия (когато му кипне)
Коренно различните му привички
Свободното държание с жените
Липса на инициативност у дома
Харчи безразборно
Не може да мие чинии
Хигиенните му навици
Да се меси докато шофирам  Close

# 108
  • Мнения: 928
10 не бих измислила и се надявам да бъде така и за напред  smile3506

# 109
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ле,ле 10 неща  doh,ако не ми изнасяха изобщо не бих го взела,пък да не говорим и дете да му раждам. Laughing

# 110
  • Мнения: 1 008
Вчера бяхме скарани- всичко в него ме дразнеше. Днес се обичаме и с нищо не ме дразни.

# 111
  • Мнения: 7 947
Ле,ле 10 неща  doh,ако не ми изнасяха изобщо не бих го взела,пък да не говорим и дете да му раждам. Laughing
За съжаление много от нещата, които изброяваме , че ни дразнят сега - не сме ги забелязвали преди да "се вземем", поне при нас беше така. Когато човек е влюбен, той гледа света с други очи и дребните недостатъци на половинката просто не им обръщаме внимание. Друго е, когато заживееш с някого и създадете семейство!
 Кали, ако търсиш човек, който с нищо не би те дразнил, тоест идеален...надали скоро ще го намериш, просто защото идеални партньори няма! По - добре обръщай внимание на основните и положителните неща, дреболиите ги подминавай. Защото когато човек взима едно решение - претегля плюсовете и минусите, ако плюсовете са повече - решението е положително и обратното. Това е по-важното в една връзка, повярвай ми! Laughing

# 112
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аааа,чакала съм аз ,та стара мома се задомих. LaughingВече седма година сме заедно(да чукна на дърво) и детенце му родих(да ми е живо и здраво Heart Eyes),но наистина не мога да намеря 10 неща които ме дразнят,виж за себе си мога да изброя 10 недостатъка,но надявам се да се самоусъвършествам с времето. Simple Smile

# 113
  • Мнения: 7 947
БРАВО!
Твоя мъж явно е изключение и можеш да се гордееш с него!
Пък ние...продължаваме да си критикуваме половинките Joy

# 114
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не знам дали е изключение,но отговаря на моите изисквания за съпруг ,баща и добър приятел(пък вече аз дали отговарям на неговите само той си знае,като се има предвид опърничевия ми характер..... Embarassed).Може с годините да се променят нещата,но на този етап.............. Heart Eyes

# 115
  • Мнения: 15 379
1. Хърка безобразно
2. При все, че е с доста голяма заплата все реве, че парите не стигат, защото ги харча неразумно
3. Все е депресиран (така твърди, ама се преструва  Laughing)
4. Много е муден
5. Мисли си, че има чувство за хумор Laughing
6. Мята си дрехите навсякъде
7. Не обича да пазарува
8. Обича да мълчи
9. Ако го помоля да ми помогне в домакинската работа я върши така, че да не го карам пак
10. Седи с дни пред компютъра

Мога да продължа поне до 100...  Joy

Но освен всичко той е бащата на моето дете и много, много го обичам Heart Eyes

# 116
  • Мнения: 196
оооо мъж без кусури няма, ама ние сме си ги избрали все пак така че.................................... Heart Eyes
  bouquet

моя мъж е гръмогласен и никога нищо не може да намери Laughing

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Не съм ги броила точно нещата които ме дразнят, ама ей сега ще видя колко са
1. Невероятната привързаност към приятелите му намоменти ме побърква и ме кара да яхна метлата
2. Не си прибира изпраните чорапи в чекмеджето а ги държи на нощното шкафче до главата си  Twisted Evil
3. В 90% от случаите пуска дрехите пред пералнята, не знам това да отвори вратата и да ги слоши вътре сигурно и изключително трудно, ама като се спъне в тях безрой пъти ги прибира,
4. Има извратено чувство за време ако каже час това значи минимум 2 ч., и от това яхвам метлата за 5 год май не е имало случаи да каже определено време и да го изпълни
5. Като простира не простира чорапи и бельо- "били дребошлъци" -ццитирам, и ги оставя да съхнат в панера
6. Като мие чинии не мие вилиците и лъжиците, и след него някой трябва да ги измие защото в един момент мивката е пълна само с тях
това ме дразни най много но ако се сетя още нещо ще дъпълня

# 118
  • София
  • Мнения: 3 686
Десет ми е трудно да се сетя в момента, но едно "Нали ти казах" ме хвърля всеки път в музиката. Това негово споделяне "на ум" направо ме побърква.

# 119
  • Мнения: 30
Леле моят мъж покрива абсолютно всичките ви точки момичета. Затова няма да повтарям и аз. Моята грешка е, че мога всичко, зная всичко и винаги съм му подръка.   smile3511 А колко се гордеех, че съм мъжко момиче и съм му в помощ. А пък как си мислех, че го оценява. Каква идиотка съм била. Сега чакам момиченце и първото нещо, на което ще го науча е да казва: "Не мога" и "Незнам"

Общи условия

Активация на акаунт