моля помогнете - 18 дни закъснение и отрицателен тест

  • 29 379
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 62
синптоми никакви само криста ме наболява отвреме на време обаче и никога не ми е закьснявало много ряатко при смяна на климат и то не повече от една седмица

# 16
  • Мнения: 306
аз не съм капацитет, но в крайна сметка, защо ще чакаш до понеделник? аз ако съм- бързичко при моя лекар, ако е зает имам и резерви  Embarassed  Grinning... защо ще се измъчваш?

# 17
  • Мнения: 975
Ремира ,бързо на лекар ,и дано резултата е EFP.

# 18
  • Мнения: 3 010
Направи си преди това един кръвен тест и тогава на лекар!!!!  Доста 4есто щом запо4ват да правят бебе, при моми4етата се наблюдава промени на цикъла, както и безпри4инни закъснения, аз го отдавам на силното желание....

# 19
  • Мнения: 975
Ремира как си ,ходи ли на доктор,чакаме новини-хубави дай боже.

# 20
  • Мнения: 62
В понеделник ми е часа за преглед след това ша пиша. Много сам напрегната с нетарпение чакам да доиде понеделник.  Надявам да не е нешто лошо ада е  preggo

# 21
  • Мнения: 2 422
Ще се моля да е бебенце , ще чакаме да пишеш.
 newsm17 newsm17 newsm17

# 22
  • София
  • Мнения: 2 381
Ремира ,бързо на лекар ,и дано резултата е EFP.
Praynig  Hug

# 23
  • Мнения: 975
Ремира  newsm10 spoko

# 24
  • Мнения: 8 952
Ремира, какво се оказа?

# 25
  • Мнения: 93
Ramira какво стана?С нетърпение чакам да пишеш какво е станало,защото и аз съм в подобно положение.Вече 12 ден закъснение и отрицателен тест от вчера SadЗа лекар още не съм решила,защото при мен се е случвало и друг път(но чак пък толкова).Ако до края на седмицата не ми дойде обече ще отида.Пиши каво стана!!!!!

# 26
  • Мнения: 337
Ramira, не ни дръж в напрежение  fingerscrossed

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Айде казвай, че нямаме търпение Laughing

# 28
  • Мнения: 62
Несам бременна откри ми в левиа яичник ФОЛИКУЛ и поради тая причина не ми идвало исписа ми примолутнор  като ги испия штяло да ми доиде и като ми свьрши пак да ида да ма прегледа Sad

# 29
  • Мнения: 62
Десика може ти поне да на зарадваш не си вталпяваи лоши работи успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт