Какви са отношенията със зълвата ?

  • 26 346
  • 214
  •   1
Отговори
# 150
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Разбираме се ! Нямам проблеми с нея ! Споделяме си , помагаме си ! Омъжена е и има дъщеря ! Зрял човек е .

# 151
  • Варна
  • Мнения: 2 268
моята зълва я уважавам защото е много дипломатична дъщеря ми има здравословни проблеми но тя никога не ми е задавала неудобни въпроси прави се че нищо не забелязва пожелавам ви и аз такива зълви
Ето пример за това, как отношението ни към някого се определя от нашите очаквания.  Simple Smile
Много момичета в подобна ситуация биха написали: "Не я понасям, много е студена! Вижда, че детето има здр. проблем и един път не се поинтересува как е, може ли да помогне с нещо?" и т.н.

# 152
  • Мнения: 40
Моята не ми понася особено, но я търпя. Слава богу, че живеем в различни градове, та се виждаме само по поводи и празници и то за кратко  Mr. Green

# 153
  • София
  • Мнения: 4 493
Опитвам се да й дам ИГНОР - както на всеки друг човек, който не приема факта че имам дете.
Минаха толкова години а тя не приема факта , че брат й е избрал мен и дъшеря ми - за да бъде с нас и да сме семейство  Peace
Общи интереси имаме само ако аз говоря за козметика и маркови дрешки - това е - друго няма.
Надявам се да съм минала за винаги периода в който се разстройвах, ядосвах, преживявах, плачех и т.н. от плоските й номерца да откъсне брат си от нас за да му направи добро /според нея - естественно/.
От години се моля да си намери сериозно гадже, ако може и да е по - далеч /еххххх мечтииии/

# 154
  • Мнения: 13 801
А какво ще кажете за зълва,която живее в Англия  и всеки сезон тя или трите й деца ви "гостуват".....по 1-2месеца???...

Чудесно, тъкмо следващите 1-2 месеца ще гостувате вие в Англия Peace

# 155
  • Мнения: 304
зълва ми е прекрасен човек невероятна е!

# 156
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Имам страхотна зълва,разбираме се чудесно.
Прегръдки за нея Hug Wink

Щастливка  smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 157
Зълва и стара мома. Това е най-лошата комбинация!

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
Еи ся разбрах какво да направя. Като се зажени брат ми ще си тегля куршума. Да не преча на снахи.  Mr. Green

# 159
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Еи ся разбрах какво да направя. Като се зажени брат ми ще си тегля куршума. Да не преча на снахи.  Mr. Green


Знам, че се шегуваш newsm62 newsm62, но истински гадняр няма да каже такова нещо  Peace Следователно си готина  newsm03 (аз съм "гърмяна" снаха) newsm47 newsm47

# 160
  • Мнения: 370
напълно разбирам авторката за какво става въпрос! ooooh!и аз непонасям моята зълва. обаче аз съм й показала,че не я понасям и не говоря с нея и не потдържам никакви отношения.обаче е хитра и действа подмолно с/у мен. Thinkingвсичките ни скандали с мъжът ми са заради нея и от известно време включвам в това число и свекъра и свекървата. Crossing Armsдали пък гаднярката е успяла да наговори и тях с/у мен?! Rolling Eyesама иначе си го казвам-НЕМОГА ДА Я ДИШАМ!дължи ми пари и то доста а и е супер нахална и се прави ,че няма такова нещо #Cussing out #2gunfire!ейййй,добре ,че я има тая темичка,че да се оплача и аз. Hug

# 161
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Че свекитата са активирани не се съмнявай, ако не е омъжена.  phoneuu  phoneuu   А не се ли опасяваш, че може да налети в БГ мама и да те засече? Misc Bomb Misc Bomb

# 162
  • Мнения: 13 801
Еи ся разбрах какво да направя. Като се зажени брат ми ще си тегля куршума. Да не преча на снахи.  Mr. Green


Аха, аха Peace Пък ако тогава се пожалиш, като се зажени синчето - задължително Joy

... от известно време включвам в това число и свекъра и свекървата. Crossing Armsдали пък гаднярката е успяла да наговори и тях с/у мен?! Rolling Eyes
Ти друго ли очакваш? Нормално е да са на страната на зълвата, все пак детенце им е тя, а не ти! И няма никакво значение коя от вас е права или виновна.

# 163
  • Мнения: 370
Че свекитата са активирани не се съмнявай, ако не е омъжена.  phoneuu  phoneuu   А не се ли опасяваш, че може да налети в БГ мама и да те засече? Misc Bomb Misc Bomb
-омъжена е и има две деца.а иначе хич не ме е грижа дали ще налети на БГмама и да ме засече или да прочете какво съм писала.несъм крила какво мисля за нея и всички го знаят.както и обратното-тя е обявила ,че не ме харесва и всички го знаят.даже  ако ме засече тук/в което се съмнявам тя да има интерес към форума/,ще се израдвам,защото ще разбере че и тук  не се притеснявам да си кажа какво мисля за нея.
птица,и ти си права ,че зълавта е детенце ноа свекитата и аз съм никоя там.и няма значение дали аз съм права,те ще са на нейна страна.кофтито е ,че аз си ги обичах и неочаквах да се обърнат с/у мен.ама  ето ,че може. Sad

# 164
  • Мнения: 4 965
Имам 2 зълви - отношенията ни са нормални.
С едната имахме известни търкания преди време, но е въпрос на характер - и двете сме инати и "опаки". В началото много се харесахме - тя е 3 г. по-голяма, събирахме се за всеки повод и т.н., но постепенно разбрахме, че имаме много различни разбирания (като се почне от вкус за дрехи и музика и се стигне до семейни отношения и начин на живот; мъжът й пък е малко по-затворен характер). Като по-голяма сестра, към която мъжът ми е много привързан, се опитваше да го направлява и да изисква от него някои неща (като отношение, поведение). После тя замина със семейството си (има 2 страхотни деца, които много обичам - те прекарват в БГ летните ваканции) в чужбина и сега се виждаме 1-2 пъти в годината. Пращаме си поздрави по скайпа или телефона и толкова. Просто животът ни раздели...
Другата пък е много по-малка - с повече от 8 г., но е страхотно момиче (много "отракано", самостоятелно, оправно, бори се сама с живота - беше само на 17 г., когато баща й почина, майка й замина да живее на вилата, сестра й и брат й вече имаха семейства и буквално сама трябваше да се справя с всичко, учи, работи и т.н.) и е много приятна за общуване. Нямаме, наистина, много общи теми, но се виждаме по веднъж в месеца и за празници - приятно е с нея. Вече от няколко години има приятел, с когото живее и моите деца са влюбени в него, защото лятото редовно организира къмпинги и риболовни уикенди).

Общи условия

Активация на акаунт