Служебна бележка?

  • 4 671
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Служебна бележка е при нас. Подаде я баща ми вместо мен. Добре, че я извадих, преди да почне стачката.
На нея освен името и егенето на детето, и че е записано и учи в еди кой си клас редовно през учебната 07-08 г., трябва да има и името и егенето на родителя, който ще получава детските.

Платина, мислех, че срокът е до края на септември. Щото нали миналата година това изискване беше малко полулярно и много майки си загубиха детските за определен период. Тогава помня, че в Пловдив пуснаха един месец допълнителен, но останах с впечатление, че е изключение.

# 16
  • Мнения: 3 740
Така ,че имате един месец да си вземете необходимия документ.Училищата издават такива,независимо , че стачкуват.

На моите деца им отказаха да им издадат такава бележка точно заради стачката. newsm78

# 17
  • Мнения: 295
Платина мерси за изчерпателния отговор  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
 За -Моли Уизли:Обади се на класната на детето ти и ТЯ е длъжна да ти издаде документа.Успех!

# 19
  • Мнения: 1 671
За -Моли Уизли:Обади се на класната на детето ти и ТЯ е длъжна да ти издаде документа.Успех!

Платина, аз бележка подадох още миналата седмица Laughing(
Просто коментирах, че срокът е  до края на октомври, а аз мислех че е до края на септември. Peace

Общи условия

Активация на акаунт