Как се справяте с раздялата?

  • 1 619
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: Liorena
Цитат на: irenka
Вие оставяли ли сте си децата така?За колко дни и усетихте ли някаква промяна като се видяхте?
Има цял месец още,а аз вече не мога да спя от тези мисли #Silly .


няма да те забрави изобщо. оставих дъщеря се на 7мес за 14дни и после на 8мес пак за 14 дни.

да, усетих огромна промяна - беше много, много пораснало бебе като се върнах.Grinning

и честно казано - аз не виждам защо не можеш да спиш? Rolling Eyes става дума за 7 дни, ако съм прочела добре.



Да ,за 7 дни само,които обаче ще ми се сторят  7 седмици.просто не съм се отделяла от нея никога за повече от 5-6 часа и вместо да си почина-само ще се притеснявам.Освен страха,май има и доста ревност,да не свикне с баба си повече отколкото с мен.
Иначе Лиорена ти май ми подейства най-успокояващо. Wink

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Цитат на: irenka
Освен страха,май има и доста ревност,да не свикне с баба си повече отколкото с мен.
:


аз пак да кажа: тази ревност е разбираема.
Не, категорично няма да свикне! Спокойно!
Ще се учудиш, че само за 7дни ще ти се стори после променена - ще е пораснала (може да не ти се вярвам, но ще е факт)
И...изживей си тези 7 дни като за последно, а бебето.....спокойно, то ще е добри ръце, няма да избяга, и няма да те забрави със сигурност, дъщеря ми не помни , че на 7 и 8 мес съм я оставяла за по 14 дни. няма страшно Wink

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Моят беше на 7 месеца, когато с тати отидохме на море за една седмица и го оставихме на мама да го гледа. През цялото време мислехме за него и му купувахме подаръци Simple Smile.
Като се прибрахме в къщи се нахвърлихме на бебока, който беше толкова пораснал за една седмица, а той се разрева Sad Изгоних таткото от стаята и аз останах с него и с бабата докато ме възприеме, после дойде и таткото. На следващият ден всичко си беше по старому.
Надявам се моят разказ да не те откаже от екскурзията Wink Ако можех да върна времето назад, пак не бих се отказала от едноседмичната си почивка Wink Единственото нещо което бих се опитала да променя е, да се наслаждавам повече на 7те дни и да се притеснявам по-малко за бебето. Знам, че е трудно, но ще ти се отрази добре, както на теб така и на детето. Друго си е мама да си е починала и разтоварила от ежедневието и стресът.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Първите два дни е тежко и пусто... после свиквам за малко на спокойствие и преди съвем да съм се отпуснала отивам да си я взема от Пловдив и пак продължаваме постарому  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт