Похапвате ли нощем?

  • 2 473
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Аз дори и сега ям.
Живея, за да ям.

# 16
  • Мнения: 205
Никога не ям през нощта.Но за сметка на това ставам по няколко пъти, за да пия вода

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Не. През деня го правя достатъчно много Blush

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Не. Защото ме мързи после пак да си мия зъбите. Иначе се е случвало да не мога да заспя от глад, ама пусти мързел ooooh! Единствено си спомня в първите месеци след като родих - стана да кърмя и после - бам! в хладилника. Постоянно бях жадна и гладна, ей! Сутрин мивката беше отрупана със следите от нощните ми похождения hahaha

# 19
  • Мнения: 293
Какво? Не, разбира се.

Аз друго се чудя - как тъй, ако се събудя нощем, не ми се пуши. Смело решавам, че няма проблем - щом изкарвам, все пак, 8 часа без цигара, да престана да пуша. До сутринта ми трае решението.

# 20
  • Мнения: 2 254
Не.Най-късно 19.00 часа вечеря и това е....чааааак до сутринтааааа....

# 21
  • Мнения: 288
    Винаги си хапвам, преди да си легна, защото иначе не мога да заспя. Обаче ми се е случвало и да се събудя към 2 часа и да нападна хладилника. Никак не съм съгласна, че трябва да се яде 3-4 часа преди сън, че аз след 4 часа пак съм гладна, а на гладно спи ли се? Аз си нанкам прекрасно на пълен тумбак.

# 22
  • Мнения: 789
Единствено си спомня в първите месеци след като родих - стана да кърмя и после - бам! в хладилника. Постоянно бях жадна и гладна, ей!

Хм, дали пък затова така съм озверяла  newsm78 Май май това ще да ми е оправданието   Mr. Green
Иначе и аз най-добре си нанкам на пълно тумбаче  Grinning

# 23
  • Мнения: 6 164
Не, като спя - спя.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Само ако не мога да заспя и почне да ми премалява на стомаха.

# 25
  • Мнения: 4 734
 Редовно ям нещо сладко по никое време.

# 26
  • Мнения: 1 897
Не похапвам. Спя.

# 27
  • Мнения: 66
Редовно ставам да ям нещо блачко , но ми беше много интересно когато бях бременна съм ставала нощно време и не ми се е яло нищо . 
Но преди бременността и сега всяка нощ ставам да ям .

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Не, аз ям само веднъж на ден. Просто не обичам да ям.
Само като бременна в началото сънувах разни закуски и преди МЦ хапвам повече сладко.

# 29
  • Мнения: 2 258
Напоследък,почти винаги когато стана през нощта,съм гладна като вълк.Нямам случай обаче да съм си хапнала нещо.Просто си представям веднага точно къде ще се залепи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт