СТРАХ МЕ Е- НА 26 САМ - МоЖЕ ДА ОСТАНА БЕЗ ГАРДА

  • 45 655
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 150
Как няма да ми иzтрият постинга като има истина в него и на някой не му харесва.
Ето ви и "философията" на научно ниво.
http://www.thescientificworld.com/SCIENTIFICWORLDJOURNAL/toc/TSW … n&From=Result


Алиса,нивото на което обиждаШ е толкова ниско.Няма да падам на него,zа да ти отговарям Peace

# 256
  • Мнения: 2 032
Първо, Хамер не е доктор, защото отдавна му е отнето разрешението да практикува като такъв.

Второ, Хамер го разследват многократно заради причиняване смърт на пациенти.

Трето, Хамер лежа дълго време в затвора и в Германия, и във Франция, заради измами и незаконно практикуване.

Така че помисли, ако ти е възможно въобще, преди да ми го цитираш.

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 3 043
Christian, аз пък моля за малко такт.
Начинът на включване и агресията, която проявявате, определено не говори добре за мотивацията ви при включването в тази тема.
Не случайно направихме отделен подфорум тук, където достойно да разлистите творчеството си.
Заинтересованите от темата, спокойно биха посетили подфорума, където бихте могли да предложите помощта си.
Включвате се тук с мнение, което бива чуто, оценено и дори получихте индивидуален отговор.
Смятам, че последващото ви поведение, мнения, които ми се наложи да трия и пр., не са на мястото си тук.
Няма да ви позволя да изкривявате непрестанно теми на потребители и всяко включване да завършва със скандал.
Ако някой има нужда от съветите ви по конкретен повод, знае къде да ви отправя въпроси.
Моля, бъдете милостив и не ми отговаряйте.

# 258
  • Мнения: 1 494
Най-накрая свеж въздух, благодаря Tatti. Определено имаше нужда от намесата Ви. От тази тема трябва да има полза.

# 259
Направо не знам какво да кажа, аз съм от скоро във този форум но явно тази тема е дискутирана от доста време и слава богу, защото като нищо такива като мен - раково болни са много податливи на алтернативна медицина /ако това изобщо може да се назове медицина/...подобна ситуация ме накара и мен да забавя с година и половина операцията си и сега се налага да се моля на БОГ да не съм закъсняла прекалено...така, че при мен се получи така, че традиционната медицина победи...и дори се бори с грешките на алтернативната.
Моля Ви...не препоръчвайте неща които не сте изпитали на собственият си гръб, защото риска някой в подобна стресова ситуация да му се довери безприкословно е огромен, а не винаги се осъзнаваме навреме...

# 260
  • София
  • Мнения: 5 074
Кристиян, и аз те моля !!!!
Пиши в своята тема, ако някоя от нас иска информация, ще те потърси. Достатъчно болна ни е темата, за да бъдем манипулирани с някакви теории.
Уважавам те, но намесата ти тук е нежелателна.

# 261
  • София
  • Мнения: 5 074
Страх... и ти, Оптимистче  Peace
Това, което се случи в нашата тема не бива да ви отклонява от намеренията, които имате- т.е. традиционното лечение. Не се отказвайте, не бива, защото може да доведе до невъзвратими последици.
Ще си послужа пак с моя изтъркан лаф - "някъде го написах "!!!
Това, което ни се представи като теория !!!
Може и да има истина, но е хипотеза, а ние на този етап трябва да вярваме на теоремите.
Нищо, че не съм в първа младост. Вярвам, че имам още дни пред себе си и то не малко . Вярно, че ще бъде трудно, но си струва, защото живота си е само мой и си го обичам, и защото искам да си го изживея, защото има за кого и защо.
Очаквам да анализирате вашите чувства, усещания, очаквания...А ако се притеснявате от широкото пространство, може да се намери и друг начин.
И, ако някой има друга идея - визирам ТАТТИ, може и подфорум да се направи, защото в БГ МАМА  няма такъв, който да разглежда проблемите на раково болните МАМИ.
Моля за извинение, но преди да стана баба, бях и още съм МАМА !

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 23:27 от Баба хулиганка

# 262
Мъчно ми стана.....не знам защо...
може би защото деня на комисията ми наближава и страховете ме обземат отново...а малко се бях поуспокоила...
За сега нямам намерение да се отказвам от традиционната медицина, поне ума си все още не съм загубила /поне не целия Simple Smile)) / но все още ми е трудно да повярвам и да проумея, че всичко това се случва на мен и понякога по-скоро ме е яд отколкото страх...

# 263
Бабо хулиганке...трябва да си писател, защото успяваш някак си да ме окуражяваш и успокояваш....ако беше от Варна щях да те помоля на 11 февруари да дойдеш с мен на комисията...

# 264
  • usa
  • Мнения: 2 113
баба хулиганка, оптимистката, дръжте се, милички! трепете я гадината, вие можете!

# 265
  • София
  • Мнения: 5 074
Мила моя, искам да бъда с теб  на 11.02 2008, искам да го направя, но и аз точно в този ден започвам лъчелечението. Но трябва да знаеш, че мислено ще бъда с теб , и ако наистина мислите се предават от разстояние, аз съм с теб, ще ти дам малко от моята енергия и сигурно ще ти е по-лесно.
Мисли за това, че не се бориш сама, че има толкова много хора, които те обичат и са съпричастни с проблема. И не на последно място- мечтите ти ще станат реалност, ако много искаш, ама много искаш.  love001

# 266
Не се познаваме но съм сигурна, че би дошла с мен...благодаря ти, а относно мечтите ми...ТА АЗ ЗА ТОВА ЖИВЕЯ и се моля всеки ден 11 февруари да не ми отнеме тази мечта

# 267
  • София
  • Мнения: 5 074
Как ли пък ще ти ги отнеме newsm78
Не се настройвай. В датите няма  нищо, ама нищо.
Вярвай, мечтите ще бъдат реалност, ама толкова съм сигурна Hug

# 268
Незнам какво стана но не мога да си вляза с паролата и не ми позволява да се регистрирам от ново....от снощи се опитвам да го оправя, но не би....исках само да си сменя майла...
Ще се опитам от друг компютър може и да стане......а инъче в числата не намирам никаква символика, не ме е страх от това число.....просто си ме е срах

# 269
  • София
  • Мнения: 5 074
А не бива да те е страх ! Мисли се, че нещата ще се развият в оптималния за теб вариант  Peace
Снощи ти написах, пак ще ти напиша - толкова много хора сме с теб и ще стискаме палци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт