Всички ли правите домашни пюрета?

  • 2 678
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Купувах и домашни пюрето правих.Всички го ядеше с охота.
Преди няколко дни направих праскови и ги консервирах за зимата,дано да ги хареса, иначе пак ще минем на купените.

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Зехтин трябва. Маргаринът е химия и измислица  Confused Зехтин или масло, това е  Peace

polly_g_bg и аз в началото захраних с готови , постепенно почнах и да му правя домашни .... по-вкусни са  Peace Иначе ми е ял и двете нямала съм проблеми,когато съм нямала време да приготвя домашно пюре съм му давала готово  Peace

# 17
  • Мнения: 2 865
Не съм правила - падам си от мързеливите.
А и от купените ядеше всеки ден различно, иначе трябва или да яде 2-3 дни едно и също или да готвя всеки ден по 200 грама храна.
Замразяването не го приемам....

# 18
  • Мнения: 5 362
Захраних с домашни пюрета и такива си ядеше Калина.Рядко съм купувала готови.


Независимо дали са от домашни продукти или не, няма по-хубаво то домашно приготената храна  Peace
Подкрепям Peace

# 19
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Правих до 8-мия месец. След това минахме на ДК. Peace

# 20
  • Мнения: 438

Зехтин трябва. Маргаринът е химия и измислица  Confused Зехтин или масло, това е  Peace
Правилно  Peace Освен това за подрастващи не се препоръчва,защото забавя растежа.
Ние сме в началото на захранването иска ми се да комбинирам от време на време готови и от време на време купени. Иначе захранвам с купени,останалото времето ще покаже как ще е..  Grinning

# 21
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Плодовите ги купувах готови, докато не започнах да давам сурови ябълки и банани - от пазарите. Зеленчуковите - захраних пак с готови, а след това започнах с домашни, но зеленчуците са от градината на свеки и нямам притеснения.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Купувала съм и съм правила домашни. Определено смятам, че домашните са по-добрият избор за моето дете.

# 23
  • Мнения: 4 668
Никога не съм правила домашни пюрета и сокове . Купувах си и детето ги харесваше .

# 24
  • Мнения: 34
Давам предимно домашно приготвени пюрета, но има от къде да си вземем плодове и зеленчуци без нитрати. Купувам и домашно мляко и сирене. Готовите пюрета ги давам само ако пътуваме и нямам възможност и нерви да приготвям Simple Smile

# 25
  • Мнения: 6 029
домашно приготвена храна давам. е, има и изключения, но рядко.

# 26
  • Мнения: 4 784
Купувам. И аз съм си вкъщи и аз имам възможност да правя, не ме мързи, но мисля, че купените са по-добрия избор за детето.

# 27
  • Мнения: 186
Аз имах неблагоразумието от първия ден на захранването само домашни пюрета да давам (защото си имаме село). Е да обаче като заминахме на море купих пюрета на Ганчев. Мръщи се два дни и на третия прояде. Сега реших да пробвам  с детска кухня - очарована е. Само на седем месеца е обаче аз я захраних със сокчета след първия. Втория бяха плодови пюрета, третия заланчукови, четвъртия сирене масло и тн., петия месо и сега вече яде почти всичко. Но въпреки това ми се налага да и готвя отделно. И на ден ми се събират по три манджи на ден. ААААА не ще ме извиняват. Край. Малката на детска кухня, голямата на градина, а таткото да яде каквото си намери  Laughing. Сега ще обърна графика една манджа на три дни.

# 28
  • Мнения: 1 467
Слагам маргарин, малко сол и малко захар и от адаптираното мляко на беба.
За маргарина Блонди се е изказала, за солта да допълня - не се дава до 1 годишна възраст поне. Моля, прочетете тази статия:

http://kids.pop.bg/article30277.html

# 29
  • Мнения: 781
Предимно сме на домашни-имам възможност да ги правя и зеленчуци от градината на баба. Не иска готови, а Ганчев са му особено   Sick Но понякога купувам, особено сега месните, но още се захранваме, по-нататък ще видим. С най-голямо нетърпение чакам да стане на възраст за детска кухня.

Общи условия

Активация на акаунт