Това си го дължа!

  • 2 795
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Дължа си една почивка на екзотично място. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 984
Сън! От типа "вечно недоспала" съм.

# 17
  • Мнения: 911
Най-големият лукс zа мен е свободното време zа губене. Така съм органиzирала нещата около мен, че да го имам, но уви, нe мога да му се насладя беz чувство zа вина.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Пък аз знам и Ивонска на какво си набляга, че държи, обаче няма да ви кажа  smile3534

 Crossing Arms

# 19
# 20
  • Мнения: 2 863
много неща си дължа... напоследък най-вече- да пътувам и да си видя приятелите, които са далече и да си почина на някое тихо и красиво място...

# 21
  • Мнения: 2 792
 Най-вече си държа на правото да имам право да съм си аз, това е нещото, което най-вече изнервя околните, доколкото съм забелязала.
 Но се чувствам задължена към себе си, така че няма начин.

# 22
  • Мнения: 364
Най-вече си държа на правото да имам право да съм си аз, това е нещото, което най-вече изнервя околните, доколкото съм забелязала.
 Но се чувствам задължена към себе си, така че няма начин.

Това все едно съм го писала аз  Crazy

# 23
  • Мнения: 7 418
    Thinking Караш ме ,в момента да се замисля сериозно за много неща.А темата на пръв поглед е съвсем лекичка

# 24
  • Мнения: 15 572
Дължа си една дъъъъъъълга хубава почивка със съпруга ми сами някъде на някой хубав плаж, че тази година на морето с малкия ни дойде изнанагорно

# 25
  • Мнения: 1 668
Сън! От типа "вечно недоспала" съм.

А баш  newsm10

# 26
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ваканция с мъж и дете, на хубаво място си дължа.

Останалите неща си ги взимам - козметик, масаж, размотаване по парфюмерии... "Зареждам" се.

# 27
  • Мнения: 3 835
Дължа си любовта! Дължа си да извадя цялата любов, която имам, а тя е много, и да я дам. Давам, давам, и все искам да давам още.

# 28
  • Мнения: 795
Сън! От типа "вечно недоспала" съм.
И аз така Peace Плюс  неотпочинала (в смисъл: отдавна не съм ходила на почивка или екскурзия Wink)

# 29
  • Мнения: 1 813
Сън! От типа "вечно недоспала" съм.
И аз така Peace Плюс  неотпочинала (в смисъл: отдавна не съм ходила на почивка или екскурзия Wink)
.

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 09:49 от аХ`Не!

Общи условия

Активация на акаунт