Споделете 23

  • 25 541
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 1 320
  • София
  • Мнения: 7 097
Радваме се на отзивчиви цици.
Откликващи. Съгласни.

Красноречив си, чак се развълнувах...

# 1 321
  • Мнения: 1 671
Споделям, че малкият ми син пак е с ангина Sad
Вдихна температура рано сутринта, водихме го на спешен кабинет, където се наложи да чакаме на два пъти, щото майка му - патката, забрави да вземе здравната книжка на детето  ooooh!, та баща му се набира на четвърта космическа до вкъщи и обратно.

Сега заспа. Не е ял нищо, само пие. Започнах лекарствата, които ми изписа лекарката.
Надявам се, като се наспи да му се отвори апетит.
Готвя му пилешка супа.
Оплаках се, ох.

# 1 322
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Моли Уизли , щом като пие е добре. Повече течности препоръчват всички. Яденето не е толкова важно. Пък и ти можеш с хитрост да му даваш течно ядене - банановия шейк е много хранителен напр.

# 1 323
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Моли Уизли, ангината е кофти нещо. Може да дадеш и чайче от лайка с мед, ще намали болките в гърлото. Възможно е затова синът ти да не иска да се храни.

# 1 324
  • Мнения: 516
Споделям, че в тая тема само за ядене се говори последните дни.  Tired

# 1 325
  • Мнения: 3 423
Днес на излизане от един търговски център
видяхме как едно куче препика покупките
на някакъв мъж, дръзнал да си ги остави на
земята и да телефонира. Стопанката на това
куче просто се изсмя. Признавам, че и на нас
ни стана смешно. Човекът обаче се усети и му
тегли един шут на кучето. Стопанката не гъкна.

# 1 326
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Нищо не чувам за Ксения напоследък. Доскучава ми без нея. Дали е приучила мъжа си към акуратното хранене.

Леле, Лиске, така съм им набрала на кучетата, че ако бях аз, нямаше само с шут да се размине. И стопанката също.

# 1 327
  • Мнения: 3 405
Откъде да си намеря някаква програма, тип календар, в която да записвам разни рожденни дни... Писна ми да търся в нета винаги, когато нещо ми потрябва...

Microsoft Office Outlook е програмата - има органайзер, може да алармира ...

# 1 328
  • Мнения: 6 029
един колега беше си инсталирал такава.. хаос мениджър или нещо такова...

Менаджирай хаоса! Яко!

мда, именно това беше. говоря за най-хаотичния човек на света...

# 1 329
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бях до магазина и си купих 30 метра от любимата си играчка - домакинско алуминиево фолио. Ех, как обичам. Отивам да си играя. Simple Smile

# 1 330
  • Мнения: 3 423
Добре, де, нямате ли си в телефоните
календари, органайзъри, морганайзъри...

# 1 331
  • Мнения: 3 405
имаме си

# 1 332
  • UK
  • Мнения: 3 959
Току що говорих с майка ми - най после са поставили диагноза на сестра ми - мононуклеоза, гадно, но лечимо. Ще трябва да поседи още в болницата, но ще се оправи. Радвам се. Някой да има представа какво е мононуклеоза?

# 1 333
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Споделям, че благоверният прави шишчета от агнешко, след малко ще запали барбекюто.

Аз вече направих салатата.  Mr. Green

# 1 334
  • Мнения: 3 835
Току що говорих с майка ми - най после са поставили диагноза на сестра ми - мононуклеоза, гадно, но лечимо. Ще трябва да поседи още в болницата, но ще се оправи. Радвам се. Някой да има представа какво е мононуклеоза?

Виж тук, дано по-скоро се оправи сестра ти! Hug

http://www.puls.bg/cat/127/infektsiozna_mononukleoza_mononukleoz … ka_issue_258.html

Общи условия

Активация на акаунт