Каква марка препарати за съдомиялна???

  • 31 104
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Калгонит

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В началото ползвах Сомат - добър е. Но опитах с Медикс и установих, че по нищо не отстъпва на Сомат, а е на два пъти по-ниска цена. Ползвам таблетките 5в1.
Гласувах за Медикс.

# 17
  • Мнения: 781
На мен пък Кларото ми съсипа дръжките на един сервиз ножове, а и нещо не бъх възхитена. Ползвала съм таблетки Сомат и Калгонит-не виждам разлика между тях-добри са.Сега съм с праха на Сомат-доволна съм, но щом Медикс са направили таблетки и сте доволни, ще взема да ги пробвам.
А за Аптата, някой няма ли да сподели?

# 18
  • Мнения: 474
Ползвам Калгонит или Сомат 3-4-5 в 1, не си спомням кое по колко беше в 1.  Общо взето купувам това, което е на някаква промоция.
Не съм доволна само от препарата на Хит- собстваната им марка, защото много ми издраска чиниите и чашите. Иначе беше адски изгоден, но никога повече няма да купя.

# 19
  • Мнения: 500
Сомат.Имаше един NIT.Не беше лош,а даже и по-евтин,ама нещо изчезна... newsm78

# 20
  • Мнения: 10 689
Да, за съжаление NIT-а изчезна нещо, сигурно повече от година не съм го виждала в продажба. Само сол NIT се намира тук-там. А наистина не беше никак лош  Confused
В момента ползвам AVA MAT и съм доволна. Преди това - Mimosa, турски препарат. Заредила съм се и с кутия Bingo...да има  Wink

# 21
  • Мнения: 1 632
До тук съм най-доволна от гела на Калгонит.Пробвала съм и праха,и таблетките,и Сомат,но от гела съм недоволна.

# 22
  • Мнения: 399
А някой да каже цената на таблетките Медикс? Колко броя са в опаковка?

# 23
  • Мнения: 3 622
До сега ползвах само продуктите на Калгонит, но наскоро една приятелка ми каза за гела и таблетките на Медикс и мога да заявя че съм приятно изненадана - мият просто чудесно, нямам никакви забележки

# 24
  • Мнения: 1 152
А някой да каже цената на таблетките Медикс? Колко броя са в опаковка?

Май са 4,60 лв. - 26 бр. таблетки 2 в 1.

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
А някой да каже цената на таблетките Медикс? Колко броя са в опаковка?
Аз купувам 5в1 - 15 броя са + 3бр. бонус, значи 18. А цената е 4,80лв.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 214
Отскоро имам съдомиялна. Купих Калгонит обикновени таблетки, сол и гланц, но ми оставаха лилави петна по съдовете. Пробвах и със Сомат 3в1, ефектът беше същия. Сега вече слагам по половин таблетка и петната намаляха, но все още на единични съдове има. Незнам от гланца ли се получава (опитвах всякакви варианти на регулиране от1 до 6) или количеството на препарата е много. Само за уточнение съдомиялната ми е 45см. Мисля да опитам с прах или гел Калгонит като ще слагам по-малко количество.

# 27
  • Мнения: 404
онли Калгонит - прах.
И отделно сол и блясък. Тоже Калгонит.
newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
Най-много съм доволна от СОМАТ Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 228
Кларо- голяма зелена кутия с 60 таблетки- 3 в 1. Пробвах и Сомат и Медикс, но Кларо са най-добри и най-на сметка излизат. Тази разфасовка, за която споменавам е 12-13 лева. Сръвнете с цените на Калгонит и Сомат- разликата е голяма.
Има индивидиуално опаковани таблети от същия вид- те са по-скъпи, заради опаковаката.
  Peace И аз съм много доволна от "Кларо"!

Общи условия

Активация на акаунт