69та есенна от Италия

  • 9 820
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ох, ама че изкукали....Да не е ин калоре свекито ти, Гери?
Моята уж кротува сега, ама на 80 са кукута веки, разсъждават донякъде и простотиите им край нямат, поне на тукашните, и на цинизми ги избива доста, на теми секс, рога, говорят на масаат за гадости, помните разкза ми от кръщенето по повод тортата, нали?

# 271
  • Мнения: 5 476
 Моята отдавана е минала критическата, на 70 ще стане догодина.  Wink
Вечно ми обяснява колко е загубен мъжа ми  (т.е. сина й) Shocked и по този случай аз да съм била отворената... Laughing
В началото доста ме дразнеха глупостите й , сега вече ми е все едно.
Мъжа ми обаче й се връзва и след лафовете й му е кофти.. Rolling Eyes
Реално погледнато не е много нормално майка да обижда сина си, а когато има нужда от нещо все "глупавия"трябва да е насреща за услуги. Twisted Evil

# 272
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Отивам да потъна в прегръдките на любящия ми съпруг.  Heart Eyes







Wow!
Това направо ме разтопи, просто трябваше да запо4на с този цитат на Ани...Бравос, все така да продължавате , пожелание към вси4ки италианки мами ,съпруги и фиданзате...  bouquet

Много хубави снимки, Аллий4е, ама ти като заминеш за Италия, на кой ще го оставиш този сладур, няма ли да ти е мъ4но, той знаеш ли как ще страда за теб. Аз като знам как не съм си виждала котето от 4 месеца и ве4е припадам, само мисля сега като го видя как ще го изям от милувки и прегръдки, сладкия, толкова е послушен и умен и вси4ко разбира. Исках да си взема и тук едно котензе,,но като знам 4е ни е тясно и на нас, и горкото , после ако реша да се връщам не мога да го обрека с такава стопанка като мен  Sad Sad

Гери, страхотен аватар  Hugкефи ме... Mr. Green

Аз днес ще правя баница,4е имам кори, гръцко мляко, фета, изобщо съм се обзавела......   chef за фон ще си пусна звук на БТВ. Laughing

Ленка, приятен полет и много хубаво да си изкараш   bouquet

На вси4ки желая приятен ден....4ао.. Heart Eyes

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 13:17 от Lindita

# 273
  • Мнения: 5 476
Линдитка, мерси!  Hug
Благородно завиждам за баницата. Wink

# 274
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Линдитка, мерси!  Hug
Благородно завиждам за баницата. Wink


А, Гери, корите са ми на буиффони, тези паста фило..нищо особено...вси4ки продукти са на местна по4ва  Flutter

# 275
  • Мнения: 5 476
Няма значение, аз съм на ограничаване на въглехидратите !  Wink

# 276
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ако ви кажа, каква болна ми е тая тема с яденето... А днес знаете ли какво ми се яде? Паста алл'уово, но без никакво кондименто, ей така- на моменти клъввам неща без други добавки, обичам чистите вкусове.
Още ми е нервно, добре, че ни направих още едно кафе и се чух с майка по скайпа, че тия простаквели тук в Сицилия ме зареждат с негативна енергия с тъпизмите си, аман. От години съм преситена от тия итженки около мен, е имам и дружки свестни, но като цяло са дразнителки тукашните

# 277
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Защо Миленка, какво те дразни в жените около теб, аз също имам две приятелки които живеят в катания, българки са, едната е бивша съу4ени4ка на майка, която е заминала да живее там още когато са били студентки, преди 30 години. Та когато съм им била на гости съм си контактувала с жени местни, и някои от тях разсъждават наистина елементарно, но пък си зависи от 4овека, пове4е ми направи впе4атление 4е са много топли , гостоприемни и определено не се надуват както някои от италианките на север  Peace

# 278
Здравейте моми4ета, за италианките...то си зависи много от 4овека,ама като цяло ...много са лубопитни,искат все вси4ко да знаят,поне тук в Наполи е така.
По клукарската 4аст нямат равни,особено casalingite.... smile3521

# 279
  • Мнения: 170
Цитат
Много хубави снимки, Аллий4е, ама ти като заминеш за Италия, на кой ще го оставиш този сладур, няма ли да ти е мъ4но, той знаеш ли как ще страда за теб.
Линдитка, мъчно ми е всеки път като го оставям, но като се връщам голяма радост пада! Ако се реша да ходя за по-дълго в Италия ще си го взимам с мен. Той си има паспорт, но май чип трябва да му сложа.  newsm78

# 280
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
юЗдрасти, Морена!
Ами Линдита, да както казва нашата дружка, любопитни са а и доста от тях са груби като маниери. Дреме ми от гостоприемството им и ухилените им с тонове грим мутри- те с времето се показват какви фалшиментота са и завистливи, а акъли раздават сякаш сме първи тъпачки ние, чужденките, чак че имало едикакво си на магазина за пране или ядене, счкаш, аз не знам да чета или не разбирам. Не обръщам внимание вече, но дразни и това е. Предпочитам сама, в страна, де описват хората студени, отколкото шумни, нагли и наврени ти не знам си къде от нахалитет. Имам познати от различни среди, не се касае до дипломи и пари, все същите патки са, кел файда на маниерите им и дрехите им и фръцкането, рано или късно се показват всички какви са гадни тва е, аот 10 години това заключение съм си направила и не съм го променила досега, с малко изключение, но донякъде.

# 281
юЗдрасти, Морена!
Ами Линдита, да както казва нашата дружка, любопитни са а и доста от тях са груби като маниери. Дреме ми от гостоприемството им и ухилените им с тонове грим мутри- те с времето се показват какви фалшиментота са и завистливи, а акъли раздават сякаш сме първи тъпачки ние, чужденките, чак че имало едикакво си на магазина за пране или ядене, счкаш, аз не знам да чета или не разбирам. Не обръщам внимание вече, но дразни и това е. Предпочитам сама, в страна, де описват хората студени, отколкото шумни, нагли и наврени ти не знам си къде от нахалитет. Имам познати от различни среди, не се касае до дипломи и пари, все същите патки са, кел файда на маниерите им и дрехите им и фръцкането, рано или късно се показват всички какви са гадни тва е, аот 10 години това заключение съм си направила и не съм го променила досега, с малко изключение, но донякъде.
newsm10 smile3521 smile3508

# 282
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Току що метнах бани4ката във фурната, май добре я докарах, после ще се види.. Thinking chef
Да,така е, въпреки 4е в Сицилия съм била 3 пъти и всеки път не пове4е от 2 седмици и съм нямала време така като теб да потъна в обстановката и да имам пове4е време да ги опозна като манталитет но напълно ти вярвам. То не 4е италианката съхранява в себе си кой знае добродетели за подражание, ма долу наистина са доста фалшиви в старанието си да ти угодят, кой знае после зад гърба ти какво си говорят.Но както и да е, то и тук аз някакси свикнах ве4е на някои странности и ги приемам като даденост и спрях да умувам дали аз съм при4ината и изобщо не си го слагаm на сърце   Crossing Arms Naughty

Тази сутрин направих една тренировка от 20 мин на степера, дано всяка сутрин имам волята и хъса, 4е хапна ли нещо после не мога да отида да спортувам пове4е и това e, по-добре на гладно... Peace

# 283
Milix ,то4но така е и  тук  в Наполи, е разбира се с малки излку4ения.Имам  приятелки италианки, някои ме разбират,уважажат моя на4ин на мислене,това ,4е
не се занимавам с клуки,говорим на разли4ни теми,и други,които ме гледат като извънземна,даже не знаят къде е България,тези дават най много "съвети",идват в къщи само за да гледат 4исто ли е,какво съм сготвила.ТЕЗИ го отрязах ве4е,не мога да ги търпя.

# 284
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Аааа, Линдита, гладна мечка хоро не играе! Н'дей тъй! Аз навремето ходих на фитнес в таранто, кога живях там и веднъж бяхме на степ в 9 сутринта( е не говоря за уреда, но е все изсилване и умора), та мен и още едно момиче ни влякоха после навън и ни тикаха вода със захарче че не бяхме закусвали. Много се уплашихме, добре, че както правят тук не се нсъбраха да ни гледат сеира, а бе само собственикът с жена си- шведка, после се смяхме, ама споменът остана. МАцето после ходех да си го виждам, е само с чужденки и две италиянки цели 7 години контактувах и ми бе мир на главата, но тук са ужасни мухи, ей, все се обаждат, препречвяат ти пътя непознати, ей така направо си застават пред теб и детето, както си вървиш да ти бърборят колко било хубаво. Веднъж две крокодилки с мъжки гласове, мирис на цигари и тежки парфюми като зяпнаха срещу детето да му говорят колко било светло и синеоко и прочие ми го разплакаха, уплашиха го. Е, после с Вито се смяхме, но малката го рпеживя след доста минути...

Общи условия

Активация на акаунт