69та есенна от Италия

  • 9 831
  • 288
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 6 167
Добро утро!

Минавам да пожелая хубави дни за всички, днес отлитам и ще се видим след 10ина дни  Hug

# 256
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Лени, безпроблемно пътуване! Весело изкарване в София!
Али, сладко кученце, но втората снимка като голямо не се отваря

# 257
  • Мнения: 3 388
Миликсче, още не са ви резнали! Супер  Peace

Благодаря за хубавите думи за Сами- нацунках го и го оставих на леглото- издаваме звуци - аааа, ееее, ууу, ииии, учудваме се на голите стени, въздъхваме, втренчваме се  Crazy Май най-кривите ни  часове са съсредоточени сутринта.
От изписването досега сме наддали около 500-600 г и ми се струва малко, но педи каза, че е ок, и се вижда, че си хапва, да не даваме никакви добавки ... иначе сме се издължили с 5 см  Crazy

Аз все още се чудя дали да каня свеки за утрешното ни първо месече ...  ахххх ... проблем  Rolling Eyes Mr. Green
Иначе, тортата поне сме поръчали   chef Дано да я направят хубава, че тази пастичерия до нас сега я тествам  Crazy

# 258
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
А, Сонче, кога стана един месец, бе, мила?
Бре, 5 см за един месец не са малко, а тия грамове, наддадени само от кърма, бравос! Май имаш обмислен режим на хранене, щом стигат полезните хранителни съставки за теб и за бебо, разумна мама си!
Ами ти нали, за разлика от мен понасяш свекито си? Покани я, ако не ти е уморено и натоварено, а и какво ти пука от нещо не на местото си у дома, ако това те притеснява, все пак за здравето на Сами е!

# 259
  • Мнения: 170
Цитат
Али, сладко кученце, но втората снимка като голямо не се отваря
Публикувано на: четвъртък, 04 октомври 2007, 10:41
Публикувана от: Lennie
не е съвсем голямо обаче... ще расте още. Сега е на 3 месеца!  Laughing

# 260
  • Мнения: 3 388
Понасяме се, Миленче, да.
Да ти кажа, ако беб спинка следобяд успявам да си изчистя и да свърш авсичко без проблем  Peace Даже поработвам от известно време  Crazy
А за яденето, всичко ям, ограничавам само алкохол, не пия пр. мляко и не ям бобови, броколи и пр. Лошото е, че ако не ям ми спира кърмата, а така свалям малко кг и отслабването става бавно, да не кажа, че почти не е факт дори  тези дни Rolling Eyes

# 261
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
А пък аз има все по-малко време с беба, де спи по 15 минути два-три пъти на ден, иска заним авка, не седи дълго в леглото или бокса, но все пак телцето има нужда от раздвижване и все повече ще сме в мовименто...но и аз не свалям кила Cry

# 262
  • Мнения: 764
Брех пак много снимки сте напускали,браве PeaceМного са хубави вси4ките,беб4етата-сладур4ета Heart EyesАз скоро снимки не съм правила,нито слагала в нета.Моите бяха в YahooFoto ама сега нещо го закриха,отворили нещо ново,прехвърлях.... Rolling Eyesта после не ми се занимаваше...
За витамините споделям практиката на Кала,нищо не давам ве4е.До към година и половина давах Адистероло.Но наистина вси4ки храни са с маса добавки,а и  по добро от разнообразната храна няма PeaceНе знам дали съм ви казвала,като у4ихме фармакология асистентът ни каза,4е до момента няма изследване как влияят изкуствено създадените витамини,дали изобщо се приемат като витамини от организма или се изхвърлят.Отделно в тези прословути комбинации от всякакви витамини,има такива,които се инактивират един друг,така 4е пак полза никаква.Изходът е на пазара с торбата за плодове и зелен4уци PeaceТука ги гледам вси4ко белят,ябълки,круши,праскови,сливи,моркови....една позната и гроздето видях да бели. ShockedАз ли така съм нау4ена,не знам,мия вси4ко добре и ям с кората WinkОтдавна е доказано,4е над 70% от витамините в един плод са в кората и подкорието,и 100 пъти го казват и по ТВ,ама народа бели...Всъщност,мен ако ме накараш да избеля 1во ябълката,4е и да я нарежа на пар4енца,по скоро ще ме домързи и изобщо няма да запо4на... Crossing Arms Laughing
Ленка,лек път Peace

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 12:23 от Italina

# 263
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
ааа Италинка, тук ако гледаш що правят и как мислят трябва да сме се самоубили веки. Тая сутрин комшийката пред вратата грабна от мен беба да я диндилка без да пита и на течение с отворени врати, аз си го взех и и се изрепчих, че е ужас Ивсе съвети без да те познават дават без да си ги питал, трябвало детето да стои на течение да се закалява Shocked

# 264
  • Мнения: 5 476
Лени, безпроблемно пътуване и весело изкарване! Hug
Али, много е сладко кучето!   Grinning
Марги, както винаги е хубавица!  Heart Eyes

И аз си ям всичко необелено.
 Peace

Миленче, да не разправям секс съветите от моята свеки, как да съм "метнала"сина й , че да забременея... Joy

# 265
  • Мнения: 764
Ми що не я върза на един стол тая да седи на те4ение 2 4аса да и дойде акъла в главата #2gunfire

Миленче, да не разправям секс съветите от моята свеки, как да съм "метнала"сина й , че да забременея... Joy

Тя това от опит ли??? Laughing Mr. Green

# 266
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ама нищо им няма, като циганите изгържливи или другата крайност- със сополите целогодишно.
Гери, ама и такова ли има секссъвети? Shocked
Ох, толкова ме товарят с простотиите си тук, че ми е едно нервно и напрегнато сега...

# 267
  • Мнения: 5 476
  Wink Знам ли я, като гледам отношението й към мъжа й, според мен направила е децата и после кой знае колко роги му е метнала... Mr. Green
  Като ме хвана завчера за слушател, от тема, която нямаше нищо общо взе да дрънка за деца, кога щяла да ги види, и после почна със съучастнически тон да ми обяснява, как, какво, по колко пъти... Shocked
Че накрая да съм поставила пред свършен факт мъжа ми, голяма експертка , ей Joy

# 268
  • Мнения: 3 388
Миленче, да не разправям секс съветите от моята свеки, как да съм "метнала"сина й , че да забременея... Joy

 Joy Joy Joy

Кажи сега за съветите  Crazy

Твоята и на Миликс свекито май са ми любимите  Laughing

# 269
  • Мнения: 5 476
 Смей се Сонче, тя жената се мъчи да се представя за много интелигентна, но вечно лъсва с разни простотии... Sunglasses
 Пък и не си държи езика зад зъбите, все акъли трябва да дава. Mr. Green
 Добре че родата вече си я познаваме и не обръщаме внимание. Wink

Общи условия

Активация на акаунт