Какви списания четете?

  • 3 442
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 481
Вече само Ева и Мениджър.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 842
От три-четири години насам само "Ева"

# 62
  • София
  • Мнения: 2 876
Най-редовно - Тема.
За мен от време на време: Brava Casa /Наш дом спрях да купувам от година някъде/, 1, /Егоист, но го спряха/.
Също взимам и и Gulliver /на Нешънъл Дж., бг изданието не съм му фен/.
Снабдявам се и с Философски алтернативи за тонус.
За детето Бърборино и Дъмбо от чат-пат.  Laughing
За гаджето ми носят Future Music, взимаме и Gamers' Workshop, когато има пари.

п.п. нужно е да се отчете факта, че аз по принцип обичам списания!  Blush

# 63
  • София
  • Мнения: 3 124
Хайде пак поредното маркетингово проучване!  Twisted Evil Twisted Evil Вече не чета списания и няма да си купувам списания. Преди давах по 30-40 лв. на месец, но вече ми писна да чета реклама на родните псевдозвезди, на богаташите и набедените таланти. Това е.

# 64
  • Мнения: 2 013
Най-редовно - Тема.
За мен от време на време: Brava Casa /Наш дом спрях да купувам от година някъде/, 1, /Егоист, но го спряха/.
Също взимам и и Gulliver /на Нешънъл Дж., бг изданието не съм му фен/.
Снабдявам се и с Философски алтернативи за тонус.
За детето Бърборино и Дъмбо от чат-пат.  Laughing
За гаджето ми носят Future Music, взимаме и Gamers' Workshop, когато има пари.

п.п. нужно е да се отчете факта, че аз по принцип обичам списания!  Blush


Само да спомена, че Гъливер вече не излиза.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 951
Всеки месец си купувам "Жената днес".

# 66
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оня ден много се смях с една позната... Случка на най обикновен реп.

- Имате ли Про-Рок?
- Не, само Оракул...

# 67
  • София
  • Мнения: 2 876
Оня ден много се смях с една позната... Случка на най обикновен реп.

- Имате ли Про-Рок?
- Не, само Оракул...
Ооооо, това е редовно, но аз на Про-рок съм обявила бойкот от години

Divana, знам, яд ме е че късно открих за съществуването му, страшно ме кефи всичко в него  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 877
И на мен "Амика"-та ми издиша. От 10 години се надявам да си харесам списание и все не си. Може би "Едно" се доближава, но има моменти на заспиване над него или "Егоист" там имаше доста идеи, но го няма Simple Smile ."Мениджър" с мъжът ми всеки месец си го взимаме, "Light" на "Капитал" е много хубаво. Друго не се сещам.

# 69
  • Мнения: 2 563
И на мен "Амика"-та ми издиша. От 10 години се надявам да си харесам списание и все не си. Може би "Едно" се доближава, но има моменти на заспиване над него или "Егоист" там имаше доста идеи, но го няма Simple Smile ."Мениджър" с мъжът ми всеки месец си го взимаме, "Light" на "Капитал" е много хубаво. Друго не се сещам.

В Лайт посвещават статии на крем за лице и новия не знам си кво си на Lierac. Вече наистина ме дразнят, а преди само самовлюбените разкази на Терзиев и Парушев ми причиняваха  Sick

# 70
  • Мнения: 27 524
Клюкарски. Любимото се сменя - сега последно ми е Стори.  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 495
Информацията в клюкарските списания се повтаря,но упорито продължавам със Story. Понякога "Тя".

# 72
  • Мнения: 2 013
И на мен "Амика"-та ми издиша. От 10 години се надявам да си харесам списание и все не си. Може би "Едно" се доближава, но има моменти на заспиване над него или "Егоист" там имаше доста идеи, но го няма Simple Smile ."Мениджър" с мъжът ми всеки месец си го взимаме, "Light" на "Капитал" е много хубаво. Друго не се сещам.

В Лайт посвещават статии на крем за лице и новия не знам си кво си на Lierac. Вече наистина ме дразнят, а преди само самовлюбените разкази на Терзиев и Парушев ми причиняваха  Sick

Лайт остана без голяма  екипа си, те отидоха да правят Его, където новият собственик назначи Мира Лазарова, бивша Неинска, за главен редактор и тя уволни целия стар екип.

А по въпроса за кремовете за лице - те са едни от най-големите рекламодатели в женските, а и не само, списания. И искат да се пише за тях, това е положението....

# 73
  • Мнения: 1 180
Последното, което си купих - "Амика", нещо не ме грабна. Мъжът ми го разгледа и по едно време вика "до 48-ма страница съм, само картинки има, цялото ли е такова?" Харесвам "Жената днес", "Ева"...

# 74
  • Мнения: 2 013
До момента май никой не споделя да харесва Амика.
Аз харесах много дизайна им. И един-два текста.

Наш дом се излезли с дебел, юбилеен брой. Стават на 40 г.

Общи условия

Активация на акаунт