Какви списания четете?

  • 3 441
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте   bouquet,

Много ми е любопитно какви списания четете. Темата е провокирана от една друга и ми стана интересно, че вложките (превръзки, прах за прани, мостри от козметика) в списанията са една от предпоставките за покупка. Освен това обаче ми е любопитно какви материали харесвате - за чуждите звезди или за бг известните личности, полезни съвети или статии тип популярна психология, пътувания или любопитни нещица. Или по друг начин формулиран въпроса - Кое е любимото ви списание и защо? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 622
Любимото ми списание е "Нешънъл Джеографик"  Wink Има много интересни статии, които винаги чета с интерес, а фотографиите са им върховни
Другото списание което не пропускам е "Къща и Градина". Намирам интересни и полезни съвети и идеи

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
не мисля, че тази тема е за тук.

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
От време оно харесвам и чета Паралели; Егоист също /но вече го няма, останаха ми само старите броеве/ и Нешънъл Джиографик. Харесвам и статии тип "поулярна психология", и географски очерци, и статиите на М.Карбовски, И. Григорва, Богдан Русев, и статии за известни/ и не до там/ художници, актьори, писатели. Чета и музикални списания.

# 4
  • Мнения: 75
не мисля, че тази тема е за тук.

Защо да не е за тук? Аз обичам модните списания, но пък не чета само тях, а и много други. Обичам ги по куп причини, но пък не съм от онези, които умират да си купят парзцалче, рекламирано в любимото списание Simple Smile

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Космополитън

# 6
  • Варна
  • Мнения: 672
Почти всякакви !
Само тези от типа "лична драма" не са ми по вкуса

# 7
  • Мнения: 3 453
Чета предимно в интернет.Онлайн..само типично женски списания Laughing

# 8
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз като се замисля, май само Космополитън купувам редовно. Иначе чета и други най-различни списания, но от тях като си купя 1-2 броя и повече не повтарям. От няколко години само Космото. Peace

# 9
  • Мнения: 2 401
Единственото женско (предполагам такива имаш предвид), което купувам е Коса и Стил.  Разнообразно ми е, разтоварващо, абе добре е направено.  А личния и обществения живот на звездите и "звездите" ама хич не ме вълнува. Другите издания, които чета не са тема на тоя форум.

# 10
  • Мнения: 205
Напоследък нещо ми се свиди да пръскам пари за лъскави списания. Интересните и полезни неща са все по-голяма рядкост. Говоря за женските списания, посветени на красотата и модата. Разните екстри, които прибавят вътре - последната Грация си я взех само и единствено заради чантата, която вървеше с нея. Другите дреболийки мостри и рекламки не ме привличат.

# 11
  • Мнения: 10 716
Само "Ева" - най-доброто и най-качественото от гледна точка на материали и информация списание  в момента на нашия пазар  Hug

# 12
И аз като се замисля, май само Космополитън купувам редовно. Иначе чета и други най-различни списания, но от тях като си купя 1-2 броя и повече не повтарям. От няколко години само Космото. Peace

 Peace

# 13
  • Мнения: 7 201
Чета предимно в интернет.Онлайн..само типично женски списания Laughing
PeaceАз също:"Аз-жената","Блясък","Тя","Пудриера".

# 14
  • София
  • Мнения: 2 166
От време на време си купувам "Brava Casa". Други списания не чета , загуба на време - което и без това не ми стига  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 2 047
   Единственото, което донякъде ми харесва е ELLE, но казвам донякъде, защото в БГ няма адекватно на цената си списание. За пример италианския Ел е тройно по-дебел и с достатъчно на брой статии, чрез които да преглътнеш лесно броя на рекламните страници.
  По-евтините бг списания пък са пълни с наивни статии. Понякога се получава усещане, че материалът е писан само за да се запълни място и не би заинтригувал човек над 14-год. възраст. Или възрастен, който чете списания от 10 години.
   Като цяло ме интересуват статиите за мода \както и фотосесиите\, новите продукти на пазара или интервюта с по-интересни личности. Наличието на тестери, перилни препарати, чанти, джапанки и други бонуси не ме карат да купувам.

# 16
  • Miami
  • Мнения: 413
Често си купувам Joy,Story и Мускули и фитнес

# 17
  • Мнения: 647
Откакто открих "интернет" чета все по-малко списания, обикновенно нещо за обзавеждане  "Brava Casa" , "Наш дом" и т.н.

# 18
  • Мнения: 6 040
Журнал за жената

# 19
  • DE
  • Мнения: 967
Космополитън и Вирджиния!

# 20
  • Мнения: 1 424
Коса и Стил , Космополитан   Peace

# 21
  • Мнения: 75
Големи фенове на космото се извъдиха тука Simple Smile
Аз съм фен на Максимум и Стори. Въпреки, че напоследък и ОК ми прави впечатление. За запълване на свободното време докато вися в парка са екстра Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 362
Почти не чета списания.Нета ми е достатъчен Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 7 839
 Ева  Peace

# 24
  • Мнения: 442
Коса и стил.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 590
Почти не чета списания.Нета ми е достатъчен Peace

 Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
"ТЯ" и "Журнал за жената", но все по-рядко. Всичко необходимо откривам в Интернет, в списанията новините се повтарят.

# 27
  • Мнения: 1 002
Почти не чета списания.Нета ми е достатъчен Peace

 Peace
и аз така вече , особено в женските се дъвче едно и също ,  2-3 години и писват ...

# 28
  • Мнения: 6 029
чета Барби.. и Принцеса.. на детето.

# 29
  • Мнения: 6 167
Голям кеф е да си донеса от БГ , или да ми изпратят Ева....
Обичам това списание, мислила съм и да се абонирам, но леко са се объркали при цената за чужбина.

# 30
  • Мнения: 3 423
вложките (превръзки, прах за прани, мостри от козметика) в списанията са една от предпоставките за покупка

Хахахахаха, чак пък предпоставки...  Joy

Чета политически и икономически списания.
Понякога чета списания за детето, а и клюкарски.
Определено няма да си купя парфюм "Опиум", колкото
и да ми блъскат страниците с досадната му смрад.

# 31
  • Мнения: 4 806
"Дъмбо"bowuu и "Мениджър"   newsm30

# 32
  • Мнения: 1 092
Космополитън и .......Моето дете  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 477
Grazia-някой път подаръците влизат в употреба

# 34
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хай Клуб и БРАВО, обичам си ги много, Хай го купувам от сто години, БРАВО откакто излиза в БГ. Не пропускам брой, понякога взимам по няколко, лепя плакати и тн. Обичам. Като цяло Хай е по качествен - плакатите са по добри, по големи, хартията е по добра, имат някои по интересни статии (любимата ми я нямаше в миналия брой, уа), но БРАВО ми е по близко, сигурно щото мога да разговарям с главната редакторка когато поискам, ако ме интересува нещо, иначе като информация са си еднакви. Ама си ги обичам, пък, много.

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Мениджър, Медия свят от българските.

# 36
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ел , Вог , Теллба,Космополитън,Уоман,Гламур.....

# 37
  • Мнения: 219
Анна,Джой,Космополитън,Моето бебе и аз и Моят приятел Кучето,чат-пат и Бюти но рядко,че нещо ми тъпее...

# 38
  • Мнения: 801
ЛИК - всеки месец - основно това списание, имахме купища от него, добре, че решихме в края на всяка година да подаряваме течението на "ЛиК"на едно едноименно читалище тук в Плевен.
Нешънъл Джиографик - всеки месец
Капитал Лайт и  Ритъм от време на време, понякога Плейбой.
Хепи Уикенд - защото ни го дават безплатно, не че ми харесва....

# 39
  • София
  • Мнения: 2 623
Обичам да чета разтоварващи списания
понеже ежедневието ми е доста натоварено
и стресиращо. Любимото ми е "ОК", жалко, че
излиза веднъж в месеца. Чета "Story",
"Журнал за жената", " Нешънъл джиографик"
и др.
Ненавиждам списания като "EVA" например.
Отвратително е рекламите да са 2 пъти
повече от написаното вътре, а да не говорим
за цената  Rolling Eyes срещу която си гледаш ......... реклами.  Thinking

# 40
  • Мнения: 2 013
От женските "Жената днес" чета. Прелиствам от време на време и други женски издания, но твърде многото мода и реклама на непостижими за мен, а невъжделени марки тип Версаче и Прада не ме привличат особено. А и някои текстове в модните издания са като за малоумни тинейджърки. Пример "Няколко техники как да му върнем желанието в леглото". Айде, мерси. "Ева" е хубаво списание, но и там модата ми е твърде много, приятните неща за четене - не толкоз. Евтините женски издания пък бъкат от тъпи полезни съвети, които не са ми нужни, форумът ми стига, ако искам да знам как се чисти петно от кръв.

Иначе ми харесва Мениджър, чета го понякога. Навремето ми харесваха някои текстове в Плейбой. В Его, но също преди. Сега имат нов екип и не знам какво ще сътворят.  

А, да, харесва ми сп "Тема".  

# 41
  • Мнения: 1 455
Единственото списание,което не пропускам да си купя е Космополитън Peace
Понякога и Тема.

# 42
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Vanity Fair, GQ, In Style, Interview, Automobile плюс от време на време Vogue, W
Cookie (детско)
Playboy (не-детско)

В България Капитал Лайт, Бакхус. Българските списания за мода не ми харесват, виж, за къщите са по-добри. А по-голям боклук от българския Плейбой не съм виждала.

# 43
  • Мнения: 516
Преглеждам всички списания. Повечето от така наречените женски са почти еднакви по съдържание.
Напоследък любимо списание ми е Мениджър.

# 44
  • Мнения: 573
story,от скоро си го купувам.

# 45
  • Мнения: 193
Nаtional Geographic
Max
Travel
Brava Casa
Последното няма много за четене, май го купувам по навик.
Липсва ми Guiliver

# 46
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 162
"Story" -в България,а тука чета "Look".Забелязвам,че нещата ,които ги пишат тук,чак след няколко седмици ги публикуват в БГ.

# 47
  • Мнения: 97
Купувам си всички бебешки: "9 месеца", "Мама", "Моето бебе и аз", "Бебе" и т.н. , но май са по-скоро като колекция, щото чета една, две теми от тях и толкова. Иначе харесвам "МАКСИМ", него го чета от край до край kaffeetrmker_2

# 48
  • Мнения: 386
космополитън и нешънъл джиографик  smile3521

# 49
  • Мнения: 2 563
Разни литературни американски. Чат-пат купувам Ева, Тема... Купих си първия брой на Амика, което щяло да бъде различното женско списание, демек нещо повече от "как да фанеме мъжа", "новото невероятно червило на еди кой си" и "коя звезда как родила", но нещо издиша. Повърхностни текстове и цитати от бг-мамма и биберон.бг...

# 50
  • Мнения: 2 257
Scientific American Mind
Harvard Mental Health
Psychology Today
National Geographic 
People
In Touch
Florida Design

# 51
  • Мнения: 82
Чат пат-За жената,във фризьорския салон-Коса и стил,харесвам и Космополитан но ми идва скъпичко

# 52
  • София
  • Мнения: 1 654
Нешънъл Джиографик/за което сме абонирани/ и отвреме-навреме Ева или Ел. Всеки месец обаче прочитам и поредното Бърборино Laughing

# 53
  • Мнения: 2 070
Преди съм си купувала Егоист, Сакс и Едно. От време на време.
Вестници - Капитал, Дневник, Сега.
Известно време работата ми беше свързана с ежедневен преглед на почти вс издания... Беше ми писнало.
Най - интересни ми бяха Тема, Бизнес Week и тук там някои публикации в мъжките списания, по-забавни са от женските.
Ел ми е мн тъпо с такъв голям формат, супер нестратегическо, не можеш в чантата да го пъхнеш.
От доста време не съм си купувала списания.

А ти за кой работиш?

# 54
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Обичам списанята за външен и вътрешен дизайн...но са ми мнго скъпи  Confused
Преди да родя си позволявах поне по 1 на месец, но сега малкият ми взима парите за списания.

# 55
  • Мнения: 4 297
Космото и Джой си ги купувам редовно, почти не изпускам, макар че май ми се е превърнало по-скоро в навик. Обикновено повечето неща ги знам от нета, но пък ми е приятно просто така да си ги разлиствам и преглеждам.  Hug Иначе чета много списания и вестници, каквото ми попадне. Особено като пътувам.

# 56
  • Мнения: 467
"На кафе" - по скоро по навик. Обичах предаването, Гала ми е симпатична много. Списанието нямам време да го чета. Взимам го когато стигна(вече рядко в понеделник), прелиствам четейки заглавията и ако остане време и някоя статия. Прибирам го с надежда за повече време да го чета на спокойствие... и така вече около година....

# 57
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
NGM, Тема, Къща и градина

# 58
  • Мнения: 2 407
Стори,Ел.Обичам мода и клюкарски историй.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Списания:
"Мениджър" - задължително. Купувам го редовно от две години.
"Top Gear" - вече излезе бр. 5 - обожавам коли, двигатели и всичко, свързано с тях!
"Auto motor und sport" - българското издание, причината е същата от по-горе!
Вестници купувам само в събота:
"24 часа" - заради програмата;
"Капитал" - заради темите вътре.
През седмицата вестници не купувам - новините ги научавам от телевизията, Интернет и радиото в колата.

# 60
  • София
  • Мнения: 1 481
Вече само Ева и Мениджър.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 842
От три-четири години насам само "Ева"

# 62
  • София
  • Мнения: 2 864
Най-редовно - Тема.
За мен от време на време: Brava Casa /Наш дом спрях да купувам от година някъде/, 1, /Егоист, но го спряха/.
Също взимам и и Gulliver /на Нешънъл Дж., бг изданието не съм му фен/.
Снабдявам се и с Философски алтернативи за тонус.
За детето Бърборино и Дъмбо от чат-пат.  Laughing
За гаджето ми носят Future Music, взимаме и Gamers' Workshop, когато има пари.

п.п. нужно е да се отчете факта, че аз по принцип обичам списания!  Blush

# 63
  • София
  • Мнения: 3 121
Хайде пак поредното маркетингово проучване!  Twisted Evil Twisted Evil Вече не чета списания и няма да си купувам списания. Преди давах по 30-40 лв. на месец, но вече ми писна да чета реклама на родните псевдозвезди, на богаташите и набедените таланти. Това е.

# 64
  • Мнения: 2 013
Най-редовно - Тема.
За мен от време на време: Brava Casa /Наш дом спрях да купувам от година някъде/, 1, /Егоист, но го спряха/.
Също взимам и и Gulliver /на Нешънъл Дж., бг изданието не съм му фен/.
Снабдявам се и с Философски алтернативи за тонус.
За детето Бърборино и Дъмбо от чат-пат.  Laughing
За гаджето ми носят Future Music, взимаме и Gamers' Workshop, когато има пари.

п.п. нужно е да се отчете факта, че аз по принцип обичам списания!  Blush


Само да спомена, че Гъливер вече не излиза.

# 65
  • София
  • Мнения: 1 951
Всеки месец си купувам "Жената днес".

# 66
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оня ден много се смях с една позната... Случка на най обикновен реп.

- Имате ли Про-Рок?
- Не, само Оракул...

# 67
  • София
  • Мнения: 2 864
Оня ден много се смях с една позната... Случка на най обикновен реп.

- Имате ли Про-Рок?
- Не, само Оракул...
Ооооо, това е редовно, но аз на Про-рок съм обявила бойкот от години

Divana, знам, яд ме е че късно открих за съществуването му, страшно ме кефи всичко в него  Crossing Arms

# 68
  • Мнения: 877
И на мен "Амика"-та ми издиша. От 10 години се надявам да си харесам списание и все не си. Може би "Едно" се доближава, но има моменти на заспиване над него или "Егоист" там имаше доста идеи, но го няма Simple Smile ."Мениджър" с мъжът ми всеки месец си го взимаме, "Light" на "Капитал" е много хубаво. Друго не се сещам.

# 69
  • Мнения: 2 563
И на мен "Амика"-та ми издиша. От 10 години се надявам да си харесам списание и все не си. Може би "Едно" се доближава, но има моменти на заспиване над него или "Егоист" там имаше доста идеи, но го няма Simple Smile ."Мениджър" с мъжът ми всеки месец си го взимаме, "Light" на "Капитал" е много хубаво. Друго не се сещам.

В Лайт посвещават статии на крем за лице и новия не знам си кво си на Lierac. Вече наистина ме дразнят, а преди само самовлюбените разкази на Терзиев и Парушев ми причиняваха  Sick

# 70
  • Мнения: 27 524
Клюкарски. Любимото се сменя - сега последно ми е Стори.  Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 495
Информацията в клюкарските списания се повтаря,но упорито продължавам със Story. Понякога "Тя".

# 72
  • Мнения: 2 013
И на мен "Амика"-та ми издиша. От 10 години се надявам да си харесам списание и все не си. Може би "Едно" се доближава, но има моменти на заспиване над него или "Егоист" там имаше доста идеи, но го няма Simple Smile ."Мениджър" с мъжът ми всеки месец си го взимаме, "Light" на "Капитал" е много хубаво. Друго не се сещам.

В Лайт посвещават статии на крем за лице и новия не знам си кво си на Lierac. Вече наистина ме дразнят, а преди само самовлюбените разкази на Терзиев и Парушев ми причиняваха  Sick

Лайт остана без голяма  екипа си, те отидоха да правят Его, където новият собственик назначи Мира Лазарова, бивша Неинска, за главен редактор и тя уволни целия стар екип.

А по въпроса за кремовете за лице - те са едни от най-големите рекламодатели в женските, а и не само, списания. И искат да се пише за тях, това е положението....

# 73
  • Мнения: 1 180
Последното, което си купих - "Амика", нещо не ме грабна. Мъжът ми го разгледа и по едно време вика "до 48-ма страница съм, само картинки има, цялото ли е такова?" Харесвам "Жената днес", "Ева"...

# 74
  • Мнения: 2 013
До момента май никой не споделя да харесва Амика.
Аз харесах много дизайна им. И един-два текста.

Наш дом се излезли с дебел, юбилеен брой. Стават на 40 г.

# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Плейбой, ама даже не го чета много-много, само прелиствам.
Понякога си взимам Ел, пак само заради снимките.
Космополитан взех 2 пъти, много ми е тъпо, темите са едни и същи, кориците им са едни и същи (мацка анфас с ръка на кръста).

# 76
  • Мнения: 6 999
Хвърлят ме в шок и ужас чисто женските списания, безсмислени са ми.  ooooh! Ах той, ах, ти, ах, секса, ах работата, ах тоя парфюм, ах тая козметика. Sick Последните месеци мъжът ми ми купи две - Жената днес май беше, защото имаше книги за гадания, а знае, че обичам да се занимавам с такива неща...Иначе редовно не купувам такова
. По-скоро бих купувала Про-Рок, Нешънъл Джиографик, нещо за пътуване.

# 77
  • Мнения: 6
Харесвам сп."Тя"  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт