Какви списания четете?

  • 3 423
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
   Единственото, което донякъде ми харесва е ELLE, но казвам донякъде, защото в БГ няма адекватно на цената си списание. За пример италианския Ел е тройно по-дебел и с достатъчно на брой статии, чрез които да преглътнеш лесно броя на рекламните страници.
  По-евтините бг списания пък са пълни с наивни статии. Понякога се получава усещане, че материалът е писан само за да се запълни място и не би заинтригувал човек над 14-год. възраст. Или възрастен, който чете списания от 10 години.
   Като цяло ме интересуват статиите за мода \както и фотосесиите\, новите продукти на пазара или интервюта с по-интересни личности. Наличието на тестери, перилни препарати, чанти, джапанки и други бонуси не ме карат да купувам.

# 16
  • Miami
  • Мнения: 412
Често си купувам Joy,Story и Мускули и фитнес

# 17
  • Мнения: 647
Откакто открих "интернет" чета все по-малко списания, обикновенно нещо за обзавеждане  "Brava Casa" , "Наш дом" и т.н.

# 18
  • Мнения: 6 017
Журнал за жената

# 19
  • DE
  • Мнения: 967
Космополитън и Вирджиния!

# 20
  • Мнения: 1 424
Коса и Стил , Космополитан   Peace

# 21
  • Мнения: 75
Големи фенове на космото се извъдиха тука Simple Smile
Аз съм фен на Максимум и Стори. Въпреки, че напоследък и ОК ми прави впечатление. За запълване на свободното време докато вися в парка са екстра Simple Smile

# 22
  • Мнения: 5 362
Почти не чета списания.Нета ми е достатъчен Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 7 800
 Ева  Peace

# 24
  • Мнения: 442
Коса и стил.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 589
Почти не чета списания.Нета ми е достатъчен Peace

 Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
"ТЯ" и "Журнал за жената", но все по-рядко. Всичко необходимо откривам в Интернет, в списанията новините се повтарят.

# 27
  • Мнения: 1 002
Почти не чета списания.Нета ми е достатъчен Peace

 Peace
и аз така вече , особено в женските се дъвче едно и също ,  2-3 години и писват ...

# 28
  • Мнения: 6 029
чета Барби.. и Принцеса.. на детето.

# 29
  • Мнения: 6 167
Голям кеф е да си донеса от БГ , или да ми изпратят Ева....
Обичам това списание, мислила съм и да се абонирам, но леко са се объркали при цената за чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт