Ай сега казвайте какво да правя....

  • 4 252
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 611
не мога да те посьветвам нищо zа кончето, но пьк ще иzполzвам темата ти да споделя, че от няколко години в кооперацийката срещу блока ни едно семейство на солидни години си гледат дуzина коzи  и едно огромно куче порода "павликенска подобрена", което лае (добре, че не вие, де) толкова силно, че го чуват на другия край на града...
Оплакваха се в общината, жалби пускаха, подписки правиха...
и едно голямо НИЩО

И кучето, и коzите, и пенсиите са си още там  Sick
А как смьрдиииииииииии  Sick

# 31
  • Мнения: 13 512
Абе Джане, все на теб ли ще се случи, бе, кака.... Ами то беда след беда ти се сипят на теб, бе! Ти послуша ли  Каязим Ходжа какво да направиш?Ами то не можеш да  живееш повече така,бе...съсипа се!

# 32
  • Мнения: 750
Абе Джане, все на теб ли ще се случи, бе, кака.... Ами то беда след беда ти се сипят на теб, бе! Ти послуша ли  Каязим Ходжа какво да направиш?Ами то не можеш да  живееш повече така,бе...съсипа се!
Ооо..Монда,добре дошла! Hug
О4аквах с нетърпение влю4ването ти! Mr. Green
Ам,на...то мойтУ нИщастие край няма! Tired
Съсипах се викаш,а...ами то ако ти разкажа вси4ко каквото ми се сипе на главата...То тогава съветът ти би бил ''Гръмни се!'' Mr. Green
Ама аз съм пи4 и дърЖда! Joy

# 33
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Имаш впредвид да не съм с коня ли?






















# 34
  • Мнения: 13 512
Ам,на...то мойтУ нИщастие край няма! Tired
Съсипах се викаш,а...ами то ако ти разкажа вси4ко каквото ми се сипе на главата...То тогава съветът ти би бил ''Гръмни се!'' Mr. Green
Ама аз съм пи4 и дърЖда! Joy
Aйдееее, не се оплаквай..виждам те как си прекарваш следобедите с кончето, не ми се прави!

A пък това, че живееш в блок малко ме смути... тъкмо те бях харесала- красива, богата, а то- в блок... Sad

# 35
  • Мнения: 1 942
Ами сестра ми се оплака от едни кокошки на съседна тераса в ХЕИ. Махнаха ги след глобата  Peace

# 36
  • Мнения: 3 423
И как е в секса, траеш си. Поне расов ли е?

# 37
  • Мнения: 474
Придържам се към стандартните за форума решения на всички проблеми:
1. поговори с мъжа ти за коня, ако той /мъж ти/ не намери изход от ситуацията до 24 часа,   Naughty следва
2. разведи се, за какво ти е мъж, който не се справя с кон  bowuu
3. ако не ти се развежда, хвани си любовник със собствен терен и за светлата част на деня, докато коня е по балкона ти  Heart Eyes
4. ако и любовник не искаш, намери си поне психоаналитик и потърси професионалната му помощ!  Mr. Green
Сигурна съм, че ще направиш най-добрия за теб избор!   bouquet

# 38
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Виждам, смеете се, радвате се, голям купон става.  Crossing Arms
И аз живея в центъра, на другия му край.  Laughing На две крачки съм от Орлов мост. Каруца с кон е обичайна гледка. И като мине туй ми ти конче под прозорците, тичам да затварям. Такава смрад се носи.  Sick По два-три пъти дневно, различни кончета. Хем съм чак на третия етаж.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 2 427
Наистина,що не му купиш един  билет за Италия?! Mr. Green

# 40
  • Мнения: 2 427
One way ticket,
One way ticket ,
One way ticket to the buuuus....

# 41
  • Мнения: 13 512
Наистина,що не му купиш един  билет за Италия?! Mr. Green
това на мъжа или на коня? Laughing

# 42
  • Мнения: 2 427
Коня имах в предвид.
Коня,мъжа...когото си пожелае.А защо не и двамата.
В същност идеалния вариант е да метне мъжа на коня,натирваш коня с една шибалка да отиват където им видят очите.Пък ти ела в Италия Wink.

# 43
  • Мнения: 2 427
Шегата на страна.Ако съм на теб ще пусна обява във вестника че подаряавам кон в отлично състояне.Да си го вземат от адреса срещу вас. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 500
Много весела тема! Joy
А за съвет-ми извикай си телевизия....поне ще те дават на телевизора! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт