Нашата подкрепа

  • 1 155
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 516
И аз подкрепям! Детето ми е още само на ясла, но знам в градините с каква всеотдайност се грижат за децата срещу това... "заплащане". Вълчев и Станишев са абсолютно неадекватни олигофрени! То не са само те де, но сега за тях е думата...

# 16
  • Мнения: 151
Dessie, поздравления за теб и родителското настоятелство за добрата идея.
Вашето отворено писмо е добър повод за всички родителски настоятелства и в детските градини и в училищата поне по този начин да покажат на управляващите подкрепата си за основателните искания на учителите.

# 17
  • Мнения: 1
Браво! Нека бъдем всички заедно с учителите на нашите деца. Grinning Grinning Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 127
 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501
аз съм готова да го залепя в детската градина на вниманието на родителите
много революционно съм настроена - без да съм учител. иска ми се да успеят този път!!!

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 23:51 от bobsley

# 19
  • Мнения: 19
Ле-ле, колко много подкрепа!!!
Благодаря Ви майки и татковци - само ще допълня нещо, което преди малко ми каза една моя приятелка - майка на две съкровища. "На две и две - все ще ги научим. По-важното е да ги научим да бъдат човеци!" Това може да стане само с помощта на учителите и персонала, който им помага, най-вече на тези от детските градини.
Разпространявайте писмото, както намерите за добре! Дайте го на учителите от вашата градина и им кажете, че ги подкрепяте - те сега от това имат нужда.

Общи условия

Активация на акаунт