Писна ми от изроди

  • 1 978
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Ами-да, сигурно е било "на", а не "в" тоалетната чиния.

# 16
  • Мнения: 1 424
Нямам думи просто...  #Crazy

# 17
  • Мнения: X
Безчувствен боклук е тази жена очевидно! А мъжа......е сигурно този който не е успял на време да си вдигне гащите, за него немога да измисля достатъчно обидна дума.

# 18
  • София
  • Мнения: 13 206
Sick
аз винаги съм се чудила как става така да родиш в обществена тоалетна, никой да не те види, чуе.. да не повтарям монда, ама като го е родила, какво... вдигнала си е гащите и е излязла ли? и никой не я е видял? в пирогов?! newsm78

Дааа и аз това се зачудих  newsm78. Сигурно ли е, че е родено изобщо там? Може да е някъде другаде и да е оставено в Пирогов заради това, че е болница

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Бях намерила преди време един клип на жена как ражда в тоалетната. Мъжът и беше при нея, но нищо не правеше. Жената беше легнала на някаква постелка. Беше и второ раждане и съвсем нормално роди.

Легнала??? В тоалетната в Пирогов... бляк.. Не вярвам в този случай да е станало така...

# 20
  • Мнения: X
Дааа и аз това се зачудих  newsm78. Сигурно ли е, че е родено изобщо там? Може да е някъде другаде и да е оставено в Пирогов заради това, че е болница
И аз си мисля, че така е станало. Но защо в тоалетната, по дяволите?!

# 21
  • Мнения: 7 837
Sick
аз винаги съм се чудила как става така да родиш в обществена тоалетна, никой да не те види, чуе.. да не повтарям монда, ама като го е родила, какво... вдигнала си е гащите и е излязла ли? и никой не я е видял? в пирогов?! newsm78

Дааа и аз това се зачудих  newsm78. Сигурно ли е, че е родено изобщо там? Може да е някъде другаде и да е оставено в Пирогов заради това, че е болница

В репортажа по Нова, казаха, че охранителните камери са заснели дребна жена и възрастен мъж, които са излезли от тоалетната малко преди да се чуе плача на бебето. Имало е кръв по дрехите на жената. А и по кръвта в тоалетната, ставало ясно, че раждането е протекло там.
Няма ли охрана в Пирогов?

# 22
  • Мнения: 595
Е как се ражда така безмълвно за половин час, бе?! Тя да не го е изс***а? Туй само циганка ще да е да роди така!
АЗ съм гледала клип от видео камери в магазин,където една жена роди на опашка на касата....шегата настрана...Изц***а бебето за някакви  секунди-видя се как и се напълни крачола на клина Shocked

# 23
  • Мнения: 43
Дано добри хора да осиновят детенцето и дано порасне здраво и с късмет family

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Дано добри хора да осиновят детенцето и дано порасне здраво и с късмет family

Няма шанс това да се случи!

# 25
  • Мнения: 2 792
 На мен  ми писна от пасивното отношение на държавата когато някой роди дете, реално всяка жена може да го направи, без никаква отговорност в последствие,  децата растат без никаква подкрепа, разчита се на самосъзнание, това ми е противно.

# 26
  • Мнения: 2 386
АЗ съм гледала клип от видео камери в магазин,където една жена роди на опашка на касата....шегата настрана...Изц***а бебето за някакви  секунди-видя се как и се напълни крачола на клина Shocked

 Shocked Shocked Shocked
Не мога да повярвам..

# 27
  • Мнения: 595
Не мога да повярвам..[/quote]
И аз не можех.Гледах го много отдавна и изобщо не мога да се сетя как да го намеря newsm78
докато търсех намерих това
http://videos.caught-on-video.com/video/BA4D94C0-31DA-4D7C-9915-2B668B77FAE0.htm

# 28
  • Варна
  • Мнения: 428
Миналата седмица в Германия осъдиха доживот една жена на 22 г.(май наркоманка), която оставила 2те си деца, бебе на 10 мес. и дете на 2г. и нещо, сами в жилището си за 4 дни !!! В резултат бебенцето починало. Другото дете оцеляло, слава богу, веднага е изпратено в приемно семейство.
НА мен ми е чудно какво ще стане с "нашата героиня",  родила и изхвърлила бебето си в WC ?!?!?

Общи условия

Активация на акаунт