Какво сте гълтали...

  • 13 218
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 390
Аз съм яла червеи като малка  Sick

# 106
  • Мнения: 1 612
Биберон.  Laughing
После ме чакали на гърнето.  Crazy

# 107
  • Мнения: 685
Сапун на 3г.  Joy После доста време съм се пенила Joy Joy

# 108
  • Мнения: 84
В първи клас по време на часа си глътнах капачката от химикалката Sick, станах и помолих да ме пуснат за да пия вода и да я преглътна както трябва! ooooh! Simple Smile

# 109
  • Мнения: 108
аз като малка много съм обичала да си хапвам.....пеперуди  Joy

# 110
  • Мнения: 317
Аз не знам дали съм гълтала подобни неща, но родителите ми са ми разказвали как като бебе на горе-долу годинка съм си напъхала клечки кибрит вноса. Е, малки парченца, но е било достатъчно за да хвърли всички в ужас! ooooh! А още по-странното е, че лекарят, който е дошъл да ме прегледа не е успял да ги извади от носа ми и явно са постояли там известно време преди организмът ми да ги изхвърли!
А и друго, като дете много често съм гризала дървени предмети, най-вече леглото ми! Grinning

# 111
  • Мнения: 179
Бях бременна в 5я месец,когато глътнах кабърче/било е в месото от магазина,второто успях да го усетя/,не казах на мъжа ми,защото щеше да получи удар,на следващия ден го изкарах без произшествия  Embarassed

# 112
  • София
  • Мнения: 135
Като малка не, но като голяма /и при това в съзнателна възраст/ глътнах карфица. Доктора след снимката ме накара да ям памук от аптеката за да се забие върха на карфицата в него. Карфицата така и не усетих кога замина надолу, но с памука беше много трудно Joy

# 113
  • Мнения: 595
 #CrazyЕ?
И какво стана???Как излезе?
Дъщеря ми пък глътна мидена черупка от една гривна и така и не я видях.. newsm78  Възможно ли е да се е разтворила?? newsm78

# 114
  • София
  • Мнения: 135
 Wink Какво стана ли? Трудно влезе и по същия начин беше на изхода. hahaha Сега ми е смешно, ама тогава ми се плачеше  hahaha

# 115
  • Мнения: 1 884
Яла съм паста за зъби, помните ли, имаше една "Мечо Пух"-беше много сладка.  Joy
Също така, съм изсмукала цяла опаковка хапчета за гърло - Фарингосепт се казваха, едни такиво шоколадови. Била съм на 4-5 г. Спомням си, че майка ми переше, и когато се завъртеше покрай пералнята/тогава още нямаше автоматични/, аз бягах и тайно лапвах по едно. По едно време, тя ме усети, и изядох пердаха.  Wink

# 116
  • Мнения: 205
Нали знаете тези самозалепващите се татуировки.Та дъщеря ми преди време лапнала една такава и тя от слюнката и се татуирала на езика hahaha То да се смееш ли, д плачеш ли.Беше много  джазова , ама  аз бая си изкарах акъла

# 117
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
Бях бременна в 5я месец,когато глътнах кабърче/било е в месото от магазина,второто успях да го усетя/,не казах на мъжа ми,защото щеше да получи удар,на следващия ден го изкарах без произшествия  Embarassed

 #Crazy предполагам, че вече не си клиент на този магазин #Cussing out

# 118
  • Мнения: 1 322
Нищо не съм гълтала.........

# 119
  • Мнения: 274
Първото ми геройство са трите живи рибки от аквариума. Била съм на 3 години и нещо. Майка ми ме е заварила на стола до аквариума със стърчаща от устата ми рибешка опашка....как съм ги хванала, никой не знае. След това, в 3-ти клас играехме на скрит предмет с двете ми сестри - криехме желязна лимка/голяма сачма/. И аз като много хитра я скрих в устата си...да, ама някой ме разсмя и преглътнах. След това ходихме на бегом до спешно отделение, само за да ни кажат, че трябва да ям варени картофи, докато не излезе "по естествения си път"........И досега мразя картофи!!!

Общи условия

Активация на акаунт