Какво сте гълтали...

  • 13 179
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Аз направо си изпих сиропа за кашлица - цялото шише, много вкусен беше. Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 2 884
Аз направо си изпих сиропа за кашлица - цялото шише, много вкусен беше. Mr. Green

Аааааааааааа, от това можеш да се надрусаш. Имаше ли последсвия newsm78

П.п. иначе и аз съм се замисляла, особенно този на Др.Тайс Mr. Green

# 17
  • Мнения: 26
хахах,вие напрааво ме убихте с тази тема.Много е скадка. Hug
Аз веднъж вместо сироп за кашлица,изпих лoсиона против въшки(....ами шишенцето ми се стори по-шаренко,та затова).Със сестра ми сме яли вестници.. Thinking ,също така си спомням,че си събирах стотинки в една кибритена кутийка,и редовно си ги изсипвах в устата(нещо като стопинково жабуркане Sick ),докато един ден ми заседна една голяма стотинка в гърлото и бях разконспирирана от баба..

Последна редакция: сб, 29 сеп 2007, 14:21 от drugoto blizna4e

# 18
  • Мнения: 1 800
За гълтане не съм  гълтала, но със сестра ми се бяхме намазали вместо с крем за лице, с лекарството на баба за разширени вени. Пламтяхме в лицето за няколко часа, баба ни ми поне 10пъти.
В детската градина си наврях мозайка в носа( от онези старите, дето се бодяха в едни дупчици). Не стигнах до болница, татко го извади с обикновена фиба за коса #Crazy.
Страхотна темичка  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 161
Ами аз съм опитвала мравки Crazy,киселички са , оцет направо от шишето  ooooh! май затова сега не го понасам ooooh!
Мравчата киселина е полезна за храносмилането.Аз съм яла от цигарите на татко.Късала съм ги и съм си пълнела устата с тютюн.

# 20
  • Мнения: 533
Топчета от гердана на баба.Добре че са били с малък диаметър Joy

# 21
# 22
  • Мнения: 595
"Тухли  четворки"-
 Joy Joyкакто казва един мой познат-на стената е имало дупчица от гвоздей и аз съм я чоплела и яла всеки ден ,докато не станала бая дупка.
Едни зелени витамини(май Б),копче,монета..

# 23
  • Мнения: 3 376
Като чета направо ви настръхва косата -какво ли ме чака  Mr. Green

Аз не съм имала такива инциденти.Мама ми е разказвала,че съм взимала червейчета и съм ги целувала.
Спомням си и една случка,която се е запечатала в съзнанието ми.Виждам на земята малки лъскави топченца колкото глава на топлийка някъде и се опитвам да ги взема,за да си ги лапна.Понеже не стана взех една лъжичка,но те бяха като хлъзгави и все не успявах.По едно време идва баща ми и виждам ужасената му физиономия.А то се счупил термометъра и това било живак. Crazy

# 24
  • Мнения: 94
Аз пък като малка съм "хапвала"фасове от цигари.Майка ми разказва,че като съм видела фас моментално съм го лапала и й е коствало много усилия да го извади от устата ми...А като малко по-голяма си вкусих отрова за мишки-взех я за захар-после промивки и т.н.

# 25
  • Мнения: 22 437
Като 2-3годишна съм си пъхала в устата скакалци и бръмбари и съм ги ядяла. Майка ми докато свари да дойде, за да ми ги извади от устата аз вече съм ги дъвчела.
Като бях на 4-5години ядяхме с мои приятелки ядяхме цветовете на розите. ))) Ошмулвахме градината на баба ми и горката жена после си ревеше за розите. ) Само дето не знаеше, че ние ги ядяхме. ))

# 26
  • Мнения: 17 407
Аз направо си изпих сиропа за кашлица - цялото шише, много вкусен беше. Mr. Green

Имаше един сироп  Сиракол, аз редовно надигах шишето, щом го докопам. По малко си пийвах обаче.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 966
Мале,какви гадости сте яли Sick

Гълтала съм дъвка.

Малкия е гълтал колелета от колички...

# 28
  • Мнения: 830
на 2 год.съм се нагълтала с една камара хапчета #Crazy като малка за да ги пия са ме лъгали, че са бонбонки.......предполагам за това съм ги излапала.

# 29
  • Мнения: 2 427
Много обичах да ям сапуни и доста често пиех цели шишенца с рибено масло,на които старателно изяждах и етикета,така че да вкарам в тотална паника нашите за лекарството което съм изпила.
Непрекъснато висяхме  приемно(вече забравих така ли се казваше)по някакъв повод.

Общи условия

Активация на акаунт