Упорито разсройство

  • 3 006
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Извинявайте, забравих да вляза. Предишния постинг е мой

# 16
Заведи го на гастроентеоролог.

# 17
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Да ви кажа за Нелидикса. Миналото лято синът ми като го хвана едно разстройство- ДВА месеца!!! Той беше тогава но две и половина. Дадох му Неледикс по препоръка на педиатъра. Стегна го за няколко дни се оправи детето и го захраних и до сега нямам проблеми.  Консултирай се с още някой. Но мисля че е по- добре да не дриска отколкото да се притеснявам че ще пие антибиотик.

# 18
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Anonymous
Здравейте,
Пак съм аз. Днес стават точно три седмици с разстройство. Положението сега е следното - от четири дни сме на Алфаре, диетични противодиарийни каши, пюрета от моркови, ябълки и банани. Сутрин и вечер още го кърмя. От три дни акото е съвсем гъсто, но все пак ходи 4-5 пъти на ден (малко по-малко от преди). Като се има предвид че е на диетична храна, че преди ходеше по 1-2 пъти на ден с помощта на пюре от сливи, положението не ми се вижда нормално. Вече не знам какво да правя и къде да го заведа. Иначе както преди той е весел и спи спокойно. На някой случвало ли му се е такова нещо? Наистина съм много притеснена.
Благодаря ви за вниманието и поздрави на всички бебчовци.


Виж тук
http://www.biberonbg.com/info/razstroistvo.htm

Щом се е сгъстило, ще се оправи. Не се притеснявай. Моят дребосък беше 3 седмици с рядко като вода и тревисто зелено. Изпи промишлени количества ентерол и смекта, яде и диетична хумана и т.н. Но при него беше вирус, който мина в пневмония, а след това от антибиотиците и от храната в болницата /само кърма + фризопеп/.

Ако много се притесняваш, защо не се консултираш и с друг лекар Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 4 458
Shocked  това с страшно много време!
направихте ли изследвания? Определено има проблем, но докато не разбереш причината ще е трудно да повлияеш положително.
Може да става досадно, но пак ти препоръчвам коластра - това поне със сигурност знам, че действа, а и ще стбилизира чревната флора и ще подсили имунитета.
Бързо оздравяване!

# 20
  • Мнения: 3 334
чувала съм,че за разтройство помага и печена ябълка.Не съм пробвала и не мога да кажа,че 100% помага.

Общи условия

Активация на акаунт