искам момченце

  • 3 615
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 672
искай да си имаш здраво детенце Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 587
Аз пък искам близнаци - момче и момиче, че да има имена и на двете роди - да няма сърдити...  Laughing ! Абе искам само да е живо и здраво  като дойде Praynig - всичко друго са си наши ... капризи ...

# 17
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
 Е защо така го нападнахте момичето , то просто не е умерило мястото където да попита , мила отиди да питаш в друг форум.Аз съм сигурна ,че всеки поне малко има предпочитания за пола на детето дори и било то подсъзнателно.

# 18
  • Мнения: 560
Ако въпроса ти имаше отговор,жените отдавна да сме завзели земята,а малкото мъже като Брат Пит,Джордж Клуни,Мел Гибсън и други такива щяха да живеят във ферма и да ги ползваме само за разплод. smile3508

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ако въпроса ти имаше отговор,жените отдавна да сме завзели земята,а малкото мъже като Брат Пит,Джордж Клуни,Мел Гибсън и други такива щяха да живеят във ферма и да ги ползваме само за разплод. smile3508

Е,това беше страхотно HugЗащо не е истина Mr. GreenА иначе по темата според мен няма значение какъв е полът,важно е малкото човече да е живо и здраво,макар че дълбоко в себе си аз много искам да имам момиченце,но нямам право на никакви претенции.

# 20
  • Мнения: 1 906
искай да си имаш здраво детенце Peace
Да, това е по-важно!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Никой не може да ти направи такава сметка, то ако ставаше със сметки...желая ти да си имаш момченце Hug

# 22
  • Мнения: 288
znae6 li pro4etoh dosta ot otgovorite koito sa ti dali,viarno e 4e ima mnogo hora s problemi otnosno deca,no ne mislia 4e tova pre4i na drugite da iskat ne6to opredeleno.Az sa6to iskam mom4e,imam si edna prekrasna princesa na 5 g. i sega mnogo iskam da si imam vtoro dete mom4e.Neznam dali tova moje da se iz4isli no tova ne mi pre4i da iskam.Uspeh i ako napravi6 mom4e da mi pi6e6 da znam kak....   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт