Къде има обувки Минимен?

  • 1 850
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
Ходих на Плиска ........няма го модела Crossing Arms А пък продавачката е толкова неучтива Crazy Сигурно е в ПМС  Crazy Втори път там не отивам, много ме ядоса. Писна ми от такъв персонал. Кой ги търпи тия хора Twisted Evil


на пазара "красно село". от там купувам за малчо. магазинчето е с безшпросна дограма с вход откъм продавачите на зеленчуци (близо е до открития щанд с мляко). обувките са супер!


Не разбрах къде newsm78 Моляте обясни пак Praynig На Кр.село се ориентирам по спирката на 83, паркинга, Цветята,  newsm78

Ако ориентир ти е спирката на 83 в посока квартал Гоце Делчев: тръгваш към самия пазар, първата пресечка е ул. Клементина, на нея са разположени павилиончетата за цветя, след като си завила по Клементина, точно преди първото павилонче за цветя има вход към пазара със сергиите, влизаш през него, от дясната ти страна подминаващ едн магазин за хранителни стоки и сед него веднага е въпросния магазин с обувките. Ние бяхме там миналата седмица и се сдобихме с ботушки, а отодохме за обувки. Малката като ги хареса, едни розови като на кукла Барби и на всяка друга обувка като я обуем казваше "тая не удобна", а само на розовите ботушки - "ного удобна". Така и така търсехме обувки за по-хладно време и дъжд, а тия ботушки са съвсем тънки, точно като за топла зима, и се сдобихме с тях. Обувките бяха по 58 лева, имаше много хубави ботички, 63 лв. (или 68, не си спомням точно).

# 16
  • Мнения: 1 291
а доволни ли сте от МИНИ МЕН?

# 17
  • Мнения: 8 917
Виждала съм на Плиска  и на Витошка срещу Спридър.

# 18
  • Мнения: 39
Минимен има и на Патриарха, като трътнеш от Витоша посока 5 кюшета.Магазинчето е на ъгъла на първата улица в дясно.Качеството им е супер и цената си заслужава. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 2 298
а доволни ли сте от МИНИ МЕН?

Лично аз съм доволна, купувала съм и на Перлина - и от тях съм доволна, както и маратонки ДС. Всичките са от естествен материал, подметките им са съобразени с детското краче и моделите са хубави (за разлика от грубоватите, според мене, модели на К&К). Моята девойка винаги ги ожулва отпред от което вида им страда след време, но какво да се прави, каквито и да купя, все ще ги ожулва.

# 20
  • Мнения: 40
мини мен турската фирма ли бяха? Ако е така аз знам за един склад на илиенци парите си заслужават качеството е невероятно. На моето ангелче повечето дрешки са от там! wash hang 1ironing newsm20

# 21
  • Мнения: 588
Минимен са турци, да
Къде на Илиенци е склада?

Моят син носи до сега 2 или 3 чифта Минимен, много красиви, здрави и удобни
Да не говорим че всички бяха естествена кожа отвътре и отвън

Сега е с маратонки Рийбок, гуменки на Паблоскай и ботушки ТСМ за 16 лв (ударих кьоравото в един магазин в Наджда много са готини и много евтини)

Но бих купила едни гъзарски Минимен кожени...ако кажете къде е склада на Илиенци

# 22
  • Мнения: 40
ми точно не мога да се ориентирам но е около склада на мони. Малко по надолу посока за изхода централния. То е малко магазинче и отпред винаги има малки манекени. Като имам път на там ще питам за точния номер на склада newsm78 а що се отнася за ботушките на тсм няма да съжаляваш ние имаме такива магазини и на моя син много от дрехите са именно тсм и са невероятни като качество и изработка. КЪСМЕТ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт