КАЛОЯНЧО ВЕЧЕ Е ЕДНО МАЛКО АНГЕЛЧЕ

  • 15 668
  • 197
  •   1
Отговори
# 120
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Ужасно съжалявам.
Дано е на по-добро място мъничкото ангелче.

# 121
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Всичко свърши...край ужасен...издъхна в ръцете ми,окъпах си го,облякох го,цялата нощ гушках студеното му телце и го молих да се върне...по пътя до София го носих на ръце...кремирахме го...не съм същата...нямам и грам от онази сила...бяхме един човек...как да продължа...не мога...благодаря ви....

# 122
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Всичко свърши...край ужасен...издъхна в ръцете ми,окъпах си го,облякох го,цялата нощ гушках студеното му телце и го молих да се върне...по пътя до София го носих на ръце...кремирахме го...не съм същата...нямам и грам от онази сила...бяхме един човек...как да продължа...не мога...благодаря ви....

Миличка, миличка... не знам какво да кажа  Cry. Прегръщам те!!!!

# 123
  • Мнения: 4 195
искрица..............и аз не знам какво да ти кажа, само знай, че не си сама в мъката си, че Калоян ще бъде вечно жив в сърцата на много хора...........съжалявам, много много съжалявам........

# 124
  • Мнения: 1 425
Кураж мила майчице.... Не знам какво да кажа.... Бъди силна, макар че е тудно. Калоянчо ще е винаги в сърцата на много хора, защото е едно сладко дете.  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Мир на праха на малкото ангелче Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 125
  • Мнения: 8 917
...............каквото и да напиша, ще звучи глупаво....нека Бог даде мир на мъртвите и утеха на живите....съболезнования, Искрице.....прекланям се пред борбеността ти и силата на малкият Калоян, който ни показа как трябва да се борим за живота... Cry

# 126
  • Мнения: 4 414
не знам колко пъти отворих темата, без да мога да напиша нищо...чувствам се толкова безсилна... думите нямат смисъл...
Искрице, прегръщам те силно! няма да ти кажа да бъдеш силна...ти беше силна толкова дълго...дано Бог ти помогне да намериш мир в душата си. Praynig
 Flowers Rose Спи спокойно, малък смел Калоянчо!  Flowers Rose

# 127
  • София
  • Мнения: 448
Всичко свърши...край ужасен...издъхна в ръцете ми,окъпах си го,облякох го,цялата нощ гушках студеното му телце и го молих да се върне...по пътя до София го носих на ръце...кремирахме го...не съм същата...нямам и грам от онази сила...бяхме един човек...как да продължа...не мога...благодаря ви....

Мила Искрице, безброй пъти препрочитах тези думи и плаках.Дано малкото ти ангелче почива в мир и вече не се мъчи!Прекланям се пред майчината ти любов и сила!

# 128
  • Мнения: 4 586


Искрице, ние съпреживяваме скръбта ти и болката ти.
Бог прибра Калоянчо, откъсна го като плодче.

# 129
  • Мнения: 3 540


Искрице, ние съпреживяваме скръбта ти и болката ти.


Душата ме боли, сърцето ми плаче! Cry Cry Cry

# 130
  • Sofia
  • Мнения: 336
по принцип не се включвам в подобни теми, но  като прочетох бях потресена от цялата си душа
следя историята на Калоянчо от самото му раждане - нека да спи спокойно вечния си сън,
по-силно майче от Искрица-Надежда не познавам - вярвам, че ще преодолее мъката.

# 131
Винаги съм се възхищавала на силата и мъдростта ти!
Ти си вярваща и знаеш, че Живота е нашият голям изпит...
А смърт НЯМА!
Има само една по-дълга раздяла...

# 132
  • Мнения: 2 327
Моите съболезнования, Дани!
Едва ли думите биха ти дали утеха, за това те прегръщам, макар и виртуално.

# 133
  • Мнения: 604
Винаги съм се възхищавала на силата и мъдростта ти!
Ти си вярваща и знаеш, че Живота е нашият голям изпит...
А смърт НЯМА!
Има само една по-дълга раздяла...

Когато не знаех коя съм и какво съм, намерих Твоето послание, Искрице! Прочетох го на семейството си, което не искаше да приеме дъщеря ми, мисля че след твоите думи, майка ми отвори душата си. Когато ми е много трудно, пак го препрочитам и черпя сили и кураж.

Сега болката разкъсва сърцето ти, всичко изглежда лишено от смисъл, страшно изпитание е всичко... Позволи на времето и на синовете ти да лекуват мъката, да споделят празнината. Често чувам, как всеки си има мисия. Ти помагаш на толкова много хора, имай сили, надежда и любов и знай, че Калоянчо сега ви пази и вече е далеч от болките и проблемите. Днес една приятелка ми каза, че и Бог има нужда от чисти души около себе си, защото и на него не му е лесно. Вярвам, че и сина на моя приятелка, също Калоян /едва на 1 месец/, който днес стана ангелче, е добре там горе... Бог изпитвал само силните... не знам. Прегръщам те силно и благодаря за всичко, в твоето име всичко е казано, запази Искрицата  Praynig

# 134
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Всичко свърши...край ужасен...издъхна в ръцете ми,окъпах си го,облякох го,цялата нощ гушках студеното му телце и го молих да се върне...по пътя до София го носих на ръце...кремирахме го...не съм същата...нямам и грам от онази сила...бяхме един човек...как да продължа...не мога...благодаря ви....
Прегръщам те мила майчице, не мога да си представя болката ти, чета, плача, дано господ ти даде сили  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт