МНОГОДЕТНИ МАМИ 25

  • 16 294
  • 327
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 122
Здравейте на всички смели многодетни мами. Скоро и аз ще бъда една от вас и затова  се престарших да се запиша във вашите редици. Досега не съм го направила т.к. по-често чета и рядко пиша, а след раждането на третото ми детенце сигурно тази тенденция ще се засили, но се надявам да не ми се сърдите за това.
Та така. Ето нещо и за мен: казвам се Милена, от София съм и имам две прекрасни палави момченца: Калоян на 3г. и 10 месеца и Момчил на 2г. и 2 дни.
Сега съм в петия месец от бременността си с третото си детенце, което докторите засега виждат като трето момченце. Казвам засега поради някаква надежда да се увеличи и бройката на жените в къщата, но каквото е такова. Да е живо и здраво детето.
Ами засега толкова от мен. Хубав ден на всички.  bouquet

# 301
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 HugМиленче,добре дошла   bouquet тука ще ти е добре сред нас!Дай повече данни за вас-рожденните ви дни например,за да ги включим на първа страница в списъка! Безпроблемно бременеене и елате на Коледният празник дето се подготвя

# 302
  • Мнения: 122
Благодаря за милото посрещане. Ето рождените ни дни:
Калоян-10.12.2003г.
Момчил-17.10.2005г.
Термина на бебето е 01.03.2008г.
и моята рождена дата-18.06.1971г.
А кога е празникът? Ще се опитам да се организирам. Аз ходя все още на работа и затова ако е в работен ден няма да мога.

# 303
  • Мнения: 3 479
Оооооо, кой се е появил тук Laughing Милена,  Hug
Как сте, здрави ли са дребосите? Ние открихме сезона на хремите и кашлиците Cry Матей до сега не е ходил повече от една седмица плътно на градина. Сега и аз се присъединих в групата на сополивите. Пиши по-често, че май се оказа, че няма много време за телефон Wink

# 304
  • Мнения: 122
Ами ние май от днес сме болни. Поне Момчил така изглежда и се държи. А що се отнася до градината, то нашата стачкува така че дали сме болни или не все сме в къщи.

# 305
  • Мнения: 1 449
Мерси за поздравленията, Дидка!!!
Тази нощ не можах много да спя, може би защото дъщеря ми се роди в 4.15 през нощта. Гледах ражанията по канал Здраве от 1 до 2ч. Все едно беше вчера... А като я погледнах после във ваната, малките крачета станали по-големи от мойте, ужас! Laughing Да са ни живи и здрави. Трябва да се засрамим и да се присъединим към вас на някоя сбирка, че да се почерпим  Simple Smile Засега виртуално...

# 306
  • Мнения: 3 323
Уф, упуснах почерпката ooooh!! Да е мнооого щастлива Танчето и Мама То ни! От радост - дет се вика да не се отърват!
Дил, ти ще черпиш ли? Да бягат от теб всички негативи, пиленцето на щастието да направи гнездо на рамото ти! Наречена!

# 307
  • Мнения: 303
Мерси момичета  bouquet Айде, довечера почваме да действаме и първо на вас ще се похваля когато има новина ...

# 308
  • Мнения: 34
Здравейте много детни мами Simple Smile
Реших и аз да се запиша при вас. От известно време ви чета, но чаках великото събитие - да стана и аз многодетна майка и тогава официално да се вкюча във вашите редици.
Най-голямото ми дете е родено на 20.11.99 г. - Михаела, средното - на 18.02.03 г. - Димитър и изтърсачето е на 11 дни. Казва се Ния-Катерина и се роди на 7.10.07 г. Много целувки на всички при първа възвожност ще пиша, че вече ме вика Hug

# 309
  • София
  • Мнения: 1 677
Eхе,колко много нови майчета  Hug Добре сте дошли,мили майки на сладки дечица! Надявам се да не преставате да пишете и да се опознаем.   bouquet  bouquet  bouquet

ЧРД на Танчето!Голямото момиче да расте здраво и разумно!   bouquet
ЧРД на мама dill!Много здраве и здрави нерви!  Wink   bouquet

На мама Милена Момчил е празнувал скоро.Да е жив и здрав!   bouquet

Neve, честито ти момиченце!Да е здрава и усмихната!    bouquet

А за празника обсъждаме в темата Клуб на многодетните родители 7.Плануваме го за 1.12.,живот и здраве.Прочетете и там и пишете.

Дидка,успех на изпитите!Така сми ние задочниците-типични студенти.Все в последния момент си поглеждаме уроците  Wink

Мама на  Ани и Ники,успех! Ще те чакаме.

Пешеходке, супер цвят е "петнистия". Няма да личи като се позацапа,все ще си е на петна  Joy Нали поне  е боядисало детето  Wink

Момичета,моя талантлив компютърджия е направил форум на любимата си телевизия.Можете да го видите в подписа ми  Wink , а ако някой иска да се регистрира и да пише,добре е дошъл.

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 17:45 от тедивас

# 310
  • Мнения: 1 744
Добре дошли на новите майчета! Hug

Милена, лека бременност! До края ли смяташ да работиш? Hug

Неве, честита дъщеричка! Много хубаво име сте й измислили Hug

ЧРД на Таня на То ни  и на мама dil! Много здраве и късмет в живота! Hug

Мама на Ани и Ники, успех с бебеправенето! Peace

Аз тия дни съм се отдала на учене и шиене, че и за двете не остана много време. Шия един гоблен за новия дом на най-добрата ми приятелка и съм наполовина.
За коледния празник отсега се вълнувам, особено като си спомня пролетния колко хубав беше. Simple Smile
Не знам дали ви казах, че майката на баткото ни излезе от Суходол и изглежда доста променена в добрия смисъл на думата. Просто е друг човек. Дано да продължи в тази насока. Praynig

Целувки на всички!
  bouquet

# 311
  • Мнения: 710
За всички рожденници,които съм пропуснала

# 312
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 Hug лелееееее  Flutter днес е направо водопад от нови мами  Heart Eyes добре дошла сред нас
Neve    bouquet
nadiaeuro   Thinking относно майката ...като се сетя какви изпълнения правеше ..дали е трайна промяната,някак си искам да е така ,ама не ми се вярва да е за дълго  Sick
я да ви покажа  тенекиената кутийка със салфетната техника,е не е перфектна,но като за първо творение Flutter бива                   

# 313
  • Мнения: 710
Добро утро,момичета!
Хайде поспаланки,ставайте кафето е готово
 Търся доброволец с дар слово и дипломатични способности за едно писмо до кмета,не ме бива в тези неща. Embarassed
Приятен ден   bouquet

# 314
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета.
Аз не можах да стигна до София/защото на свекърва ми изведнъж започнаха да и бучат ушите newsm78 и и се виел свят Crazy и неможела да гледа Тони в това си състояние 2 дена/може и да е така -незнам Crossing Arms ooooh!.
Както и да е.Важното е ,че не можах да си свърша работата.
А това с телефона ме изумява.Кой е бил този мъж ,който се е обадил от моя телефон,а аз пратих съобщение на Галче ,че няма да бъда в София,което после ми се върна newsm78.

Много нови мами.Добре дошли
Наталка много вкусно кафе,благодаря

Общи условия

Активация на акаунт