МНОГОДЕТНИ МАМИ 25

  • 16 261
  • 327
  •   1
Отговори
# 45
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Теди...обичана и обичаща ....прекрасно звучи!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 677
Теди...обичана и обичаща ....прекрасно звучи!

Благодаря!  Grinning

# 47
  • Мнения: 370
И аз да се включа в поздравленията за мама Цоцоланка и за рождениците!
"Обичана и обичаща" - може би наистина е прекрасно! Желая го на всички от все сърце!
Между другото и ние на 30.9. имахме 15-годишнина от сватбата ни. Може би не е случайно съвпадение  newsm78
Снимките са страхотни и ми оправиха настроението, та не искам да ви казвам, че съм попаднала в две дупки, а не в една! Дано да изпъплям вече! Joy
Щастлива съм, че се намерихме, но за съжаление съм се поставила "на диета" - без компютър, че нещо не мога да се справя със задачите.

Не видях да пишете нищо за стачката на учителите. Може би трябваше да я подкрепим. Поне аз я подкрепям.

# 48
  • Мнения: 3 323
Пропуснала съм много... Празнувалите - Честито! Особено на мойта слабост ... тя си знае.... Да си ми жива и здрава, Свате, от радости и любов- да не се отървеш! На Мама 3 и който не съм поздравила - също!
Кобо, мерси - струваше си чакането! Страхотно пътешествие! А, за героизма да натовариш 4 деца и да пропътуваш с тях Европата -  newsm20 newsm20 newsm20 - аз такава саможертва не мога да сторя! Не и без ескорт от линейки, пожарни и корпуса за бързо реагиране! Всъщност, май само добро ще направя на света... Джихад ще се пенсионира масово и ще отиде да сади репи / и да ги яде, съответно/, Осамчо ще подаде молба да чиракува на синовете ми, а родния Белфаст - ще се стори на света, като тиха английска провинция...

# 49
  • Мнения: 1 035
Честита тройна радост на мама Радост!!!Честита годишнина -15 и на СуперТеди!!! Много, много любов!!!
М.Цоци, много хубави снимки.Съжалявам ,че не си имала гости от Многодетни мами Sad
За зеленото  newsm10 newsm10 newsm10Обаче и косата ти е направена страхотно.Прави ми впечатление ,защото до сега не съм те виждала с пусната коса.А много ти отива.
Дидка,радвам се за прекрасния ви уикенд.
За детенцето на Искрица - надежда Flowers Rose Flowers Rose
Пешеходке Hug
Цитат
аз такава саможертва не мога да сторя! Не и без ескорт от линейки, пожарни и корпуса за бързо реагиране!
Joy Joy Joy

Ние снощи се завърнахме с Венко от столицата .Вече имаме дата за втора операция .Вижда му се началото на края.
Момичета,бих искала пред вас да благодаря на нашата Албенка, която имаше възможност и беше така отзивчива да ни помогне с предвижването в София.
Албенка, картата ти и обясненията ,бяха перфектни!!!! Благодарение на теб, предвижването  до ВМА беше безпроблемно.Много ти благодаря!!!
Радвам се че контактувам с всички вас ,момичета.Споделяме не само проблемите си ,а и си помагаме.
Лек и спорен ден!

# 50
  • Мнения: 1 818
Супер Теди,и от мен ЧЕСТИТО!Дълги години да се радвате на прекрасните си дечичца и да се обичате!
Излизай бързо от тези дупки...ох,работата край няма,не се коси !А за учителската стачка...и аз я подкрепям...макар и от разстояние  Peace

 Hug Мама3,успех с втората операция!

Пешеходке,представи си да се съберем няколко многодетни да обукаляме Европата  Joy дали ще стигне този ескорт  Joy


# 51
  • Мнения: 3 323
Теденце, честит ви полуюбилей! Още 5 пъти по толкоз да се обичате! / най малко/

Габ, не може да стане това - мойте и до околовръстното няма да стигнат! Ние до вилата / около 60-70 км./ едвам оцеляваме... Виж, ако ги мумифицирам за известно време ... тогава -  Peace!

# 52
  • Мнения: 3 740
СуперТеди, честита ви годишнина! Да се обичате и подкрепяте и занапред!

мама3, надявам се, че нещата ще приключат добре - и бързо!

Пешеходке, как ми липсваше, сладкодумнице!
И стига клевети децата - виждАли сме ги!

# 53
  • Мнения: 3 323
ВиждАла си ги - предупредени, под страх от смъртно наказание... в естествена среда - не си...

Ай, че много оспамих темата и Цоци ще ме бие - да добавя, че имаме гадже.... Хеви метълка с черно червило, шипове по врата и кубинки до коленете.... Слез ме прибери, Господи! Рапаро - метълските връзки са заздравени! Хип, хип, ура! когато се опитах да вметна очевидната несъвместимост стилова и др. ме резнаха с въпроса - А, пънкаря как взе хипито!? Ех, младост...

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 11:02 от Дива ирландска пешеходка

# 54
  • Мнения: 370
Мерси за поздравленията за годишнината! (Не че празнувахме, че МъжО се беше сетил два дни предварително - на рождения ден на тъщата - но на самия ден беше забравил. Върна се към 21,30 и като видя доста по-празничната трапеза се сети... Нема страшно! Ние имаме и дата за поправка, защото първо сключихме граждански брак, а после - църковен и сватба. Та който е пропуснал, може да навакса.  Embarassed  hahaha

Още не съм разказала и аз за лятната ни среща на морето с Дидуш и с Хела. Беше супер! Вилата на Дидуша е съвсем бохемска. (Аз това и очаквах!) Точно зад стадиона, където правят супер-рок- концертите. После отидохме до един къмпинг (забравих му името - близо до Каварна), където беше страхотно. Имах чувството, че сме само ние и се познавахме от 100 години! После продължихме само с Дидуш при нашето бунгало и пак беше много приятно преживяване. (Имам малко запис на камерата, но не мога да ви ги пусна тук!)

После нашето семейство мина през Провадия, където имам леля. Моите хора не бяха виждали готините скали там.
И в събота бяхме в Севлиево - при Юлето и Галин. Страхотни домакини са!   bouquet (И има къде да се спи  Laughing)

Беше незабравимата ми седмица от това лято! (Искам да събера червените точки, като ви кажа, че изкарах 3 седмици при свекъра и свекървата си, при това съвсем доброволно). Това беше преди морето. А след това бяхме при мама 2 седмици и така липсвах почти цялото лято.

# 55
  • Мнения: 13
Здравейте и аз съм многодетна мама и реших  да се поретставя в темата ви. Имам три деца  Зорница - Анастасия родена на 4 неомври 94 . Анна-Мария и Иван-Асен  са родени на 3 септември 2007.  Стасия е рдена в Велико Търново а Ани и Ивко в София. 

# 56
  • Мнения: 3 323
Е, тука вече не мога да се удържа / Цоц, ще ме прощаваш!/!
Здрасти и добре дошла на Петя!  bouquet Hug

Отивам да помагам на Перка да стачкува, че "само" с нейните три и е скучно!
Да, забравих да кажа, че подкрепям стачката на учителите / най вече на Перката/, макар работещите родители да са на друго мнение...

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 11:19 от Дива ирландска пешеходка

# 57
  • Мнения: 1 818
Пешеходке,сприиии ... боли ме корема от смях вече Joy Joy Joy

 Hug Hug Hug Петя,добре дошла!Попаднала си на точното място!Какви хубави имена имат дечицата ти...Близнаците са съвсем преснички!Разказвай...ще ни е интересно да научим повечко за вас! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 3 323
Последно!
Ми нещата от живота, бе, Габи! Като ми звънна на вратата се стресирах - коридора тъмен и то и то такова едно... Викам си - край, сбъднаха се кошмарите! А, то - верно се сбъднаха...
А, за стачката си е супер, хем стачкуваме - обществена инициатива, демек, хем се мотаме и пием кафета и пушим /аз/ безотговорно...социален  контакт сиреч. Хем и клюките нищим... Бе, 3 в 1!

# 59
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
mama3  Embarassed пламнаха ми ушите, нищо особено не съм направила, а звучиш все едно съм ви носила на ръце през Софията. Дано всичко с Венко мине добре.  Hug
Габи, чувала съм че скенер на главата на малки деца се прави с пълна упойка, защото много мърдат, дано успеете следващия път и най важното - резултата да е добър.  Praynig
Пешеходке, това ли ни чака  майките на бъдещите пубери #Crazy Да се смеем ли, да плачем ли  newsm78
Добре дошла Петя!   bouquet

Момичета, приятен и успешен ден (е то стана обед вече, ама карай)!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт