Orange Fitness- Варна

  • 32 323
  • 81
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
В сайта пише, че Orange fitness е международна верига, значи мераклиите може да го очакват и в други градове Grinning
Още от началото си помислих, че има определен замисъл, за да се поддържат такива цени, но щом е от верига, то значи същият е вече изпитан и работи.
Няма лошо де, всеки решава как да си харчи парите.
Но наистина е кофти, че по такива места обикновено става "панаир на суетата" Confused

# 46
  • Мнения: 2 839
Ще почнем и ние като хамериканците  "да си ги мерим" по клубните членства  Wink
Потърсих в Гугъл. Веригата е руска, има го в 9 техни града. Варна е първия извън Русия.

# 47
  • Мнения: 1 081
3500 на месец...хм...ако си навие човек на пръста, може да ги даде, ама аз не бих. Понеже преди ходих във ФИНЕС(сега е много по-обширен от преди), но сега няма кой да ми гледа детето, затова си направих едната стая в нас фитнес-само кростренажора ми е нов, иначе гладиатора, лежанката с уреда за крака, гирите, лоста и тежестите ги купих 2ра ръка. Всичко ми излезе 1200лв. Тренираме и двамата с мъжа ми, доволна съм от резултатите, нищо, че нямам ВИП инструктор. Пък и като плувна в пот цялата, като се зачервя след кардиото, като се разтече тоя ми ти грим, като се разбуха тая коса, добре че не съм сред ВИП-а:)

# 48
  • Мнения: 13 512
ехееееее...много далече стигнахте! Joy
това е клубното членство за VIP членове за 1 година, а не на месец.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 535
Хм,  newsm78, това 3500 лв на година ми изглежда като едногодишна заплата. 292 лв. на месец...имам познати които и толкова не взимат месечно.  Sad
Иначе като си направиш сметка какво може да ползваш, като че ли излиза нормално (~ 10лв), но при ежедневно посещение, но пък колко ходят на фитнес всеки ден  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: X
А стандартната карта само ползването на фитнес-залата ли включва?

# 51
  • Мнения: 636
Никой не ходи всеки ден на фитнес.
Направено е за богати граждани на Русия, прежбиваващи временно във Варна както стана ясно. Вероятният контингент не желаее да бъде обезспокояван от случайни посетители. Типично по руски. Тази цена идва да покаже, че обикновени домакини не са желани да отслабват по VIP- уредите. Пък и едва ли биха искали да се омешват с руски бандюги Wink
Спокойно- има и други хубави фитнеси в града. Между другото чух, че на мястото на Мебелната палата се подготвя подобно нещо с фитнеси, басейни и т.н. Но не съм сигурна доколко е вярно.

# 52
  • Мнения: 13 512
А стандартната карта само ползването на фитнес-залата ли включва?
Басейн 20 м + аква аеробика
       Тренажорна зала със силово и кардио оборудване
       Аеробика и групови занимания: йога, танцувални уроци, пилатес, тай-бо и др.
       Кръгова тренировка
       2 инструктажа в тренажорна зала
       1 инструктаж на басейна
       Първичен преглед от фитнес лекар
       Финландска и инфрачервена сауни
       Турска парна баня

А за ВИП  картата допълненията са следните:
Персонален треньор – 1 час персонална тренировка в седмицата
Солариум – 10 минути на седмица
Детска стая
Халат

Има още и семейна карта за 2+ човека и суха карта- без ползване на басейн

# 53
  • Мнения: X
А стандартната карта само ползването на фитнес-залата ли включва?
Басейн 20 м + аква аеробика
       Тренажорна зала със силово и кардио оборудване
       Аеробика и групови занимания: йога, танцувални уроци, пилатес, тай-бо и др.
       Кръгова тренировка
       2 инструктажа в тренажорна зала
       1 инструктаж на басейна
       Първичен преглед от фитнес лекар
       Финландска и инфрачервена сауни
       Турска парна баня


Ако достъпа е неограничен, т.е. ако всеки ден можеш да ползваш поне по едно от нещата, направо си е изгодно.

# 54
  • Мнения: 13 512
Да, неограничен е достъпа.

# 55
  • Мнения: 636
 Wink

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 17:32 от michellabams

# 56
  • Мнения: 636
http://www.orangefitness.bg/page.php?34
Сайтът им е много обещаващ.
Ако всичко описано е вярно изглежда много хубаво.

# 57
  • Мнения: 13 512
Руските медии съобщиха, че ‘Strata Partners’ планира да инвестира около 4 млн.евро във фитнес центъра. Площта на сградата, където ще се намира фитнес центъра ще е 3500 кв.м. 

Съоръжението ще е на 3 етажа и ще е разположено в 9- етажна сграда, която вече се строи във Варна.

При такава инвестиция , няма как  цените да са народни

# 58
  • Мнения: 389
Сайтът им е много обещаващ.

Според мен пък сайтът им е много грозен. Направен е безобразно и некадърно.  Crossing Arms

Като за салон с ВИП карти от един годишен доход, поне са можели да вземат някоя добра агенция за дизайн вместо някакви измекяри. Но това си е мое мнение. Професионално изкривяване, съдя за фирмата по сайта й.

# 59
  • Мнения: 1 081
ехееееее...много далече стигнахте! Joy
това е клубното членство за VIP членове за 1 година, а не на месец.

Объркала съм се като съм писала  Embarassed , прочетох , че е за година, но това не променя мнението ми:)

Общи условия

Активация на акаунт