Esberitox N?

  • 12 154
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
Как го давате този Есберитокс?
Капките имат ужасен вкус, моят син пи само веднъж и вече като види шишенцето бяга в другата стая. За таблетки, такова малко дете как ще ги глътне?

Слагам капките в сока й /примерно в половин чаша/. Изпива ги без проблеми. В листовката пише, че могат да се дават разредени.

# 16
  • Хасково
  • Мнения: 726
Как го давате този Есберитокс?
Капките имат ужасен вкус, моят син пи само веднъж и вече като види шишенцето бяга в другата стая. За таблетки, такова малко дете как ще ги глътне?
могат и да се дъвчат, не са лоши на вкус

# 17
5 години е даван този препарат.Само когато детето се разболее или и профилактично
Много съм доволна. Вече 5 години го ползвам. Действа безотказно

# 18
  • Мнения: 351
Някой давал ли е това лекарство на детето си и довлни ли сте от него?На нас ни го изписаха за засилване на имунитета.
Доки ми каза че с това нещо детето щяло да се спаси от летните вируси.......... newsm78

# 19
  • Sf
  • Мнения: 978
С каката ме спасяваше зимните месеци. Аз съм много доволна.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 171
И аз съм го давала и боледуваше сравнително рядко.

# 21
  • Мнения: 179
 Съжалявам, ако ще те разочаровам, но при сина ми не постигна никакъв ефект. Използвала съм го неколкократно. Не се повлия нито докато беше болен, нито профилактично преди да се разболее.  Naughty

# 22
  • Мнения: 1 174
Eсента децата ми го пиха профилактично и цяла зима не се разболяха.Сега са малко болнички и пак го пием,дано се оправим бързо Praynig

# 23
  • Мнения: 1 517
Хомеопатично лекарство за засилване на имунната система, вероятно върши работа.
На моя син му го предписаха по време на една кофти хрема, за 10 дни.
За през лятото ми се струва странно все пак, предочитам организмът на детето ми да гради имунна защита, вместо да се разглезва и да разчита на външни стимуланти. Ако има причина все пак, не бих го отказала.

# 24
  • Мнения: 1 701
Давала съм го няколко пъти, когато е боледувала.
Не мисля, че е някаква панацея, но поне не вреди - на билкова основа е и обикновено се пие профилактично или при наченки на разболяване.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Велизар го пие от ноември (миналата година), защото през февруари тръгна ясла.Разболява се и то често, но слава богу до сега нищо не е слязло по на по-надолу от гърлото.Разболяванията му са сополи и зачервено гърло.Не знам дали е от Есберитокс-а но бронхит, пневмония или някой от зимните грипове - просто не знам какво означават (дано и да не разбирам  Praynig).

# 26
  • Мнения: 179
Хомеопатично лекарство за засилване на имунната система, вероятно върши работа.
На моя син му го предписаха по време на една кофти хрема, за 10 дни.
За през лятото ми се струва странно все пак, предочитам организмът на детето ми да гради имунна защита, вместо да се разглезва и да разчита на външни стимуланти. Ако има причина все пак, не бих го отказала.

 Извинявам се, само да уточня, може би за някои е важно- НЕ Е хомеопатично лекарство. Организмът сам изгражда защита при хомеопатичната терапия, при Есберитокс не е така.

# 27
  • Sf
  • Мнения: 978
Ето упътване. Ние бяхме с капки.
http://www.sevexpharma.com/schaper/esberitox.htm

# 28
  • София
  • Мнения: 2 296
Давала съм го няколко пъти, когато е боледувала.
Не мисля, че е някаква панацея, но поне не вреди - на билкова основа е и обикновено се пие профилактично или при наченки на разболяване.
Да,не е панацея,но аз съм много доволна от него.
На каката давам таблетките,а на малкия-капките.

# 29
  • Мнения: 351
Ние сме със зачервено гърло за втори път този месец,за това ни го изписаха..Благодаря за одговорите.  bouquet
Дано ни помогне!

Общи условия

Активация на акаунт