Арабско - българска дружба за 39ти път

  • 16 631
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Eй момичета - дайте ми паролата веднага! Хъм! Мискини такива !  smile3515

 box tooth Stuck Out Tongue Winking Eye хе хе- сори, ама си търсех причина да поцъкам малко из емотиконите!

Днеска от консулството пак ми вдигнаха кръвното - ужасни са и ми говорят все едно ми правят върховната услуга, а не да си вършат работата. Те там да не са богоизбрани тия хора бе!  #Cussing out Уф, бая пара изпусках днеска след като говорих с тях - писна ми от бюрокрации и от некадърни служители, дето са избирани по системата "стринката на баджанака"!

Мисля, че забравих да приветствам новата Дани - добре дошла при нас!  Hug

Ох, айде да бягам - после може пак да се включа.

# 256
  • Мнения: 3 804
ТОНИ сега ще ти я пусна ,Даяна е луда по Тарек не ми дава да сменя страницата/СВАТЕ ако 4етеш държим си на зетя/
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Марси засрамена съм аз само едни макарони пуснах ти цели 3 ястия
Миленка видях снимките -големи сладури са Heart Eyes
тъкмо мислех 4е ще лягам и Даяна стана пак ще се гледаме по нощите

# 257
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
деске,  Mr. Greenтъкмо да ти се скарам, 4е си още  будна!  рецептите са много, но ме мързи да пиша,като, 4е ли! а и са за нашия регион, рядко има интерес към тукашните ястия, по неразпространени са, но пък са много близки до нашите!мене ми харесаха едни лесни сладки тип баклави4ки; но като ролца или триъгълници, мансоука (тънки кори), може и ръ4но приготвена като за баклава, реже се на ленти и се завива на рулца или на писмо(триъгълно оба4е) като плънката е бадеми, орехи, лешници и шам фъстък , може и по отдено, със захар, сусам смлян, тези неща се пържат в масло и се заливат  със сироп с мед или захар и есенция - ванилия или коня4ена, ух тук няма!става вкусно! дерзайте, поне го има навсякъде и няма проблеми да се пробва!другите ни сладки са специфицни за аида, няма да пускам рецепти, 4е има бременни! баклавите, башкутите и грайба са по подразбиране,редовно се правят, но другите красоти са от магазина! искат си тънкостите ,а свеки си ходи уморена от как съм дошла!
верно, къде се загуби тжвоето свате, в бг ли са още? newsm78
тони, споко, Peace не мискини, 4е зна4и горките, а не както на турски, гадни такива!ей тука е любима дума на арабките, оххххх, мискина тая или оная, горката тази или онази, овайкват се и се правят на мискина, това е мой израз към домашните ми в женски пол! Mr. Green

# 258
  • Мнения: 3 804
Тони пуснах я ,за късмет няколко пъти опитвах но ми изклю4ваше имтернета
Марси за сватето нямам инфо,но и писах на ли4ни тя нали е с мъжа си сега сигурно няма време
свекито и тя преди правеше сладки,но от няколко години мина на готови,и ние сме по готовите

# 259
  • Мнения: 590
Добро утро.

Аз защо нямам парола???
Трябва специално да помоля, така ли?


А колкото за паролата, да, аз я смених като мисля, че имам право на това, защото има хора, които злоупотребяват с нашето довериe.


Люба, сменила си паролата, хубаво, така си преценила. Но можеше малко уважение да проявиш към тези, които имахме албуми там. Едно ЛС копирано на няколко човека нямаше да те затрудни, предполагам. Щеше да спести smile3544 newsm77 и пет страници Praynig.
В момента аз  чувствам, че някой е злоупотребил с доверието ми. Имам мой албум, а ми се налага да моля някой за парола, защото съм с вързани ръце. Ако някой не желае да имам достъп до албума да беше драснал два реда, да имам възможност поне да си изтрия снимките. Колкото и да си ми на сърце Peace, не можах да ти спестя как се чувствам Crossing Arms.


Да поясня още нещо.Аз съм една от тези с хиджаба, но претенции кой да гледа снимките не съм имала .Наясно съм, че не сме само десетина жени, които имаме достъп до снимките.ЛС-тата са достъпни и за модератори и администратори, паролата за албума така се раздаваше.Отделно и на снимка бг е същото.За себе си съм преценила, че снимка без хиджаб няма да качвам, защото не ме устройва.Аз съм редовно така облечена и навън, може всеки да ме види.Останах с впечатлението,че някой е разбрал нещо погрешно.

# 260
  • Мнения: 145
Добро утро на всички от мен!  newsm51
Днес нещо ми е подтиснато, защото и времето навън е едно такова никакво ....  взе да идва осезателно есента тук, а аз никак не я обичам. Навява ми някакви асоциации, че живота замира и един вид си отива, за да дойде през пролетта отново. Повечето от вас обаче май нямат тоя проблем, сигурно времето е хубаво и топло - само за разходки. Така ми се иска да знам повече за живота при вас. Не ми е удобно да любопитствам прекалено много, но всичко което споделите ще ми бъде интересно. Предполагам, че има много неща в начина на живот, които са различни от този в България. А на вас трудно ли ви беше да свикнете, кое ви беше най-тежко? Дано не се сърдите, че ви засипвам с толкова въпроси... Но Арабския свят за мен винаги е бил една голяма мистика - никога не съм ходила в тази част на света, нямам и никакви познати с впечатления от там, а същевременно винаги съм искала да науча нещо повече. Но от хора, които живеят там, защото техните впечатления са най-точни. Иначе преразкази сме чували много и в повечето случаи те нямат нищо общо с истината. По този начин понякога се насаждат и разни предубедености или погрешни мнения. Извинявам се за дългия пост, но ми се отвори приказката тук.... Приятен ден ви пожелавам! Пак ще се върна скоро.

# 261
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Опаааааааааа!!!! Добрютроу ! Дами , много ми е весело , ми как да не е , то над себе си най ми е смешно да си се смея ! В главата ми кънти една стара италианска песен ...Пороле , пароле , пароле ....на на на на на ....не помня кой я пееше ----- ама цирк си направихме -- браво на нас  smile3501 smile3521 newsm62   Карай да сме живи и здрави , айде малко да се отчетем със сеира , че отдавна не сме били подтиквани да го правим .... Wink    Аз снощи окъснях с правенето на царска туршия , ама Марсианке , ти ме утрепа кат тахтаба --- баклавички , сиропиранки ...майкоу... що съм жива , кат не требе да плюскам !!!                           
Бонбонче ----в кой ресор пишеш - политика ли ? -- Дай да я избистрим .... Laughing....Всички са маскари пиле ...точка и край .... готово обсъдихме ги ...вкарвайте следващите !!! Joy
         
Чшшшит , много се разприказвах , закъснях тотално , изчезвам , че градинката ме зове --- до скорооооооооо !!!
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug                   
Миленка - Дима е цяла манекенка !! Помислете в тази посока - толкоз красота и чар , не може да си е само за вас  !  А и съм на мнение , че Хая удивително заприличва на теб , по някакъв начин и на Кхалид , но и на теб - удивително ! Да са ви жива и здрави !

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 09:22 от Другарче

# 262
  • Мнения: 927
Добро утро!
Тони, къде са кафетата?  Laughing
Момичета, и аз се побърках с тия пароли и тайнствености  Crazy. Дайте да я махнем тая пуста парола и да си гледаме снимките в албумчето спокойно, че много хора се разсърдиха покрай това, а няма смисъл. Който не иска повече хора да го гледат просто да не качва снимки  Confused. Ние сме много и не може така да игнорираме някой да няма достъп, а други да имат..
Аз предлагам на всяка 1-ва страница в нова темичка да има линк към албумчето за да е достъпно за всеки, който иска да си качи снимки и да види останалите.
Така ще се спрат тия разпри по паролите  Rolling Eyes
Миме, голяма предгръдка за теб  Hug! Много се радвам, че сте се разбрали с майчето!
Дтти, дано вече си посрещаш гостите  Hug
Манел, не се сърди, а пиши по-честичко!   bouquet


Лек ден от мен!!!

# 263
  • Мнения: 927
Цитат
ама Марсианке , ти ме утрепа кат тахтаба --- баклавички , сиропиранки ...майкоу... що съм жива , кат не требе да плюскам !!!
newsm62 newsm62 rotfImbo rotfImbo Joy
Падам от смях с теб, Пепи!!

# 264
  • Мнения: 590
Веси, не съм сърдита  Laughing.Споделих си чувствата, който не са  приятни.Въпросът беше принципен и е приключен за мен .
Другарче  Laughing
По -късничко ще пиша , че не съм още в час  Mr. Green
bonbonela , добре дошла !Не винаги е така в  темата, извини ме  Mr. Green Blush.Малко по емоционални, а някой като мен първосигнални  Laughing Чете ли старите теми ?

# 265
  • Мнения: 462
Здравейте !

И аз не съм сърдита  Tired Просто си споделих мислите...

А иначи Илияс е добре вече. Беше 1 седмица на градина и 1 на антибиотик. Много му е трудно с детската градина. Доста е чувствителен и го преживява много - има вече сенки под очите, нощем реве на сън, трудно става и започва треперене и рев, не иска да се облича и да ходи и т.н. Ужас ! Дано да го преживеем, че ми се къса сърцето . Cry Ако пък реша да си го гледам, около нас няма деца на неговата възраст - всички са на детска и той няма с кого да общува. Нито така, нито онака.

Моят корем расте повече от преди, но и килограмите ми са доста повече, така че не знам от корема ли е или от общия изглед, но си изглеждам дебеличка (меко казано) .Ходя по контролни прегледи . Хемоглобина ми е нисък и трябва да пия желязо. Иначе за мен всички са категорични, че ще бъде момче. Само Илияс иска сестричка  Simple Smile Трябваше по-рано да си даде заявката. Започвам да тренирам за лоша свекърва  #Cussing out

Утре тук бил Еид, както казва мъжа ми. Вярно ли е или не е сметнал точно ?

Лек ден !

# 266
  • Мнения: 1 269
Good morning  Hug

Другарке ще ме умориш от смях  Joy rotfImao Мерси ,4е ми оправи кривото настроение HugЕи всяка сутрин да се разписваш първа,та да ни е весел деня Hug

Аз днес изпуших от яд.Сутринта 4акахме 40 мин за автобуса.Този път реших аз да сваля Дима за градинката,но след като автобуса не доиде,така се ядосах и бам в първото такси и с Хая барабар.Отиваме....градинката затворена #Cussing out От къде да знам аз,сигурно са и дали бележка,но Дима каквато е разсеяна отново я е оставила в автобуса,пък и аз патката да бях се обадила по телефона преди това ooooh! Нормално,те държавните запразняват със седмица преди празника ooooh! и сега дори не знам кога отново са на градинка Mr. Green

Веси ми целта беше само ние да си гледаме снимките(ако това въобще е възможно) недоразумение се е полу4ило,но друг път да знаете,кои сменя парола да праща на вси4ки Peace
Мария дано маика ти се успокои и не си променя мнението ве4е.Така вси4ки ще сте доволни,4е верно се отразява на децата.А за третото може да се надяваш ,с този силен арабски ген си е голям късмет да прили4а на нас:mrgreen: Simple Smile
деси браво,зна4и скоро ще ги посрещнете Laughing
марси ти ли приготвяш сладките за Аид?А папото какво Е?

Дани2 бонбонела  Grinning на мен ми беше наи тежко раздялата със семеисъвото ми и още ги мисля по4ти всеки ден,въпреки,4е аз си имам ве4е мое Heart Eyesлипсват ми разходките,свежия въздух и морето Heart Eyesняма как опитваш се да се нагодиш с тукашният живт,които в момента е супер натоварен.трафикът и тълпите хора ме уморяват психи4ески Confused

до после,4е алармата се вклю4и Heart Eyes

# 267
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Dobro da e !
Милена, верно все ще сме на половина - ни тук, ни там. Добре, че си имаме свестни мъже и възможност да си ходим по-често Peace

с тия пароли ми стана смешно, че все се обиждат тия дето не трябва Laughing
ама женска му работа.
Весе, верно идеята беше само ние да си ги гледаме. Не заради хиджапите. КОйто както иска да се показва. Аз и по бански имам, макар и не в цял ръст за да не изплаша някой Mr. Green
По принцип пускахме линкове в самата тема, но няма смисъл от гадни коментари на нещо толкова лично като децата и семейството ни. Peace
не се сърдете на Люба, едва ли го е направила нарочно Peace

яд ме е , че почти нищо не разбрах от тоя Рамадан.
и ние купуваме готови манджи и сладки. Свекървата оставя 2-те помощнички да си починат и те и купуват всичко от обществените кухни първия ден.Тук са доста и готвят само местни гозби.
Да си починат и те.
На втория сме по барбекюта и Бути обикновено се "пържи", но и той си обича.

Снеже, какво ще правим с наще чувствителни мъже и аз не знам. Сега Зайед търси децата и  иска да си играе, но не знам и аз как ще е с детската градина. Дано скоро свикне милия Hug

бонбонела, питай каквото искаш. НИе сме изказали почти всичко, но и не отказваме пояснения.

ох, ще бягам , че пак къщна работа ме чака.
лек ден  bouquet

# 268
  • Мнения: 1 730
Добро утро   bouquet

Прословутата парола на албума беше сменена след кореспонденция на Лични, в която към мен бяха отправени упреци и обиди. Дали е съвпадение или не, но точно след тази кореспонденция беше сменена паролата и съответно аз нямах достъп до албума. А защо не са информирани как да достъпват до албумите си тези които вече са качили снимки, no comment.

Повече по този върпос, няма какво да кажа, вече съм си направила своите изводи.

Миле,съжалявам че не мога да видя малката сладурана. 

Миме, добре че сте се разбрали с майка ти  Peace нека остане повечко да ви погостува и да се радва на внучетата.

Желая ви приятно изкарване на предстоящия празник и повече положителни емоции   Simple Smile

# 269
  • Мнения: 2 804
Здравейте !  newsm51
Колко сладко било тук на приказка  ! lalalala
Аз сутринта заведох Самето , на даскало и сега се разправям с една камара документи .
Толкова документи имаме тук , че аз за  23 години не съм виждала толкова документи в Б-я .
Тук всичко се пази , защото ако тръгне някой за нещо да те съди да имаш доказателства за платено , за върнато , за направено и т.н. .
Миме , радвам се за майчето ти , че е размислила и сте се изяснили ! hug
Тони , не им се връзвай  Rage на тия от посолството те друга работа нямат освен да се правят на 5 пари в кесия    nnnuu.
Сутринта влизах да ви видя новите снимки .
Направо нямам думи ! newsm53
Миленка , много е хубава Дима , май Другарче е права  .
Отивам да видя да пусна една  wash , а след това да  newsm79 newsm55  food002 и сам тук .
 
 

Общи условия

Активация на акаунт