Отслабване със СУ ДЖОК

  • 27 061
  • 157
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Новите, по-силни магнити,обаче ми се струва,че трябва лекар да ти ги назначи. На мен ми казаха ако почувствам ,че апетитът ми се е възвърнал, да сложа още един магнит на палеца .

# 16
  • Мнения: 1 942
Новите, по-силни магнити,обаче ми се струва,че трябва лекар да ти ги назначи. На мен ми казаха ако почувствам ,че апетитът ми се е възвърнал, да сложа още един магнит на палеца .

Ами лелката в магазина ми каза,ч е новите заместват старите. т.е. старите изчезват. Само не помня дали ги продаваха по 2 или по 4 newsm78 И къде са сега  Shocked Да не ги е глътнало някое от децата? Хм утре ще търся  Tired

# 17
  • Мнения: 13 512
Ами в такъв случай не знам моите от кои са. Сега гледам,че в сайта магнити няма. Трябва да се провери по телефона кога ще има.
Sillveto Ти за какво и лупи магнитите? Занимаваш ли се със СУ ДЖОК?

# 18
  • Мнения: 1 942

Sillveto Ти за какво и лупи магнитите? Занимаваш ли се със СУ ДЖОК?

Да отслабвам ги купих! Ама това магнитите много влекат децата, я ги оставя някъде, я повече не ги намеря или ги открия на места дето не бих предположила да ги търся... До нас има едно магазинче дето продават магнити и други неща от Су Джок и след като поразгледах лелята ми извади една книга и ми каза какво и къде да си слагам... е на пръстите де  Mr. Green А то и на опаковката на магнитите има картинка, ама май беше объркана ... та лелята в магазина ме светна ... а може и да не ме е светнала, а да ме е метнала  Joy

Монде, а на тебе лекарката дето те набоди с иглите казали ти, че след като си в ролята на игленик е задължително да пиеш минимум 1,5 литра вода?

# 19
  • Мнения: 13 512
Не ми  го е казала, защото ме познава и знае, че пия по 4 литра .Но на сестра ми и каза/ тя по други причини има магнит на ухото/.

# 20
  • Мнения: 1 942
Чудесно, защото без водата нещо си там не функционирало съвсем добре с иглите ...

 

# 21
  • Мнения: 6 958
Монда не бях чувала за този метод до сега и се хвърлих в дълбоки размисли... А само с магнита дали може да се постигне нещо? Питам те понеже имаш книжката... Успех   bouquet

купих си магнитите от Русе, от магазин за здравни продукти

От кой магазин точно мога да ги купя и какъв е адреса, ако не го знам по име?  newsm78 Hug

# 22
  • Мнения: 13 512
В книгата пишв,че може.
Миранди, за кой магазин питаш> В Русе, Варна или онлайн?

# 23
  • Мнения: 6 958
В книгата пишв,че може.
Миранди, за кой магазин питаш> В Русе, Варна или онлайн?

В Русе къде мога да ги намеря и говорите за различни размери на магнитите, бихте ли обяснили точно кой размер е най подходящия и 2 магнита ли трябват как и за 2'те ръце или само за 1'та?  newsm78

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 03:17 от Миранди

# 24
  • Мнения: 1 479
Момичета, а в София къде бихамогли да се намерят тези магнити? Моля, ако някоя от вас знае да ми напише! Благодаря!

# 25
  • Мнения: 1 942
купих си магнитите от Русе, от магазин за здравни продукти

От кой магазин точно мога да ги купя и какъв е адреса, ако не го знам по име?  newsm78 Hug

Ако питаш мен - купих ги от Товарна гара вътре при закритите тараби има магазинчета.

Така, намерих си магнитите къде съм ги забутала. Да, 4 броя са - значи така си вървят комплект.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 10:22 от Sillveto

# 26
  • Мнения: 1 942
Monda, със синьото към края на пръста ли?

# 27
  • Мнения: 272
  bouquetзЗдравеи те
Интересна тема ще следя
monda ----ВИж КАКВО НАМЕРИХ
Това ли са магнитите и ако са ----- могат да се поръчат от тук
http://www.mediks-bg.com/su_jok/how/how10.php?e8a3437b6deb96e55c … 7fa6e4d1c4be1d625
http://www.mediks-bg.com/su_jok/product/products.php?cat_id=84&stat

# 28
  • Мнения: 13 512
Monda, със синьото към края на пръста ли?
Да, със синьото към нокъта. На мен  ми е сложено от външната страна на средния  пръст. Каза ми ,ако продължаа да  изпитвам глад, да сложа и на вътрешната страна на палеца.
Днес се събудих с чувство за ситост, без да ми е раздразнен стомаха или да ме пресвива, както от хапчетата.

# 29
  • Мнения: 13 512
  bouquetзЗдравеи те
Интересна тема ще следя
monda ----ВИж КАКВО НАМЕРИХ
Това ли са магнитите и ако са ----- могат да се поръчат от тук
http://www.mediks-bg.com/su_jok/how/how10.php?e8a3437b6deb96e55c … 7fa6e4d1c4be1d625
http://www.mediks-bg.com/su_jok/product/products.php?cat_id=84&stat
Да, магнитите са тези продълговатите, но в момента ги няма в сайта. Аз от там си ги поръчах.

Общи условия

Активация на акаунт