Фъкане

  • 113 583
  • 649
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 239
Здравче,не може ли да снимаш схемата на кученцето newsm53 ако не е много нахално Blush

# 46
  • Мнения: 7 803
няма схеми, всичко е щамповано. може да се опита обаче  Peace

# 47
  • Мнения: 2 116
Здравче,не може ли да снимаш схемата на кученцето newsm53 ако не е много нахално Blush

Никак не е нахално, но както пише ДМЦ то е щампа и е голямо, та незнам какво ще се получи....  newsm78

# 48
  • Мнения: 1 072
Нещо не ме кефят тези цени. 100 евро за нещо, което ще си направя сама  Crossing Arms

Предлагам ви друг вариянт. Това е програмка, която ползват гобленарите. Взимате си от нета картинка, която ви харесва. Влагате изображението в програмата и тя ви вади схемата. Вие сами си набавяте различните цветове прежди. В Пз знам едно рекламно студио, където могат да печатат на платнище, но ако не разполагате с тази екстра, ще се наложи да броите. Както при гоблените. Промушването може да стане и с обикновенна кука за плетене.

# 49
  • Мнения: 239
Здравче,благодара за отговора-ако стане ще съм ти много благодарна  bouquet ПС:Много хубаво име-и мъжът ми и малкия ми син са ти адаши Hug

# 50
  • Мнения: 2 116
rodito виж какво се получава.... Rolling Eyes Ако смяташ че те устройва... Peace Аз лично мисля, че цветовете не се разграничават както трябва... newsm78



Летящата крава и мен не ме кефят цените, но хобито си е хоби!  Laughing Краста голяма!  Wink Аз лично /като запалена гобленарка  Mr. Green/, не смятам, че някоя програма може да направи добра схема! Трябват и много други умения, които за жалост аз не притежавам!  Rolling Eyes Все пак всичко е въпрос на избор, нали?  Wink Peace

# 51
  • Мнения: 1 065
Zloba, аз имам такава игла. Преди години, като студентствах, си купих мъничко комплектче с всичко в него- плат, схема, конци, игла и гергеф. Остана ми само иглата от него. Опитвала съм с други конци, но не вървяха така гладко и си я скътах за по- добри времена  Grinning. Дори си бях изнамерила нещо като зебло за основа. Повече не съм виждала такива комплекти или само игли.
Момичета, хвърлям ви по някое очо, че много хубави нещица си имате тук  Wink. Аз се ограничавам с по някой бод по гоблена от време на време.

# 52
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241

Момичета, хвърлям ви по някое очо, че много хубави нещица си имате тук  Wink. Аз се ограничавам с по някой бод по гоблена от време на време.
Здравей,
дай да видим гоблена който боцкаш,или тук или пък в другата тема....

# 53
  • Мнения: 239
Здравче,май така няма да стане ooooh!Реших да си купя кученцето,че се влюбих в него.А да знаете къде във Варна мога да си го купя?Ката го направя ще се похваля първо тук Hug

# 54
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Здравче,май така няма да стане ooooh!Реших да си купя кученцето,че се влюбих в него.А да знаете къде във Варна мога да си го купя?Ката го направя ще се похваля първо тук Hug
Не съм от Варна,но съм подучула че в магазинчето на Дрин има хубави неща,можело и с поръчка..
Ако не да ти изпратим  от София.... Hug

# 55
Реших да се осведомя повече за това чудно фъкане, намерих в сайта на Аксиома адрес на магазин в Пазарджик и на другия ден отидох да разпитвам. Продавачката, чула- недочула обясненията ми, започна да ме убеждава, че това са всъщност гоблени и дори взе да ми размята каталога. Уф, така се ядосах! Ама че хора!!! Tired

# 56
  • Мнения: 7 803
м да, така правят, само и само да си купиш нещо  #Cussing out

# 57
  • Мнения: 1 072
Реших да се осведомя повече за това чудно фъкане, намерих в сайта на Аксиома адрес на магазин в Пазарджик и на другия ден отидох да разпитвам. Продавачката, чула- недочула обясненията ми, започна да ме убеждава, че това са всъщност гоблени и дори взе да ми размята каталога. Уф, така се ядосах! Ама че хора!!! Tired

Ти от Пз ли си? В кой магазин пита? Мен така в книжарница От А до Я си опитаха да ме убедят, че между пластелин и моделин няма никаква разлика.

# 58
  • Мнения: 1 942
Е и аз се влюбих в "разпльоканото" куче. Много ми се ще да си измайсторя едно такова, но няма начин да дам 80 лева и да се уча  Tired Ще ми се наложи да спя с него пред вратата май  Joy Та това, което Здравче си дала като снимка при мен се вижда идеално. Но как можеш да снимаш основата за да я сглобя и да получа цяла картинка?  Дали мога да си купя основата /как ли се нарича тя?/ + конци и тоя уред за мъчения и да пробвам?
Имам и следните въпроси:
По края как се завършва килимчето?
Всяка една клетка от основата е квадрат. На 2 или на 4 от страните му се връзва конче?

# 59
  • Мнения: 7 803
само на една стена от квадратчето се връзва конеца.  остатъка от основата се подгъва навътре и се зашива.

Общи условия

Активация на акаунт